0

Brazylia = Atletico :D

0

Akurat o formę Pchły bym się nie martwił. To, że nie strzelił karnego nie jest wyznacznikiem jego formy, ludzie błagam ! :D El Classico zapowiada się niezwykle fascynująco.

3

Aguero też się do tarcia chrzanu nadaje :P

1

Napisałem to z przekąsem, z dedykacją dla "kibica", który ma problem z poprawnym napisaniem nazwiska piłkarza.

2

Bo jest lepszy :)

0

Sędzia jest najlepszy :D Ma taka miłą mordkę :D

0

Romero się popisał, nie ma co :D

0

Brazylia gra jak Atletico :D Neymar błysnął, szkoda, że nie skończył akcji ;p

3

Aha, czyli CR7 jest zazdrosny o pieniądze Messiego ? :D Ja jeb*e :D Tego jeszcze na tej stronie nie czytałem. Miłej soboty ! :D

0

Suarez "na sam pierw" musi wejść w rytm meczowy, bo pomimo tego co pisze SPORT, wczoraj zagrał piach, podobnie jak cały Urugwaj.
Niemniej jednak, jeżeli odnajdzie formę z zeszłego sezonu, to będzie niebywale groźny.

0

Haha, otoż to :D

1

Polecam filmik, the best ever !

0

Bez rewelki, jak cały Urugwaj zresztą. Wynik 1:1. Wszystkie bramki w tym spotkaniu strzelili piłkarze Arabii Saudyjskiej.

0

Zgoda, Twoje argumenty są trafne.

2

Tu nie chodzi o obiektywizm. Tylko o to, że przez "gardlo", by większość z Was nie przeszło powiedzenie, że CR7 zasługuje na ZP, i to jest martwiące.

2

A ja myślałem, że te wszystkie nagrody, ktore zdobył, były właśnie w roku 2014 ? :)

5

Po "to nie ma bata by Leo tej nagrody nie wygrał" przestałem czytać.
Nie jestem fantykiem Ronaldo, ale jak można prawić takie herezje ? Notabene będące objawem hipokryzji.
Skoro Mundial to "autostrada" do ZP, to może przypomnijmy sobie sytuacje z roku 2010. Otoż wtedy, niejaki Snajder, wygrał z Interem potrójną koronę, a z reprezentacją zdobył - podobnie zresztą jak Leo, wicemistrzostwo świata, będąc jedną z ważniejszych postaci na całym turnieju. Kto wygrał złotą piłkę ? Leo Messi.
CR7 w tamtym sezonie zdobył LM, PK, Superpuchar EU, złoty but, best player in eu, rekord wszech czasów LM, czy naprawdę trzeba wymieniać dalej ?

0

Klasyk rządzi się swoimi prawami, zobaczymy jak to będzie.
Najbardziej mnie zaskakuje sytuacja, w której np. Atletico ogrywa Real 2:1, a później przegrywa w LM z Olimpiakosem.
Mecz meczowi nierówny - tym bardziej jeżeli chodzi o starcia Real vs Barca.

1

A Ronaldo nie zdobył trofeów z drużyną ? :DJa rozumiem, że jesteś kibicem Barcelony, ale bardzo irytuje mnie negowanie osiągnięć CR7, ja rozumiem, że Messi, że Barcelona, że rywalizacja, ale gdzie w tym wszystkim obiektywizm ?

2

Szczerze, to według mnie lepszym bramkarzem jest Bravo, ale każdy ma prawo do własnego zdania.

6

Złota Piłka formalnością :P
Co do Barcelony, to imponuje mi wynik C.Bravo. Żadnej puszczonej bramki w 7 spotkaniach, to jednak coś. Jak długo śledzę La Liga, tak nie pamiętam takiej sytuacji.

3

Moim zdaniem w tym sezonie jest tylko jeden faworyt. I tak samo jak było w przypadku Leo, kiedy Barca zgarniała wszystko, tak samo jest teraz w przypadku CR7. Nagrody klubowe za tamten sezon, wyróżnienia indywidualne (w tym best player in europe).

0

Heheh, Illara na propsie.

2

Wysoka wygrana Realu - wysyp "kibiców" Barcy piszących, o tym, że Messi i tak jest lepszy, bo przecież mógł strzelić 4 bramki, ale wolał podać.

1

To źle, że Ronaldo chce strzelać, być najlepszym, i wygrywać ? :D Masz racje - to źle. Powinien przecież starać się grac jak najgorzej :)

2

True.

15

Co po niektórym przydałaby się maść na ból dupy, bo aż śmiać mi się chce czytając te Wasze komentarze.
Kompleks Realu.

0

Wiem, jesteś podprogowym internetowym trollem. A używanie zwrotu "hala gimb" dostatecznie zniechęca mnie do dalszej konwersacji. Miłego wieczoru !

0

Coś ktoś pisał o przyjęciu piłki przez Neymara ?
Spójrzcie jak robi to R10 ;P

http://www.meczyki.pl/od_razu_wiesz_%E5%BCe_to_ronaldinho,39923,filmik.html

0

Widzę, że jesteś bardzo elokwentny koleżko. Nie ma co ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?