5

5x lepszy niż Ronaldo, przecież Portugalczyk został "tylko" królem strzelców PD, oraz pobił rekord wszech czasów LM, do tego wygrał wspomnianą LM. Fakt - Suarez był w tym sezonie 5x lepszy :)

0

Boże uchroń tych ludzi przed prawieniem herezji !

0

Obyś się nie mylił, bo ten system spokojnie można "przenieść" już do klubowego muzeum.

0

Lepiej dać typowi z bańki jak Pepe, przynajmniej wiadomo, że nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy. Żeby podejść do typa i go ugryźć to chyba trzeba stracić na moment kontakt z rzeczywistością.

5

Nie piszę tego dlatego, ze jestem kibicem Realu, ale Suarez bardziej pasował by do szybkich kontr Realu niż do Waszej Tiki-taki. Idealnym wzmocnieniem Barcy byłby Reus, obecnie perełka wśród piłkarzy. To byłby "galaktyczny" transfer Barcelony.

7

"absurdalnie wysoka kara" ? Subiektywizm nie zna granic. Suarez zachował się jak dzikus, co to w ogóle jest żeby podejść do typa i go ugryźć ? Mega dziwna akcja.

0

Tzn mi to jest zupełnie obojętne, ponieważ ja jestem Real ;D Tak sobie tylko gdybam. I oczywiście życzę Barcelonie żeby zakupiła równiez dobrego obrońce.

1

Ktoś mądry powiedział, że zespół powinno budować się o tyłu. Z Barceloną dzieje się teraz to samo co z Realem w sezonach 02-07, a mianowicie kupowanie drogich zawodników ofensywnych z pominięciem tych defensywnych. Moim zdaniem to błąd.

0

Masa, masa, masa !

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,14786

Btw. niezrównoważony gest Suareza, co to miało w ogóle być ?! :D

0

Docelowym systemem jest "Tiki-taka", i patrząc na grę Suareza nie wiem w jakim celu miałby on wymieniać piłkę przez 80min :D Chociaż ostatnio zamiast "Tiki-taki", było "Jako-tako".

0

Trochę racji masz. Śledzę Wasze transfery, i jeszcze 2-3tyg temu gazety prześcigały się w wiadomościach o nowych obrońcach... Teraz o obrońcach cisza - kupujecie napastników.

0

I tak wszystko rozstrzygnie się nie wcześniej niż w sierpniu.
I mam wątpliwości czy aby na pewno Suarez dobrze by się czuł w systemie gry Barcelony.

0

Widzę, że Barca "małpuje" Real ;D Zainteresowanie Realu = zainteresowanie Barcy ;D

0

Powiem Ci, że możesz mieć racje ;D

0

Dobry mecz Iniesty, fajnie się oglądało jego podanka :)

Btw. Suarez w Realu, czy w Barcelonie ?
Ponoć Falcao dogadał się z Realem, i po MŚ zostanie ogłoszony transfer.

0

Co do ceny, to przy ewentualnym zakupie będzie ona sprawą indywidualną. Moim zdaniem klauzula w przypadku Suareza to fikcja.
Mam jeszcze pytanie do formumowiczów :
Suarez ma 27lat, jak myślicie, ile jeszcze może grać na poziome World Class ?

1

Pisałem to już x razy, napisze kolejny - jak zarząd Barcelony wyda na Igłe takie pieniądze, to będę miał duży ubaw.

Z innej beczki, widzieliście może tą ciekawą sondę ?

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53036

1

Ja już po pierwszym meczy Argentyny napisałem, że z taką grą daleko nie zajdą. Nie mają drużyny, a tylko zlepek indywidualności. Higuain tylko potwierdza dzisiaj, ze jest warty tych 70mln ;D DiMaria 3 zagrania w trybuny, jedno na partnera. Messi rzuca się w oczy, ale jak spaceruje po boisku. W ogóle zauważyliście, że Messi nie biega ?

0

Prawda.

0

Tzn, może rzuciłem za mocną tezę, ale śledzę tą sprawę od dawna, i na jej podstawię wnioskuję, że to Real jest najbliżej pozyskania Suareza - oczywiście mogę się mylić. Futbol widział nie takie niespodzianki.

1

Zgadzam się w 100%. Gość jest tak drewniany, że ciężko się patrzy na jego grę.

3

"Luis Suárez zadzwonił do Sofii i bardzo przejęty wyznał, iż może w końcu uda mu się przejść do Barçy po wielu wcześniejszych, nieudanych próbach."
Gorszej głupoty w życiu nie czytałem :D
Jeżeli Suarez zmieni w tym okienku klub to tylko na Real.

0

Sport jak zwykle raczy wszystkich najważniejszymi informacjami. Żadnych wzmianek o Mundialu, popisie Kostaryki czy Francji. Pewnie przypomni sobie o MŚ jak Messi strzeli bramkę ;D

0

Niestety - w tym sezonie Barca znowu wygrała więcej trofeów od Realu :)

0

Jeżeli Suarez opuści Liverpool to tylko na rzecz Madrytu.

0

W porządku - dążę tylko do tego, że był kolejnym przepłaconym transferem - chociaż jestem jego wielkim fanem.

0

Prosze Cię, jako kibic Realu miałem jego grę na co dzień. Igła jest dobrym graczem, po prostu dobrym, ale nic więcej. Obecne ceny piłkarzy to patologia, stworzona przez kluby należące do Szejków, którzy przepłacają jak mogą. Własnie takie sytuacje prowadzą do miejsca, w którym Napoli chce za Igłe wartego 30mln, 70.

0

True, true. Moim zdaniem Barcelonie bardziej przyda się zmiana systemu gry. Obecnie futbol to szybki odbiór piłki, kontra, i gra fizyczna. W Barcelonie nie ma żadnego z tych elementów.

2

Przypomnij sobie ile dali za Ibre :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?