1

Ciągła gloryfikacja Messiego, do tego umniejszanie innym piłkarzom. Leo wciąż jest wielki, ale forma z poprzednich sezonów juz nie wróci. Czas się z tym pogodzić.

3

Wychodzi na to, że rezerwy The Reds straciły na SB mniej bramek niż pierwszy garnitur Barcelony.

0

A to sorry, myślałem, ze chodzi Ci o to.

0

Fan Messiego, nie Barcelony. Sądziłem, że jesteś w miare normalny, ale wygląda na to, że liczba w Twoim nicku jest proporcjonalna do wieku i inteligencji.

0

No jasne, że nie. Najważniejsze są 3pkt. Styl gry jest klarowny i zdefiniowany. Mecz o małym ciężarze gatunkowym, stąd wynik.

1

0

Koke by do Czelsi pasował.

4

Powiedział też, ze chciałby zakończyć kariere w The Reds, zreszta przedłużył nawet z nimi kontrakt :) Ja na te wszystkie wypowiedzi piłkarzy patrze z przymrużeniem oka. Zresztą ten wywiad był dla Katalońskiej TV, więc co miał powiedzieć ? :)

0

Bullshit. W ogóle to bawią mnie stwierdzenia, że lepiej teraz grać słabiej, niż w kwietniu, kiedy walczy się o ligę ;D A teraz o co się walczy ? Te kolejki są rozgrzewkowe ?
Co do transferu do Barcy, to powiedział tak, bo co miał powiedzieć ?

8

Pewnie Messi zasługiwał bardziej, co ? :D

0

Wiadomo, że brak Luisa na liście nominowanych jest abstrakcją, ale nie oszukujmy się - nawet gdyby się na niej znalazł to i tak nie miałby szans na wygraną.

2

Nastroje sympatyków Barcelony w 4 tyg :

http://www.meczyki.pl/obrazki,18342

1

Panowie nie wiecie jak to jest ? O sukcesach pamięta się tylko w chwilach ich zdobywania. Potem ktoś gra słabiej, czy delikatnie straci formę i jest określany mianem średniaka.

0

Ewidentnie oszczędza się na Mundial.
Bo przecież Messi nie może grać słabo i być bez formy !

5

Żaden zarzut nie bierze się znikąd.
Nie chcę produkować, ale Barca coś sypie się w ostatnich latach. Słabe wyniki sportowe, afery z transferami, sprzeniewierzenie pieniędzy. Coś jest ewidentnie nie tak.

0

Bum na Rakitica zaczął się w poprzednim sezonie, i tak naprawdę nie był niczym uzasadniony.

0

Każdy zespół gra w zupełnie inny sposób niż Barcelona.

0

Nie porównuj Modrica do Rakitica. Faktycznie, w pierwszym sezonie Chorwat nie grał najlepiej, ale to i tak jedna półka wyżej niż Rakitic.

7

Ja cały czas będe powtarzał, że pogarszający się poziom gry jest wynkiem ciągłego stosowania Tiki-taki. Barcelona stała się niewolnikiem stylu, który niegdyś uczynił ją najlepszą drużyną na świecie, i jedną z największych w historii.
W każdym innym klubie nowy trener = nowy styl, natomiast w Barcelonie nowy trener = tiki-taka, i żadnych unowocześnień.

0

Hipokryzja.

5

Gloryfikacja Messiego za 3,2,1....

3

Fabregas leci konkretnie. Co do bramki Jamesa, to tutaj nie trzeba nic pisać, tylko gwałcić replay ;D

Dla rozluźnienia Ribery + Tevez + Oezil :

http://www.meczyki.pl/obrazki,18262

0

Pod newsem obwieszczającym wybór Enrique na Waszego trenera, wykluło się tyle przychylnych i wychwalających komentarzy, że przez chwile myślałem, że narodził się nowy Guardiola ;D

0

Podobnie rzecz miała się z Pellegrinim, który notabene jest bardzo dobrym trenerem, aczkolwiek podobnie jak Tata skreślony już po pierwszym sezonie.

0

Wybacz. Ale nie ma też co sobie dodawać. W takich klubach jak Real, czy Barca sezon bez trofeów nie jest udany ani trochę.

0

"To nie był taki zły sezon jak niektórzy mówili" Moim zdaniem to był fantastyczny sezon :D

1

Fantastyczny artykuł ! Biorąc pod uwagę, że mamy już? listopad, analiza ewentualnego mistrzostwa jest jak najbardziej trafna ;D

0

Podobnie jak z Pellegrinim, w pierwszym sezonie w Realu. Facet nie dostał szansy, i pod koniec sezonu mu podziekowano.
Kluby hiszpańskie powinny brać przykład z Angielskich. Tam wyniki są rozliczane po sezonie.
Najlepszym przykładem jest Lord Moyes - facet przepierdzielał wszystko jak wlezie, a zwolniono go na koniec sezonu.

0

Monotematyczne coś ostatnio te okładki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?