skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obrona obroną - ale gdzie w Espani była ofensywa, bo to też mnie zastanawia ? Mega dobry meczyk.
2
Moim zdaniem tutaj nie chodzi o Pique, Ramosa czy Ikera - cała Espania zagrała kupe masakryczną.
Tutaj mamy proste równanie :
Hiszpania = Tiki Taka
Holandia = Nowoczesny futbol/Kontra.
Tyle w temacie.
3
Poprawiliście mi humor ;d
0
Dobre dobre ;D Co do transferów to mi sie chciało śmiać jak Wasz zarząd miał, albo ma zamiar wyłożyć 40 baniek za tego młodziana z ławki PSG.
1
A mi się zdaje, że u Was zarząd chwyta, każdą okazje do zarobienia czegokolwiek. Idąc dalej, uważam, że cena za Cesca to będzie jeszcze pikuś przy cenie chociażby za Alexisa, jeżeli rzecz jasna odejdzie. Czytałem coś o 25mln, co jest dla mnie abstrakcją. Uważam, że gość jest wart koło 40.
0
Może masz racje, czyli jednak troche na moje wyszło, nie ? :D
0
Widzę, że mój post wywołał burzę komentarzy. MI chodzi o sam "suchy" transfer. Myślałem, że kupiliście go za 33mln. Widzę jednak, ze jest inaczej - więc zwracam honor. Tak czy siak, zrobiliście na nim lepszy interes niż na Villi/Zlatanie.
0
Dla mnie sprzedaż Fabregasa była błędem, jednak z ekonomicznego punktu widzenia Barca nie zrobiła złego interesu - w dużej przenośni można rzec, że wypożyczyliście sobie Fabregasa na 3 sezony za darmo, a do tego mozecie otrzymać 3mln zmiennych. Jak dla mnie to całkiem dobry interes - i piszę tutaj zupełnie poważnie.
0
Mogłeś napisać tak od razu. Ja nie miałem zamiaru nikogo prowokować, czy denerwować - sam o tym nie wiedziałem, wiec info wstawiłem też tutaj.
0
Powiedz mi, czy Twój komentarz jest żałosnym wybrykiem Twojego stanu emocjonalnego, czy słabą prowokacją ?
0
Jego dwa największe sukcesy to wspaniałe KO na Williamsie, oraz pokonanie Cheveza Jr. Potem dał o sobie znać wiek. - jednak styl oparty głównie na szybkości, pracy nóg oraz refleksie podupada wraz z wiekiem - a tego 39 Martinez nie mógł oszukać. Ja osobiście jestem meega fanem Mayweathera, jest to dla mnie nr1 ever. Co do Cotto vs GGG, to również wydaje mi się, że Miguel nie ma szans.
0
Akurat Martinez wszedł w swój "Prime" stosunkowo późno. Jeżeli chodzi Ci o ostatnią walkę z Cotto, to przegrał przez ponad roczną nieobecność, co skutkuje "zardzewieniem" zawodnika. Oczywiście kontuzja też w dużym stopniu się do tego przyczyniła.
0
W ramach ciekawostki - wiedzieliście, że Neymar w swoim debiucie na MŚ strzelił więcej bramek, niż Messi na 2 Mundialach ?
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_14523.jpg
0
Kiedy ja nie mam nic do Neymara, powiem więcej, usuwając na bok jego symulacje staje się całkiem dobrym graczem, jednym z najlepszych na świecie. Co do meczy to wymień chociaż jedną dobrą sytuacje, nie licząc bramki na 1;1, która była popisem Neymara ?
1
Mecz na równym poziomie, ostatecznie okazało się, że Brazylia była ciut lepsza. jak dla mnie do 2;1 mecz drukowany - każde dotknięcie zawodnika kanarkowych = faul. Karny ala Howard Weeb.
0
Nie mam na myśli żadnej prowokacji, ale Neymar grał kupe dzisiaj. Oscar był najlepszym zawodnikiem Kanarkowych.
0
To dopiero pierwszy mecz, możliwe, że Brazylia jeszcze się rozkręci. Jeżeli jednak będą grali taką "kupę" jak dzisiaj, to nie sprostają pierwszemu dobremu rywalowi. Dobry mecz Oscara, gość robił różnicę - po drugiej stronie Modric.
1
Odnoszę się do klubu jako całej jego społeczności, nie tylko do komentujących przed komputerem, ale nie wierzę, że tego nie załapałeś.
Ja Rakitica lubię i szanuję, dlatego życzę mu wszystkiego dobrego, zobaczymy jak się sprawdzi, nie ma sensu wszczynać kłótni.
0
Ale po co prowokujesz ? Illara to inny rozdział bajki - niezrozumiały. Rozmowa dotyczy Cesca i Rakitica, którego zresztą nie skrytykowałem tylko pochwaliłem. Jednak moje subiektywne zdanie jest takie, że Hiszpan jest lepszy od Chorwata.
0
A ja się ciesze, że Reus do Was nie dołączy - to było by megaa wzmocnienie. Jestem fanem talentu tego gościa.
1
Interes zrobiliście nie ma co - oddajecie Cesca, a w zamian przychodzi Rakitić :P
Jako gracza go cenie, jest dobrym zawodnikiem, przebojowym, zwrotnym, ale z transferu można wywnioskować, że przychodzi za Cesca, a to wedle mnie nieporozumienie.
Cesc > Rakitić.
0
Bale - 27 spotkań w PD i 12 w LM
Ronaldo - 30/11
Benzema - 35/11
Wydaje mi się jednak, ze moje trio ma lepsze staty :P
0
No zgadzam się z Tobą koleżko, tylko ja żyję teraźniejszością.
Jakbym miał tak oceniać to najlepszym trio w historii było "DPG" jak już tak lecimy skrótami - Di Stefano-Puskas-Gento
0
Tzn, mnie ten transfer w ogóle nie zdenerwuje jeśli nie dojdzie do skutku - if you know what i mean :D Mówię tylko, że jako kibic Realu zazdrościłbym takiego wzmocnienia.
0
No nie przesadzaj kolego - te "butowe" BBC strzeliło w swoim pierwszym wspólnym sezonie 97 bramek, Dla porównania Wasze najlepsze trio Messi, Alexis i Pedro - 81 bramek. Następni w kolejce byli chłopaki z ManCity oraz PSG - 78bramek.
4
No gdyby przyszedł do Was Reus, to przyznaje się bez bicia, że jako kibic Realu zazdrościłbym Wam tego transferu - świetny zawodnik, dobry technicznie, przebojowy - siejący spustoszenie. Zresztą pokazał, każdą z tych cech chociażby w meczu z Realem. Świetny transfer - jeżeli dojdzie do skutku rzecz jasna.
0
Szczerze znam tylko jednego :P
0
Hehe, Touche - 1:0 dla Ciebie ;D
5
1
Dokładnie. Obecnie jeden z najlepszych ŚO na świecie.