1

Mnie osobiście irytuje ogólnikowe nazywanie, każdego kibica Realu mianem "hala". Rownie dobrze można napisać o Was - kibicach Barcelony Visca Dzieci. Wkładanie wszystkich do jednego worka do cecha ignorantów.

0

Znawca futbolu oglądający tylko Fc Barce ? Czy się mylę ? :D

0

To jest głupota, i masz rację ;)

1

Jeżeli mam być szczery, to ze sportowego punktu widzenia mecz Romy z CKSA będzie lepszy niż ten Barcy. Choć oczywiście rozumiem, że jako kibice wolicie oglądać swoją drużynę, i to zrozumiałe ;)

1

Dobrze prawisz.
Pojęcie "najlepszy" to pojęcie względne.
Tak jak powiedział CR7 - jeden woli Bugatti, inny Ferrari.

3

Ancelotti sam powiedział, że musi budować drużynę od zera. To w ogóle jest abstrakcja, żeby rozmontować gotowy produkt :)
Co do Angela, to on chciał więcej niż 8mln. Chociaż teraz kto to wie jak było naprawdę.

0

Gol faktycznie piękny.
Robinho nawet zagrał w reprezentacji :P Moją uwagę zwróciło jeszcze wystawienie Falcao na skrzydle.

0

Metzelder rzeczywiście tak powiedział. Pomimo, iż kibicuje Królewskim do 12 lat po części muszę przyznac mu rację.
Małym plusem jest to, że po takich ruchach transferowych Real jest obecnie najbogatszym klubem na świecie, z największymi przychodami.

0

Nie rozumiem sytuacji, w której przeglądam komentarze, a 8/10 z nich dotyczy Realu. Dajcie sobie spokój. Ja jestem kibicem Królewskich od 2002 roku, a pomimo to obecnie bardziej ciekawi mnie np. sytuacja Munira.
Widziałem jego pierwszy mecz ligowy, i chłopak zrobił na mnie wrażenie. Myślę, że przy dobrym prowadzeniu może dać dużo zarówno Barcelonie jak i reprezentacji.
Ps. Jak tak patrzę na tego Munira to od razu na myśl nasuwa mi się Jese, szkoda, że kontuzja wyrzuciła go na tyle miechów :P

0

Ładna akcja przy bramce kolorowych :)

0

W Chelsea fajnie gra. Z tego co widziałem zaliczył już 5 asyst :P

0

:D Nie chce mi się kłócić z kimś, kto nie potrafi zrozumieć, że zawodnik był kontuzjowany i tak po prawdzie w ogóle grać nie powinien.

0

True. Tak jak pisałem poniżej - czytałem wywiad z CR7, i akurat o Messim wypowiadał się z szacunkiem.
Poza tym, w takich przypadkach od razu widać działanie katalońskiej propagandy. Wystarczy jeden News odnośnie rzekomego stwierdzenia CR7, a 90% z Was wylewa na niego wiadro pomyj.

0

0

Szkoda, że nie pamiętasz wyczynów swoich grajków. Deptania po głowie, plucia oraz nazywania kogoś małpą ;)

0

10mln euro rocznie swoje robi ;)

0

Zauważ, że w tych spotkaniach Ronaldo grał raptem niecałe 90min z powodu kontuzji.
Poza tym co to jest Superpuchar Hiszpanii ? :)

0

Dziwne, bo ja przedwczoraj czytałem wywiad dla ESPN, w którym CR7 jasno powiedział, że ma z Messim koleżeńskie stosunki.

Co do samego Portugalczyka :

http://www.meczyki.pl/obrazki,16626

Więcej nie trzeba dodawać :)

1

Ja nie jestem żadnym "Hala Dzieckiem" jak to napisałeś. Poza tym, po takich właśnie odzywkach widać Twój poziom kibicowania i stronniczości. Koniec tematu.

0

A mnie ciekawi dlaczego 8/10 komentarzy na tej stronie jest o Realu, Panie Łukaszu :)
Wystarczy przejechać myszką w dół. Nie bądźmy hipokrytami.

0

Trzeźwe spojrzenie na sytuacje to obiektywizm.
Ty natomiast jesteś subiektywny, co od razu widać - dalsza dyskusja jest zbędna :)

1

Ciekawi mnie gra tego Douglasa, nigdy chłopaka w akcji nie widziałem.
Co do "rewolucji" to odszedł DiMaria oraz Xabi, który notabene ma już 33 lata i popełnia coraz więcej błędów. Uwielbiam Baska, ale z tej dwójki szkoda mi jest tylko Angela.
Osobiście muszę jednak przyznać, iż nie sądziłem, że ostatnie dni okienka będą tak ciekawe :)

Ps. Pozdro Aadriano87 - widzę, ze jako jeden z nielicznych jesteś obiektywny :)

0

Benatia podpisał 5letni kontrakt, zdjęcie :

/photo/1

0

Milan uzgodnił warunki rocznego wypożyczenia z Chelsea Fernando Torresa, pozostaje tylko przekonać samego zawodnika, który jednak bardziej zapatruje się na transfer definitywny.

Aktualizacja :

Xabi Alonso uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu z Bayernem (zarobki 10mln euro brutto)
Agent Reusa był dzisiaj na Bernabeu. Niemiec miałby kosztować Białych 30mln euro.

0

0

"Pokazuje i objaśniam" - wypisałem samych obrońców, chociaż na pierwszy rzut oka trudno to zauważyć :)

0

Oczekiwania: Marquinhos, David Luiz, Thiago Silva, Mats Hummels, Cuadrado, Benatia

Rzeczywistość: Mathieu, Vermaelen, Douglas.

0

Ciekawe są te ostatnie dni okienka.
Florentino Perez przebywa obecnie w Monaco, razem z Falcao oraz włodarzami AS Monaco ( https://x.com/pedropparrado )
Benatia w Bayernie.
AC Milan uzgodnił z Chelsea kwotę przenosin Torresa na San Siro, potrzeba jeszcze zgody samego zawodnika.

0

Benatia w Bayernie za 26mln + 4mln zmiennych, z roczną pensją na poziomie +/- 8mln euro.
Co do Falcao to jako kibic Białych bardzo bym tego chciał, i rzeczywiście z informacji, które posiadam jakiś ruch w tej sprawie jest, jednak osobiście szczerze w to wątpię.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?