2

Czasami poziom hipokryzji mnie przeraża. Nie dalej jak 2-3miesiące temu, przynajmniej 1 na 3 komentarze na tej stronie dotyczył potencjalnej sprzedaży Leo i jego bezwartościowości. Chorągiewki ? Z całą pewnością.

Ps. nie piszę oczywiście o wszystkich.

0

Po pierwsze gratuluję Barcelonie zwycięstwa. Co do poszczególnych zawodników, to ten Munir fajnie Wam sie zapowiada :)

Jeżeli chodzi o transfer Di Marii, to jako kibic Realu ubolewam nad takim stanem rzeczy. Jednak rozkładając to na czynniki pierwsze, to Angel nie odchodzi do Manchesteru z pobudek czysto sportowych, a tylko i wyłącznie finansowych - i skoro tak jest, to robi mi się już coraz mniej żal tego zawodnika.

0

"Coś więcej niż klub" ;D

1

Toś hita doy**al ;D

1

Niektórym po prostu trudno przełknąć to, że obecnie CR7 jest najlepszy na świecie.

1

Nie mogę się doczekać propagandy hiszpańskiej pracy obwieszczonej tytułami MSN vs. BBC :D

0

Co o tym sądzicie ?http://www.meczyki.pl/cudowny_wolej!,38577,filmik.html Wyzwanie CR7 i Neymara :Phttp://www.meczyki.pl/cristiano_ronaldo_przyjal_wyzwanie!,38556,filmik.htmlhttp://www.meczyki.pl/neymar_i_kolejne_wyzwanie!,38570,filmik.html

2

Nie wiem skąd to zdziwienie co poniektórych. Suarez zachował się jak zwierze, a Fifa nie ukarała go po to żeby później TAS w całości podważył tę decyzję.
Nie jestem kibicem Barcelony, ale ciesze się, ze Suarez będzie mógł trenować, przynajmniej jako tako pozna się, oraz zgra z resztą kolegów.

3

No tak, bo CR7 sam sobie wrzucił piłkę przy pierwszej bramce, a potem sam do siebie podał przy drugiej.
Good Job !

2

"Pseudo kibiców".
Skrócą to skrócą, szybciej się przekonamy jak Suarez się wkomponuje w skład Barcelony.

1

Kolejny znawca taktyki ?
Real zagrał ustawieniem 4-2-4, które przy obronie ewaluowało do klasycznego 4-4-2, z broniącymi Balem oraz Benzemą, tym samym pozostawiając jedynie CR7 na połowie przeciwników.
Nie siejmy propagandy.

1

Fajnie zagrał wczoraj ten "wasz" chłopak, Suarez. Ma młodzian potencjał, w meczu o stawkę zagrać bez krępacji czy jakiegokolwiek stresu - to robi wrażenie.

Co do Luisa Suareza, kiedy będzie decyzja odnośnie jego kary ?

2

Polecam maść na ból dupy ;D

0

Bale, CR7 oraz Kroos - pierwsza połowa mega dobra.
James nic szczególnego.
Dobrze obrona, oprócz paru akcji, które same sobie stworzyli.

0

True.

1

Się okażę czy jest lepszy.
Logika PSG - Kupić Davida LujIza za 50mln, powiedzieć, że DiMaria jest za drogi :D

0

Nie siejmy propagandy.
James kosztował 70mln euro + ew. zmienne, płatne po sezonie.

0

True.

5

"Sprzedać Messiego, i kupić kilku innych grajków", trzeba być oszołomem i ignorantem, żeby tak napisać.

0

Bo Xaviego można lubić, lub nie, ale muszę przyznać, że niektórymi zagraniami łamał mi żebra, miazga ;D

1

SPORT widzę ciągle w formie :D
Taka osobistość jak Xavi kończy karierę reprezentacyjna, a oni walą na całą okładkę nową fryzurę Pchły ;D
Szaleństwo ;D

1

0

Muszę przyznać, że te okienko transferowe jest niezwykle ciekawe, każda z wielkich ekip się wzmacnia, kluby wymieniają się gwiazdami, sezon w BPL oraz PD zapowiada się bardzo ciekawie.
Odnośnie Barcelony - moim skromnym zdaniem uważam, że zarząd jednak nie powinien skąpić pieniędzy na transfer dobrego, klasowego obrońcy(czyt.Hummels czy Benatia), ale to tylko moje zdanie.
Jeżeli chodzi o Madryckie gazety to cieszę się z przyjścia Keylora, obecnie jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Ciekawi mnie natomiast co stanie się z Ikerem.

3

Trochę luźniej przy piątku :

http://www.meczyki.pl/obrazki,15835

0

Bardziej chodzi o politykę, oraz "symbol" klubu.
Zawsze pozostaje nadzieja, że jak Iker będzie grał słabo zastąpi go Navas, który jest notabene najlepszym bramkarzem z tej trójki.

2

James jeszcze nie zagrał żadnego meczu, Kroos chce strzelać ? Chyba selfie ;D
Spójrz na najlepszych asystentów ligi, oraz LM, a potem zabierz głos :)

1

No tak, bo Keita to "super inteligentny guścio, a to jest jakaś prowokacja".
Następnym razem redakcja poinformuje Pana o aktualizacji newsa.

0

Tak z ciekawości - mógłby mi ktoś rozpisać nazwiska z systemu 3-5-2 ?

1

Real ma swoich ludzi w Fifie ? :D

1

Sytuacja, o której piszesz będzie najprawdopodobniej miała miejsce w Barcelonie, nie w Madrycie.
W Realu, każdy piłkarz zna swoje miejsce, główną gwiazdą jest CR7, liderem tak samo.
W Barcelonie mamy 3 główne gwiazdy. Lepiej martw się o swoje podwórko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?