skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doskonale pamiętam czasy kiedy mój real miał galacticos z przodu, zostawiając z tyłu średniaków - widać teraz w Barcelonie wzięli się za taką, dziwną moim zdaniem politykę. Jeden z Was dobrze napisał pod spodem - drużynę buduje się od tyłu.
3
http://sportsy.pl/demot/0_0_0_1530484942_middle.jpg
0
Kun nie przyjdzie. Dobrym wzmocnieniem byłby Koke.
0
Nie chciałem prowokować.
0
Na razie sprzątnęli Wam Benatie, a okienko na dobrą sprawę jeszcze się nie rozkręciło. Z transferami nie ma się co śpieszyć, ważne, żeby dobrze wydać pieniądze, nie ma co robić masówy. Ja jestem fanem talentu Reusa, i chętnie widziałbym go w Realu, ale jest to raczej nie możliwe - za to dla Was byłby wielkim wzmocnieniem.
0
Real dawał za gościa 60mln, także 38mln zaoferowane przez Barcelone ma takie same szanse powodzenia jak pojedynek biegowy Wawrzyniaka z Balem.