0

To jest zdanie wyjęte z kontekstu, cała wypowiedź :

"Tak, jak mówiłem, mieliśmy dziwny okres przygotowawczy, z mundialem, z piłkarzami, którzy wrócili trochę późno… Nie mieliśmy wiele czasu na trening. Myślę, że to nie jest tylko nasz problem, wszystkie zespoły tak mają. Naturalnie z czasem to się poprawi."

0

Zarówno Madryckie, jak i Katalońskie dzienniki sportowe mają to do siebie, że bardzo szybko obwieszczają mecze ligowe mianem finałów.
Co do Suareza, to będzie to "mega" transfer dla Barcy pod koniec października.

0

Aragonés, cóż to była za persona.. Potrafił z "odpadających faworytów", zrobić mistrzów Europy, by zaraz potem zostawić praktycznie gotowy produkt Sfiksowi.

0

To masz bardzo ubogie poczucie humoru :P

0

"Niepotrzebny przecinek", no tak, zupełnie niepotrzebny :D Kończ waść, wstydu oszczędź. Poważnie. Bo zacznę myśleć, że czyhasz tylko przed komputerem, żeby skleić kolejny "inteligentny" komentarz.
A wyciąganie wniosków na temat kogoś poziomu, na podstawie kilku komentarzy jest zapewne bardzo dojrzałe, oraz miarodajne.
Widzisz, i nie grzmisz !

0

Składając taki "teoretycznie" ładny post zapomniałeś o interpunkcji, a także o znaczeniu, niektórych wyrażeń. Bo ni w ząb nie rozumiem, dlaczego nazywasz mnie frustratem ? :D
Przynajmniej sobie ulżyłeś - tyle dobrze ;)

Pozdrawiam.

0

Klepiąc posta na pół strony, to Ty marnujesz to jakże piękne przedpołudnie.
Problem w tym, ze dla Ciebie każdy post, który nawiązuje do Barcelony jest prowokujący.
To tyle ode mnie :)

0

Skończmy pluć jadem :)

1

Ale mnie nic nie boli :D Może to Wy macie problem ? :) Każdy komentarz dotyczący choć w jakimś stopniu Barcelony, Wy - użytkownicy forum uważacie za atak na Waszą świętą twierdzę. Doradzam trochę dystansu do wszystkiego, w końcu po co się denerwować od rana :)

1

Rozwijam swoją myśl dla Ciebie - wyniki w UCL to także zdobyte bramki, do także posiadanie w składzie rekordzisty w ilości strzelonych bramek.
Rozumiem, że gdyby buki wytypowali Barce, jako ewentualnego faworyta, też napisał byś "Poza tym zwycięstwo w poprzednim sezonie nie powinno być mocnym argumentem, bo - jak wiemy - nikt nigdy nie obronił Ligi Mistrzów.A tak poza tym - typowanie teraz zwycięzcy to bezsens." ? :D

0

Wciąż zadziwia mnie spina, niektórych użytkowników. Ciekawe jaką lawinę wywołał by niepochlebny komentarz, o którymś z centry ;D

0

Ostatnio, po każdym spotkaniu Barcelony można przeczytać o nowych Crackach ze szkółki :D

1

Na podstawie wyników w UCL, wygrania poprzedniej edycji, a także miana najlepszego, obecnie klubu w Europie :)

2

Dobra gra w obronie Barcelony. Pomimo początku sezonu widać, że te transfery nie były wcale "nietrafione". Słaba gra Realu nie jest spowodowana brakiem Di Marii, z którego nagle zrobiono wielkiego cracka. Oczywiście Argentyńczyk jest wielki, i bardzo żałuje jego sprzedaży, jednak to nie tutaj tkwi problem. Ze względu na to, że to nie jest strona poświęcona Realowi nie będę rozwijał myśli.
Jeszcze słówko o Atletico, i Chelsea (wspominając BPL).
Atleti według mnie jest głównym kandydatem do mistrzostwa, ich gra jest tak destrukcyjna, że aż źle się to ogląda, a pomimo tego nie można wyjść z zachwytu nad kunsztem taktycznym
O Chelsea wspominam ze względu na SuperDuo Fabs - Costa. Obecnie absolutnie najlepsza para w Europie.

0

Wreszcie wracają rozgrywki klubowe - Real vs Atletico, Barcelona vs Bilbao, Lyon vs Moncao, Arsenal vs Man City, i United vs QPR, będzie dobry weekend.
Do tego z soboty na niedziele Mayweather vs Maidana 2 - ktoś jeszcze się interesuje boksem ?

0

2

Xavi i Xabi w środku to 100% skilli, chociaż trzeba mierzyć siły na zamiary. Moim zdaniem dobrze, że Xavi został w Barcy. Zresztą Alonso już też wysiada fizycznie.

0

Naucz się odróżniać ból dupy(czyt. zazdrość) od subiektywnego zdania na czyjś temat. Mnie nic nie boli, i na przekór temu co piszesz nie jestem kibicem z szeroko pojętej grupy "Hala, albo Visca dzieci". Potrafię wypowiedzieć się pochlebnie o Barcelonie, pomimo tego, że jestem od kilkunastu lat kibicem Realu.
Poza tym o tej godzinie chyba powinieneś być w szkole ? ;)

1

Talent to wielki, ale nakładanie na niego zbędnej presji nie wyjdzie mu na dobre.

11

Katalońskie gazety wciąż mnie zaskakują :D Co z tego, że Hiszpania wygrała 5:1, ważne, że Munir zagrał 15min :D Krzywdzą tego chłopaka tak szybkim wynoszeniem go na piedestał.

0

Wiadomo - Just Lord :D

1

Poczucie humoru może być biedne ? :P

16

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_11124.jpg

Tyle w temacie :D

ps. dla zdystansowanych :)

0

Odnośnie dzisiejszego meczy Reprezentacji :

http://www.meczyki.pl/obrazki,16846

0

No PL i Liga Niemiecka trzymają poziom,

0

Skąd Ty możesz wiedzieć za jakim spotkaniem ja głosowałem ? :D
Wszyscy robią Wam na przekór, biedni kibice. Do tego ludzie głosują na mecz Rosyjskiej drużyny - oskalpować ich. Potem się ludzie dziwią, że się z nich smieją.

0

Osobiście sądzę, że poziom Ligi Rosyjskiej jest zbliżony do obecnego poziomu Serie A, czy Ligue 1.

0

Ręce opadają.

0

Kurcze, tutaj nie chodzi o ilość kibiców. I jak to się ma w ogóle do atrakcyjności widowiska ? Śledze ligę Rosyjską, i czy wielu z Was się to podoba czy nie, futbol stoi tam na wysokim poziomie. Chodzi mi przede wszystkim o Zenit, CSKA czy Dynamo. Roma to obecnie druga drużyna Serie A.
Zdejmijcie choć na chwilę klapki z oczu z napisem "Fc Barcelona".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?