0

Doskonale pamiętam czasy kiedy mój real miał galacticos z przodu, zostawiając z tyłu średniaków - widać teraz w Barcelonie wzięli się za taką, dziwną moim zdaniem politykę. Jeden z Was dobrze napisał pod spodem - drużynę buduje się od tyłu.

0

Kun nie przyjdzie. Dobrym wzmocnieniem byłby Koke.

0

Nie chciałem prowokować.

0

Na razie sprzątnęli Wam Benatie, a okienko na dobrą sprawę jeszcze się nie rozkręciło. Z transferami nie ma się co śpieszyć, ważne, żeby dobrze wydać pieniądze, nie ma co robić masówy. Ja jestem fanem talentu Reusa, i chętnie widziałbym go w Realu, ale jest to raczej nie możliwe - za to dla Was byłby wielkim wzmocnieniem.

0

Real dawał za gościa 60mln, także 38mln zaoferowane przez Barcelone ma takie same szanse powodzenia jak pojedynek biegowy Wawrzyniaka z Balem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?