0

Odejście Oezila też miało być strzałem w stopę :)

0

Widać po treści komentarza kogo boli dupa :D
Barcelona ma tak samo najbogatszą historię, jak Polska jest w TOP 3 na świecie w piłce nożnej ;D

0

To, ze dyskutuję sobie na stronie FCB, oraz na stronie RM.pl, z kibicami obu drużyn to znaczy, że coś mnie boli ? Trafny wniosek koleżko ;D
I z całą pewnością nie chcecie chyba sobie przypominać Waszych idiotyzmów transferowych, bo w tym biliście na głowę inne kluby w ostatnich latach ;)

4

Nie mam powodów do żadnego "bólu", Real jest największym klubem na świecie, z najbogatszą historią, i największą ilością pucharów.
Do tego jest najbogatszym klubem na świecie, z największymi dochodami, i największą wartością.
Do tego jest zarządzany przez prawdopodobnie najlepszy zarząd na świecie, a na pewno w Hiszpanii.
Uwierz mi, że nic mnie nie boli :)

0

On ma jeszcze 3 lata ważnego kontraktu, zrozumcie to.
Podwyżki można żądać jak do końca kontraktu zostanie rok, ale nie 3.

9

Trudno się czyta takie śmieci jak w Twoim komentarzu.
Marny Real ? Idiotyzm na skalę światową ? James nieznanym graczem ? Jeżeli ktoś swoje zainteresowanie futbolem ogranicza tylko do Fc Barcelony, to faktycznie, James jest nieznany.
Boże co za głupoty.

0

Bullshit,
Dawno takich głupot nie czytałem.

0

Padaj wiec :)

1

Jeżeli James przyjdzie będzie kapitalnym transferem, chociażby ze względu na przyszłościowe zastąpienie Ronaldo.

Di Marie lubię, dla mnie jest zawodnikiem klasy światowej, ale za dużo wydziwia. Ma 3 lata do końca kontraktu, a już teraz chce znaczącej podwyżki.
Dla wszystkich zainteresowanych strukturą płac w Realu mam ciekawy artykuł :

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53667

1

Jeżeli Di Maria odejdzie to za 60mln.
James nie będzie kosztował więcej niż 75mln - i jest to moim zdaniem kapitalny transfer.

3

Ciekawe czy jutro rano Mundo wyliczy Barcelonie ile kosztował ich do tej pory transfer Neya ;D
Bo przecież Kroos przez 6lat gry obciąży klubową kasę o 100mln ;D

0

Coś się uczepił tego Pepe człowieku ? ;D To było rok czy dwa lata temu, sprawa przedawniona.
Biedny, prowokowany Suarez wyczerpując już wszystkie dostępne opcje, w końcu nie wytrzymał tych "nerw", i... ugryzł rywala ! Działał przecież w dobrej wierze, a Chiellini go prowokował(po raz enty!).
Gwoli ścislości - bardzo lubię Suareza i nie życzę mu źle, dla mnie to obecnie najlepszy napadzior na świecie, ale nie róbmy z niego ofiary i poszkodowanego.
A Twoje argumenty(jedyne zresztą) typu "pepe to, pepe tamto" można wsadzić między bajki.

Pozdrawiam !

0

Jest, Pepe to "mój zawodnik", ale przyznaje, że niekiedy odnoszę wrażenie, że ma coś z głową.
Tak czy inaczej, sprawa Suareza jest "świeża". Kibice Barcelony zawsze "odgrzewają" sprawę Pepego, gdy któryś z zawodników Barcy jest ukarany/osądzony o coś. Nieważne, że sprawa miała miejsce rok,dwa czy trzy lata temu - zawsze odgrzewacie sprawę Pepego. To już przeszłość. Teraźniejszością jest sprawa Suareza, i tym się zajmujemy.
Pepe nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy, jest narwany, niekiedy dziki, jednak nie rozumiem, co musi miec w głowie Suarez żeby kogoś ugryźć ? Co to w ogóle za zachowanie, 28 letni koleś podchodzi do drugiego i go gryzie. Dla mnie to niepojęte.
Lubię Luisa, i dlatego życzę mu aby ta kara raz na zawsze zakończyła jego zębne przygody.

10

Podejrzewam, że gdyby Suarez był obecnie graczem Realu, a nie Barcelony, większość z Was lamentowała by nad propozycją zmniejszenia kary dla niego, i uważała to za skandal.
Kara jest wysoka, ale prawdopodobnie ma ona na celu "wybicie" z głowy kolejnych tak idiotycznych i kanibalistycznych zachowań Luisowi.
I nie róbmy z niego, jak to ładnie powiedział Pan Ponti "kozła ofiarnego", bo wcale takim nie jest.
Biedny Suarez.

0

Czyżby większość z Was kwestionowała zdanie swojego "Bożka" ?;D

0

Obecnie w Barcelonie nie gra żaden "najlepszy piłkarz świata", wiec o kim mowa ?

0

"Płaczek, nurek i dwóch drewniaków" wygrali w tym roku najważniejsze trofea, i najprawdopodobniej na tym nie poprzestaną.

4

Nic co jest związane z Messim mnie już nie zdziwi ;D Komuś widocznie bardzo ciężko przełknąć to, że Messi nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś. Ciężko do tego stopnia, że nawet obwinia... Madryt za jego słabszą formę ! No ludzie, litości.
Nikt nigdy nie grał przez całą karierę na maksymalnych obrotach, wiec nie gra i Messi, wahania, spadki, a następnie wzrosty formy są normalne, u każdego sportowca, nie ma co płakać i wypisywać bzdur typu "Messi gra słabo, bo odszedł Tito, bo w Madrycie jest na niego nagonka, bo zmienił fizjoterapeutę, bo nie jest pewny siebie, bo na obiad zjadł rosół" Kończ waść wstydu oszczędź!

2

Ostatnio widziałem wyliczenia jednej z katalońskich gazet, według której łączna cena za Neymara wyniosła 111mln euro.

1

Przypomnij sobie czasy "Wszystko dla Barcelony".

1

To jest koleżko nagroda indywidualna, która powinna być przyznawana piłkarzowi, który na Mundialu prezentował się najlepiej, nie myl tego z nagrodą drużynową.

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,15425

Sorry, nie mogłem się powstrzymać.

0

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :Phttp://www.meczyki.pl/obrazki,15425

0

Alexis został sprzedany za 35mln, reszta to ewentualne zmienne, które Barca otrzyma w razie wygrania przez Arsenal jakiegoś?! trofeum.

0

Filozofia Barcelony już się zmieniła Panie Bartomeu.
Teraz zawodnicy Barcy B będą musieli odejść do innych klubów, aby powrócić jako ukształtowani gracze.

0

http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/ms-2014/maradona-messi-nie-zasluzyl-na-zlota-pilke.html#.U8PZmfl_uxU

Porównanie Messiego z Diego ? Messi nie ma serca do gry, a to cechowało Diego Armando. Na 120min dogrywki grał może 60.
Zwieńczeniem jego występu był rzut wolny w ostatnich sekundach - jak nie miał siły strzelać, mógł oddać piłkę koledze, albo dośrodkować. Zamiast tego wolał nagrodzić futbolówką kibica.

3

Otóż to.
Następnym razem 3 razy pomyśli (albo nie ?) zanim kogoś ugryzie.
Ciekawe czy na badaniach w Barcelonie będzie miał dentystę :D

0

Messi ze złota piłką dla najlepszego gracza turnieju ;D Śmiech na sali.
Niemcy wygrali Mundial, ale na okładce dzisiejszego sportu jest... Leo Messi.
Gość jest wielki, ale robienie z niego Boga i ofiary jest tak żałosne, że się płakać chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?