4

Też kibicuje Niemcom - grają na tym Mundialu "najpiękniej" ze wszystkich drużyn. Argentyna jak Brazylia - prześlizgiwała się z rundy na rundę, tyle że defensywę mają solidną.

0

No to akurat prawda. Tak jak wczoraj powiedzieli komentatorzy - Kanarki mieli Plan A - ten z Neyem, natomiast nie ułożyli Planu B, tego bez Neymara.

1

Najwięksi w Historii byli Maradona, Pele, Di Stefano, Zidane, grubasek Ronaldo.
Nie można kogoś uznawać za najlepszego w historii tylko dlatego, ze np. wygrał wszystkie tytuły.

2

Śmieszy mnie robienie z Neymara swoistego Boga, przed półfinałem ludzie zachowywali się jakby Ney zmarł, opłakując go, czy stojąc z jego koszulką podczas hymnu.
Brazylia na tym Mundialu grała "kupę", tak samo zresztą jak Argentyna(tyle, że ta gra chociaż solidnie w obronie), i prześlizgiwała się w każdej fazie rozgrywek.
2 mecze, 10 bramek straconych.

2

Kroos to obecnie jeden z najlepszych pomocników na świecie. Niesamowity przegląd pola, podania "na nogę", dokladność, precyzja. Miód transfer.

1

Proponuję sprawdzić mecze Jamesa w Monaco.
Angel najlepszy nie jest, ale zgodzę się co do tego, że nie powinien odchodzić. Jest swoistym motorem napędowym - będę bardzo żałował tego transferu - jeżeli dojdzie do skutku rzecz jasna.

0

Komentarz kolegi na +.
Jeżeli chodzi o środowisko stricte piłkarskie marzy mi się czas, w którym każdy będzie martwił się o dobro swojej drużyny, a nie szukał na siłę tanich zaczepek.

0

Faktycznie, przecież Barcelona 12 lat temu była kosmiczną drużyną :) Czy to się autorowi tej wiadomości podoba czy nie, to Real jest największym klubem w historii piłki nożnej, i każdy kto choć trochę potrafi mysleć w trzeźwy sposób to przyzna. La Decima do nie mit - to fakt.Niestety Wasza La Decima będzie musiała jeszcze "troszeczkę" poczekać.I jak można pisać o Realu jako o zakłamanym klubie ? Trzeba być hipokrytą.Szanuje Barcelone jako kibic piłki nożnej, w ostatnich latach ten klub zrobił wiele dla piłkarskiego świata, ale niestety tą piękną, kolorową otoczkę psuja delikatnie ostatnie oskarżenia. Zatajanie wydatków, korupcja, złodziejstwo, niejasności w zarządzie, machlojki prezesa. Faktycznie - wielki klub XXI wieku, nieskazitelna FC Barcelona.Nie bierzcie tego jako prowokację, nie lubię po prostu czytać takich herezji.

0

Gościu chyba za bardzo się spiął, że sprowadziliście Suareza, ale po części racje ma.

0

Trio Neymar-Suarez-Messi, niesamowita siła rażenia - do zobaczenia w listopadzie !

0

Nie ma co zachwycać się tym transferem, czy nad nim płakać.
Obecnie mamy dwa niezaprzeczalne fakty :
1. Suarez to wieelki napastnik.
2. Dowiemy się jak gra/czy się wpasuje/czy będzie strzelał, dopiero... kiedy wyjdzie na boisko !

0

W czym Neymar jest lepszy ? Bo jakoś robiąc sobie w głowie mocne i słabe strony tych zawodników, wychodzi mi.... Bale > Neymar.

0

Taki "lekki" dzisiaj ten przegląd - i dobrze. Żadnych uszczypliwości ze strony jednych i drugich, a tylko najważniejsze info o obydwu klubach :)

0

Cena i tak niezła, chociaż zawodnika szkoda. Jako jeden z nielicznych zostawiał serce na boisku, no i strzelił mojemu Realowi niesamowitą bramkę.
Cena 36mln + ew. zmienne, razem 42,5mln.

1

Alexis w Arsenalu za 36mln Ojro.
Morata w Juve za 22mln !

0

Wciąż zaskakuje mnie to, że nawet po bezbarwnym meczu Pchły, niektórzy potrafią robić z niego Boga & ofiarę ;D
Z całą pewnością będzie można go nazwać najlepszym piłkarzem w Historii ;D

0

rm.pl ma słabo rozwiniętą możliwość komentowania, chodzi przede wszystkim o efekt wizualny, jest mało przejrzyście, dlatego wolę posiedzieć tutaj, i podyskutować między klubowo :)

1

Ja pomimo wszystko nie widzę tam drużyny. Gdyby nie pojedyncze blaski Messiego we wcześniejszych spotkaniach Argentyńczycy byli by już na wakacjach.

0

+ Dla Ciebie :D Spinaczy jest full, większość z nich to pewnie Ci, którzy kibicują Barcy od 09'. Jednak jest sporo użytkowników fc~.com, z którymi da się normalnie i na poziomie porozmawiać :P

1

Mascherano - kapitalne spotkanie, miałem wrażenie, że był wszędzie na boisku. Dawno nie widziałem tak dobrze grającego Masche :P
Messi grał w ogóle ? :)

6

Wreszcie uwidoczniła się różnica pomiędzy zespołami, które "prześlizgują" się do następnej fazy, a tymi które na taki awans zasługują.

0

0

To, że pozyskują kolejnych "kpina sponsorów" to nie znaczy, że robią z Barcelony maszynkę do zarabiania pieniędzy - do tego potrzeba umiejętności, oraz zarządu z prawdziwego zdarzenia :)

0

Beka ;D

0

Nawet Ty możesz mieć swoją opinię ;D

0

Pożyjemy zobaczymy :)

0

Jak wszystko dobrze pójdzie to szykuje się nam pasjonująca walka, oraz żywiołowe porównania w następnym sezonie :

Barca ( Neymar - Suarez - Messi)

vs.

Real (Ronaldo - Falcao - Bale)

Bezsprzecznie najlepsze napady na świecie.

0

Każdy ma prawdo do swojego zdania, Ty także.
Wzmianki o trudności strzelania bramek w ligach nie chce mi się komentować.
Suarez jest obecnie w TOP5 na świecie, i uważam go za super gracza, jednak czekam na jego 17 bramek w LM w następnym sezonie.

Pozdrawiam !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?