skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciągła gloryfikacja Messiego, do tego umniejszanie innym piłkarzom. Leo wciąż jest wielki, ale forma z poprzednich sezonów juz nie wróci. Czas się z tym pogodzić.
3
Wychodzi na to, że rezerwy The Reds straciły na SB mniej bramek niż pierwszy garnitur Barcelony.
0
A to sorry, myślałem, ze chodzi Ci o to.
0
Fan Messiego, nie Barcelony. Sądziłem, że jesteś w miare normalny, ale wygląda na to, że liczba w Twoim nicku jest proporcjonalna do wieku i inteligencji.
0
No jasne, że nie. Najważniejsze są 3pkt. Styl gry jest klarowny i zdefiniowany. Mecz o małym ciężarze gatunkowym, stąd wynik.
1
Ja go wrzuciłem - oto link :
http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/412/uclstat.jpg
0
Koke by do Czelsi pasował.
4
Powiedział też, ze chciałby zakończyć kariere w The Reds, zreszta przedłużył nawet z nimi kontrakt :) Ja na te wszystkie wypowiedzi piłkarzy patrze z przymrużeniem oka. Zresztą ten wywiad był dla Katalońskiej TV, więc co miał powiedzieć ? :)
0
Bullshit. W ogóle to bawią mnie stwierdzenia, że lepiej teraz grać słabiej, niż w kwietniu, kiedy walczy się o ligę ;D A teraz o co się walczy ? Te kolejki są rozgrzewkowe ?
Co do transferu do Barcy, to powiedział tak, bo co miał powiedzieć ?
8
Pewnie Messi zasługiwał bardziej, co ? :D
0
Wiadomo, że brak Luisa na liście nominowanych jest abstrakcją, ale nie oszukujmy się - nawet gdyby się na niej znalazł to i tak nie miałby szans na wygraną.
2
Nastroje sympatyków Barcelony w 4 tyg :
http://www.meczyki.pl/obrazki,18342
1
Panowie nie wiecie jak to jest ? O sukcesach pamięta się tylko w chwilach ich zdobywania. Potem ktoś gra słabiej, czy delikatnie straci formę i jest określany mianem średniaka.
0
Ewidentnie oszczędza się na Mundial.
Bo przecież Messi nie może grać słabo i być bez formy !
5
Żaden zarzut nie bierze się znikąd.
Nie chcę produkować, ale Barca coś sypie się w ostatnich latach. Słabe wyniki sportowe, afery z transferami, sprzeniewierzenie pieniędzy. Coś jest ewidentnie nie tak.
2
http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/412/uclstat.jpg
0
Bum na Rakitica zaczął się w poprzednim sezonie, i tak naprawdę nie był niczym uzasadniony.
0
Każdy zespół gra w zupełnie inny sposób niż Barcelona.
0
Nie porównuj Modrica do Rakitica. Faktycznie, w pierwszym sezonie Chorwat nie grał najlepiej, ale to i tak jedna półka wyżej niż Rakitic.
7
Ja cały czas będe powtarzał, że pogarszający się poziom gry jest wynkiem ciągłego stosowania Tiki-taki. Barcelona stała się niewolnikiem stylu, który niegdyś uczynił ją najlepszą drużyną na świecie, i jedną z największych w historii.
W każdym innym klubie nowy trener = nowy styl, natomiast w Barcelonie nowy trener = tiki-taka, i żadnych unowocześnień.
0
Hipokryzja.
5
Gloryfikacja Messiego za 3,2,1....
3
Fabregas leci konkretnie. Co do bramki Jamesa, to tutaj nie trzeba nic pisać, tylko gwałcić replay ;D
Dla rozluźnienia Ribery + Tevez + Oezil :
http://www.meczyki.pl/obrazki,18262
0
Pod newsem obwieszczającym wybór Enrique na Waszego trenera, wykluło się tyle przychylnych i wychwalających komentarzy, że przez chwile myślałem, że narodził się nowy Guardiola ;D
0
Podobnie rzecz miała się z Pellegrinim, który notabene jest bardzo dobrym trenerem, aczkolwiek podobnie jak Tata skreślony już po pierwszym sezonie.
0
Wybacz. Ale nie ma też co sobie dodawać. W takich klubach jak Real, czy Barca sezon bez trofeów nie jest udany ani trochę.
0
"To nie był taki zły sezon jak niektórzy mówili" Moim zdaniem to był fantastyczny sezon :D
1
Fantastyczny artykuł ! Biorąc pod uwagę, że mamy już? listopad, analiza ewentualnego mistrzostwa jest jak najbardziej trafna ;D
0
Podobnie jak z Pellegrinim, w pierwszym sezonie w Realu. Facet nie dostał szansy, i pod koniec sezonu mu podziekowano.
Kluby hiszpańskie powinny brać przykład z Angielskich. Tam wyniki są rozliczane po sezonie.
Najlepszym przykładem jest Lord Moyes - facet przepierdzielał wszystko jak wlezie, a zwolniono go na koniec sezonu.
0
Monotematyczne coś ostatnio te okładki :P