skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najśmieszniejsze jest to, ze Ty, oraz kilku użytkowników przyznaliście już ZP :D
Prawilnie przypominam (po raz enty) - ZŁOTA PIŁKA PRZYZNAWANA JEST ZA 12 MIESIĘCY !
Nie za Mundial. Za mundial nagrody już zostały rozdane.
I co to za argument, że sie skompromitował ? Czyli, każdy piłkarz grający w zespole, ktory nie wyszedł z grupy się skompromitował ? :D
Boże !!! :D
1
Chociaż jest kilku uzytkowników, którzy uważają, a wręcz domagają się ZP dla Niemca.
0
Widzę, ciśnienie delikatnie skacze :D Odsyłam do słownika w celu sprawdzenia znaczenia wyrazu "analfabeta".
"Kto nie istnieje na MŚ nie może być brany pod uwagę [...] " Czyli, Złota Piłka jest przyznawana tylko i wyłącznie na podstawie mistrzostw świata, tak ? Wszystko inne to dodatek ? :D Kończ waść, wstydu oszczędź ! Dawno nie czytałem takich dyrdymałów jak Twoje kolezko ! Miłego piątku ;D
0
Wylewaj dalej gorzkie żale :) A ja będę "bezprawnie" podciągał jesień ;D
I nie kompromituj się, poważnie. Messi w tym roku nie istniał, to każdy fan BArcelony chce dać Balona na siłe Niemcowi. Tylko zastanawia mnie dlaczego akurat Neuer ? A nie np Muller ?
Śmiech na sali.
0
Nawet nie czytałem tych Twoich wypocin, bo nóż sie w kieszeni otwiera.
Wypisze coś dla Ciebie ignorancie :
- Złoty But
-Król Strzelców LM
-Najlepszy Zawodnik LM
-Zwycięzca LM
-Król Strzelców PD
-Trofeo Di Stefano
-MVP PD
-Zwycięzca Pucharu Króla
-Najlepszy Sportowiec Roku według ESPY
-Najlepszy Napastnik Primera División
-Najładniejszy Gol Sezonu Primera División
-Supechpuchar Europy
-Najlepszy Zawodnik w Europie wg UEFA
I jako wisienka na torcie w obecnym sezonie 14 spotkań, 21 bramek, 6 asyst.
Przygotuj się na dłuuugie czytanie koleżko.
A i dla reszty "znafcuf" - gdyby to Barcelona i Messi w tamtym sezonie wygrali tyle co Real i CR7, to Wy już byście przyznali ZP.
tyle w temacie.
0
2013 był w tamtym roku o ile mnie nie myli pamięc ? Mówimy o nagrodzie za ten rok.
0
Aha, czyli znawca komentejta przyznał by ZP tylko na podstawie MŚ? Rozumiem, i przykro mi, ze patrzysz na futbol jednowymiarowo.
Otóż drogi kolego, ZP jest przyznawana za całe 12 miesięcy starań, oraz zmagan piłkarskich, nie tylko za miesiąc.
Nikt nie podważa znaczenia MŚ, ale nagrody dla najlepszego zawodnika tych mistrzostw już przyznano. Powtarzam raz jeszcze wszystkim "znafcom" - ZP przyznawana jest za 12 miesięcy, a w tym czasie CR7 nie miał sobie równych.
Tyle w temacie.
1
Dlaczego Ty piszesz takie pierdoły ? :D CR7 skupia się tylko na sobie ? Real mało wygrał w jego 'erze' ? :D Czegoś Ty się nażarł od rana ? :D
Ronaldo w tym sezonie to więcej niż Neuer, i nie chodzi tutaj o indywidualne statystyki, a o trofea. Niemniej jednak, te nagrody indywidualne też się za coś dostaje.
Więc jak masz napisać takiego pierda, to lepiej zrób sobie pare pompeczek.
0
Reakcja CR7 i Messiego na wieść o tym, że Neuer jest faworytem do ZP :
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/58AQQX9DPV/1.jpg
0
Pierdolamento. To samo było z Ronaldo jak powiedział, ze "Kocha Manu, i wszystko może się wydarzyć" Ja osobiście uważam, że Messi nigdy nie odejdzie z Barcelony, chociaż było by to korzystne dla niego jako sportowca.
0
Na chwilę obecną wszystko jest w fazie przygotowawczej. Zatem niewiadomo. Natomiast faktem jest, że Real podpisał ostatnio kontrakt z Microsoftem.
0
Zawsze szanowałem zawodników, ktorzy potrafili spędzić całą karierę w jednym klubie, jednak moim zdaniem Messiemu dobrze by zrobiła przygoda z inną liga.
5
Kolega z dołu wysłał fajny obrazek :)
https://vine.co/v/OJ7hDj1W5X5
0
W obecnych czasach wszystko jest możliwe.
0
Co w tym dziwnego ? Każdy kombinuje jak ominąć ponad 50% podatek VAT. Niech lepiej zobaczą co dzieje sie w Polsce :D
2
Skoro to problem takiej natury, to nawet rozumiem :P
1
Dlaczego Katalońska prasa, w każdym numerze "kupuje" Barcelonie jakiegoś zawodnika, skoro klub ma roczny zakaz transferowy ?
I pytanie do redakcji - dlaczego nie publikujecie już tabel z Pichichi, Zamora itp ?
0
Ma 19 lat. Dzisiaj zadebiutował w Castilli.
0
Wiem, że Off top, ale kiedyś na tej stronie dużo dyskutowało się o Angelu di Marii.
Polecam ciekawy artykuł na temat przenosin Anioła do ManU.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55556&kom=ok
0
Dobre :D
0
Dobra reklama :d
Wieczny props dla Drogby ;)
2
Laporta będzie robił wokół siebie coraz wiecej szumu, i postara się wygrać wyboru obietnicami, podobnie jak Perez w 2009 roku ;)
Co do Mou na Waszej ławce - chorągiewki. To słowo i tak za delikatnie dla niektórych z Was.
0
A ja myślałem, że Munir to nowy Messi, przynajmniej na początku sezonu nim był :P
0
Bo oglądam jego gre, widzę zaangażowanie, i podziwiam bramki. Porównania wolnego jak żel betonowy kloc Hummelsa, czy Thiago SIlvy do Ramosa to nieporozumienie. Kompany natomiast to zbliżony poziom.
0
Nowe Tridente ;D Dziennikarze Mundo odkryli Amerykę ustawiając Suareza na środku, toż to tylko 9, i to jedna z najlepszych na świecie ! :D
Co do tranferów, to dlaczego kara miałaby być anulowana ? Przecież, każdy klub powinien być traktowany na równym poziomie :)
0
Dobrze prawi chłopina ;)
1
Tylko James i Zlatan.
0
Reusa to transferu przekonuje styl gry Barcelony ? :D
Dla mnie Marco to diament - kto by go nie kupił, będzie się cieszył grą tego chłopaka.
Dla mnie materiał nawet na ZP.
0
Zarząd nie gra - pamiętajcie.
Pierwsze co należy zmienić w Barcelonie to sposób gry, który jest już znany nawet przez zawodników Odbiornika Zamość.
12
Najlepszy ŚO na świecie ;)