skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czasami poziom hipokryzji mnie przeraża. Nie dalej jak 2-3miesiące temu, przynajmniej 1 na 3 komentarze na tej stronie dotyczył potencjalnej sprzedaży Leo i jego bezwartościowości. Chorągiewki ? Z całą pewnością.
Ps. nie piszę oczywiście o wszystkich.
0
Po pierwsze gratuluję Barcelonie zwycięstwa. Co do poszczególnych zawodników, to ten Munir fajnie Wam sie zapowiada :)
Jeżeli chodzi o transfer Di Marii, to jako kibic Realu ubolewam nad takim stanem rzeczy. Jednak rozkładając to na czynniki pierwsze, to Angel nie odchodzi do Manchesteru z pobudek czysto sportowych, a tylko i wyłącznie finansowych - i skoro tak jest, to robi mi się już coraz mniej żal tego zawodnika.
0
"Coś więcej niż klub" ;D
1
Toś hita doy**al ;D
1
Niektórym po prostu trudno przełknąć to, że obecnie CR7 jest najlepszy na świecie.
1
Nie mogę się doczekać propagandy hiszpańskiej pracy obwieszczonej tytułami MSN vs. BBC :D
0
Co o tym sądzicie ?http://www.meczyki.pl/cudowny_wolej!,38577,filmik.html Wyzwanie CR7 i Neymara :Phttp://www.meczyki.pl/cristiano_ronaldo_przyjal_wyzwanie!,38556,filmik.htmlhttp://www.meczyki.pl/neymar_i_kolejne_wyzwanie!,38570,filmik.html
2
Nie wiem skąd to zdziwienie co poniektórych. Suarez zachował się jak zwierze, a Fifa nie ukarała go po to żeby później TAS w całości podważył tę decyzję.
Nie jestem kibicem Barcelony, ale ciesze się, ze Suarez będzie mógł trenować, przynajmniej jako tako pozna się, oraz zgra z resztą kolegów.
3
No tak, bo CR7 sam sobie wrzucił piłkę przy pierwszej bramce, a potem sam do siebie podał przy drugiej.
Good Job !
2
"Pseudo kibiców".
Skrócą to skrócą, szybciej się przekonamy jak Suarez się wkomponuje w skład Barcelony.
1
Kolejny znawca taktyki ?
Real zagrał ustawieniem 4-2-4, które przy obronie ewaluowało do klasycznego 4-4-2, z broniącymi Balem oraz Benzemą, tym samym pozostawiając jedynie CR7 na połowie przeciwników.
Nie siejmy propagandy.
1
Fajnie zagrał wczoraj ten "wasz" chłopak, Suarez. Ma młodzian potencjał, w meczu o stawkę zagrać bez krępacji czy jakiegokolwiek stresu - to robi wrażenie.
Co do Luisa Suareza, kiedy będzie decyzja odnośnie jego kary ?
2
Polecam maść na ból dupy ;D
0
Bale, CR7 oraz Kroos - pierwsza połowa mega dobra.
James nic szczególnego.
Dobrze obrona, oprócz paru akcji, które same sobie stworzyli.
0
True.
1
Się okażę czy jest lepszy.
Logika PSG - Kupić Davida LujIza za 50mln, powiedzieć, że DiMaria jest za drogi :D
0
Nie siejmy propagandy.
James kosztował 70mln euro + ew. zmienne, płatne po sezonie.
0
True.
5
"Sprzedać Messiego, i kupić kilku innych grajków", trzeba być oszołomem i ignorantem, żeby tak napisać.
0
Bo Xaviego można lubić, lub nie, ale muszę przyznać, że niektórymi zagraniami łamał mi żebra, miazga ;D
1
SPORT widzę ciągle w formie :D
Taka osobistość jak Xavi kończy karierę reprezentacyjna, a oni walą na całą okładkę nową fryzurę Pchły ;D
Szaleństwo ;D
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,15914
Dla rozluźnienia ;D
0
Muszę przyznać, że te okienko transferowe jest niezwykle ciekawe, każda z wielkich ekip się wzmacnia, kluby wymieniają się gwiazdami, sezon w BPL oraz PD zapowiada się bardzo ciekawie.
Odnośnie Barcelony - moim skromnym zdaniem uważam, że zarząd jednak nie powinien skąpić pieniędzy na transfer dobrego, klasowego obrońcy(czyt.Hummels czy Benatia), ale to tylko moje zdanie.
Jeżeli chodzi o Madryckie gazety to cieszę się z przyjścia Keylora, obecnie jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Ciekawi mnie natomiast co stanie się z Ikerem.
3
Trochę luźniej przy piątku :
http://www.meczyki.pl/obrazki,15835
0
Bardziej chodzi o politykę, oraz "symbol" klubu.
Zawsze pozostaje nadzieja, że jak Iker będzie grał słabo zastąpi go Navas, który jest notabene najlepszym bramkarzem z tej trójki.
2
James jeszcze nie zagrał żadnego meczu, Kroos chce strzelać ? Chyba selfie ;D
Spójrz na najlepszych asystentów ligi, oraz LM, a potem zabierz głos :)
1
No tak, bo Keita to "super inteligentny guścio, a to jest jakaś prowokacja".
Następnym razem redakcja poinformuje Pana o aktualizacji newsa.
0
Tak z ciekawości - mógłby mi ktoś rozpisać nazwiska z systemu 3-5-2 ?
1
Real ma swoich ludzi w Fifie ? :D
1
Sytuacja, o której piszesz będzie najprawdopodobniej miała miejsce w Barcelonie, nie w Madrycie.
W Realu, każdy piłkarz zna swoje miejsce, główną gwiazdą jest CR7, liderem tak samo.
W Barcelonie mamy 3 główne gwiazdy. Lepiej martw się o swoje podwórko.