skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie on nie jest wart nawet 30mln. Osobiście bardzo cieszyłem się, że mój klub pozbył się tego Pana i zarobił na tym jeszcze 40mln !
Szczerze - jak Wasz zarząd wyłoży za tego gościa 60mln, to będzie to kpina roku :D
4
Lubę gościa, życzę mu wszystkiego dobrego.
Swoją drogą nie uważacie, że Chelsea dokonuje w tym okienku dobrych transferów ? Kupno Cesca, planowane przyjście Diego Costy.
14
Ja jestem z rm.pl i wielkie Gratki za ten transfer. Co prawda byłem zwolennikiem Cesca, ale Ivan jest bardzo dobrym grajkiem, który może wnieść do Waszego środka pola wiele dobrego.
Pozdrawiam.
0
Boże co Wy tutaj piszecie. Skończcie porównywać Ronaldo z Messim, bo obecnie Ronaldo jest poziom wyżej. I tak - mam świadomość tego co piszę.
0
Argentyna nie zajdzie do ćwierćfinałów - nie mają do tego drużyny. Zlepek indywidualności.
0
No ja dałem 2:1 dla Portugalii, wiec jako jedyny nie mam szans na osiągnięcie swojego wyniku ;D
0
Portugalia, mój faworyt w tych mistrzostwach gra na razie największa kupę na turnieju ;D O Pepe nie warto wspominać - CR7 wyszedł się poopalać. Strach się bać;D
0
Aguero gra kupę. Reus perełka !
0
Fajną bramkę zdobył wczoraj Messi, dobrze, że przebudził się w 2 połowie.
Aguero ogólnie grał kupę, i szczerze powiem, że od dawna nie widziałem dobrego spotkania w jego wykonaniu.
I jeszcze dla rozluźnienia :
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_14586.jpg
2
Bartosz Bosacki > Messi ;D
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=52906&kom=ok
1
Jak dla mnie Cesc wybrał najlepiej jak mógł - nie licząc zostania w Barcelonie rzecz jasna.
Co sumy transferu - to oczywiście jest ona promocyjna, a jakże ! Ale z tego przecież słynie Wasz zarząd.
Ja osobiście czekam jeszcze tylko na sprzedaż Alexisa za 25mln, i będzie można śmiało nazwać te okienko transferowe promocją w Barcelonie :D
Ps. oczywiście nie życzę Wam sprzedaży Alexisa, bo to mega grajek, ale chyba nie widnieje w planach zarządu.
0
Tak poza tematem. Widziałeś wczorajszy/dzisiejszy pojedynek Prowodnikowa, czy aż tak w boksie nie siedzisz ? :P
0
To było jasne, jeżeli Pogba zmieni klub to tylko na Real.
Barca powinna dążyć do zakupu Koke - jeżeli jest to oczywiście możliwe.
0
A nie jest poprawnie ?
1
Spanish media have reported unexpected transfer of the club from the capital of Catalonia, where the new season is to play Polish midfielder Grzegorz Krychowiak. The amount of the transfer is to close to 4 million euros, and is intended to guarantee earnings in the range 2 million euros per season. Krychowiak is a response to Barcelona for sale to Chelsea Cesc Fabregas.
0
Haha, rozwaliłeś mnie ;D
0
No tak, ale patrząc tymi kategoriami Silva mógł strzelić bramkę, a Iniesta posyłać więcej takich piłek jak ta do Silvy przy stanie 1:0. Winna była cała formacja defensywna, nie tylko Iker - chociaż broń Boże nie usprawiedliwiam jego marnego występu.
0
A jak dla mnie przy jednym - tym na 1:4. Jakie błędy Iker popełnił przy pozostałych bramkach ? Jeszcze można się czepić na siłę tej na 1;1
3
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_14547.png
0
A potem Wasz Zubi opchnie go w promocji za 25mln ;D
0
A co myślicie o takim środku pola - Alonso/Koke/Busquets ? Do tego z przodu zamiast Diego Rasiaka, David Villa ?
0
Rzeczywiście - mój błąd, przepraszam bardzo ;)
1
Dobra, to zaczynamy dyskusje Panowie !
0
Akurat Carvalaja i Isco Del Bosque mógł powołać. Nie mowię już od Diego Lopezie, który miał bdb sezon, a zamiast niego powołano Reine :D
Z graczy, których wymieniłeś jedynie Casillasa mogę w jakiś sposób bronić, bo zawalił tylko bramke na 1:4 - reszta zagrała kupe. W Espani najlepszy na boisku był Alba.
0
Ramos w udzielonym wywiadzie powiedział mądre słowa - za porażkę powinno sie winić wszystkich - cały zespół, od bramkarza po napastnika. Oczywiście, obrona zagrała słabo, ale co pokazała ofensywa ? A no nic. Ikera można się czepiać, ale wedle mnie zawalił tylko bramke na 1:4. Ramos i Gerard - to już inna para kaloszy.
Oglądając to spotkanie przypomina mi się mecz Borussia vs. Madrid. Real myślał po 1 spotkaniu, że Borussia przed nim klęknie, a okazało się, że to Królewscy musieli ze łzami w oczach klękać przed Dortmundem.
1
Macie akcje boskiego Fernando :
http://www.meczyki.pl/obrazki,14540
1
Nie wiem czy to tylko złudzenie, ale wydawało mi się, że po zejściu Alonso środek umarł - jak Ty się na to zapatrujesz ?
1
Iniesta zagral tylko dobre 20min. Potem nagle przestali z kolegami grać ;D Za ten mecz jedynym zawodnikiem, którego nie można się czepić jest Alba.
2
Nie zapomnij o Ramosie, Azpiliquecie oraz Świętym Ikerze ;D