0

Yepes fajnie się spisywał na Mundialu.
PS. grał w Kolumbii..

3

jeszcze jedno - 35mln euro to śmieszne pieniądze jak za takiego piłkarza.

0

Kapitalny zawodnik, jeden z tych, który strzela bramki mojemu klubowi, a pomimo to i tak absolutnie go cenię i szanuję.
Perła.

0

AS zmanipulował wyniki, ponieważ w sondzie najwięcej głosów otrzymał Keylor Navas , a na okładkę powędrował Iker.
Słabi boczni obrońcy ? Nie zgadzam się. Absolutnie.

0

Modric.
Wymiennie na Khedire. Destrukcja pełną parą.

0

Alves > Carvalaj - Marq > Varane - Rakitic = Kroos - Neymar = Bale ? :D
Odstaw leki, albo przynajmniej nie bierz ich z rana ;D

0

Wasz chłop ?;D Czyli 'chłopem" Barcelony jest gośc, który rzuca w drugiego butelką, i nie podaje mu ręki ?
Gratuluję ;D

1

Cieszy mnie to, że dwa największe kluby w Hiszpanii, i prawdopodobnie na świecie redukują swoje długi.
Barca i Real dostają lwią część pieniędzy z praw telewizyjnych, do tego dochodzą sprawy marketingowe związane ze sponsoringiem, umowy indywidualne, oraz prawa do wizerunku piłkarzy, to wszystko tworzy olbrzymie kwoty otrzymywane rok w rok. Zatem sadzę, że w ciągu najbliższych kilku lat długi obu klubów znacznie się zmniejszą.

0

Śmieszą mnie te ceny zawodników.
ADM 75mln, James 70mln, Suarez 80mln, Cuadrado 50mln.
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale z tego co pamiętam to ceny zawodników podniosły się w taki sposób po tym jak na scenę piłkarską wkroczyli szejkowie z Man City oraz PSG.

1

Mundial tutaj nie ma nic do rzeczy :P

0

Off top :

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53847&kom=ok

Od razu mówię, że nie chodzi mi o to, że CR7 jest pierwszy, tylko o całość rankingu.
Zgadzacie się z resztą pozycji ?

0

Prawda. Czytałem kiedyś artykuł mówiący o tym, że po wygraniu LM cena za piłkarzy automatycznie rośnie, stąd żądania Realu.
Zmieniając trochę temat - jak myślicie, Cuadrado nadaje się do gry w obronie ? Po tym co widziałem na Mundialu, nie widzę tego gościa w obronie.

1

Di Maria absolutnie nie jest wart takich pieniędzy. Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli Real tyle za niego dostanie, to będzie to mistrzostwo świata Senior Pereza ;D

0

Fajny zawodnik, dynamiczny, zwrotny, na pewno wzmocnienie, dla każdego klubu.
Tak trochę off top - PSG najprawdopodobniej pozyska Di Marie za 75-80mln euro. Nie mam pojęcia jak zarząd Realu wynegocjował taką kwotę za Fideo.
I następna sprawa - co się dzieje z rynkiem transferowym ? Ceny płacone za zawodników powoli stają się, albo już stały się niewytłumaczalną abstrakcją.
Do czego to zmierza Panie Premierze ?

5

News do niczego, niepotrzebne podsycanie sytuacji.
Jakby, kazda osoba z Realu chciała zrobić Barcelonie krzywdę.
Wyrok, który zostanie wydany będzie sprawiedliwy - każdy obiektywny kibic wie, że podczas tego transferu były "machlojki".

1

Tak rozmawiacie o tym ustawieniu, to może ja coś zaproponuję.
Takim ustawieniem grało USA na turnieju w Korei i Japonii w roku 2002.
3-5-8, kto oglądał filmik z poczciwym J.Gmochem, wie o co chodzi ;D

1

Fajna okładka Sportu.
Swoją drogą ciekawe czy PSG puści Marquinhosa do Barcelony. Przecież jakiś ruch transferowy zrobić musi.
20 letni, perspektywiczny ŚO, fajne, potencjalne wzmocnienie dla Barcy :P

0

Haha, plus dla Ciebie za ripostę :D
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że większość kibiców Barcy nie lubi go za to, ze jest rudy ;D

0

Obiektywnie patrząc to chyba masz rację :PTo, że znienawidzony przez kibiców Barcy to inna sprawa.

0

Fajna okładka Marki, Sport niepotrzebnie zaognia sytuacje. Nawet jeżeli Suarez będzie mógl zagrać, to wątpię żeby Luczo wystawił go od początku, biorąc pod uwagę prawdopodobne braki w przygotowaniu.
Swoją drogą męczące są komentarze typu "James to, Real tamto", martwmy się swoim podwórkiem, a piłka i tak zweryfikuje wszystkich i wszystko.

0

Z tych doniesień, które czytam o Waszym nowym trenerze wynika, że gość najprawdopodobniej "ma jaja", jako jeden z nielicznych trenerów Barcy.
Niech Luczo najpierw porozmawia z Messim, i dowie się w czym jest problem.
Tak czy inaczej tajemnicą poliszynela jest to, że Messi stara się na boisku coraz mniej.

0

Według mnie jego kara zostanie o trochę zmniejszona.
Sytuacji ligowych nie ma co porównywać - tą rozpatrywała fifa, poza tym miała miejsce na MŚ.

Off top - kupił ktoś z Was książkę "Fifa mafia" ?

0

Widzę, że administratorzy tej strony nie mają za grosz poczucia humoru.
Nie rozumiem z jakiego powodu mój komentarz został usunięty ?

1

0

0

Niestety, teraz mamy takie realia, że za każdego grajka bardziej, lub mniej znanego trzeba do ceny "rzeczywistej" dopłacić te kilka mln.
Przypadek Mathieu nie jest wyjątkiem - popatrzmy na Davida Luiza, który jakimś obrońca z kosmosu nie jest, a Chelsea dostała za niego 60mln euro.
Oczywiście nie porównuję obu zawodników, tylko same kwoty obecnych transferów.

12

James to inny profil gracza niż Angel koleżko :)
I Ty naprawdę sądzisz, ze Perez ściąga nowych zawodników tylko dlatego, że Barca pozyskała kogoś wcześniej ?;D
Nóż w kieszeni się otwiera czytając takie wypociny.

3

Mistrz ciętej riposty ;D

1

Prawda ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?