skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No, muszę powiedzieć, że macie naoliwioną tą maszynę w tym sezonie ;P Messi & Neymar robią Wam grę,
1
BVB obecnie ociera się o strefę spadkowa. Niech oni najpierw dogonią pierwszą dziesiątkę ligi :D
0
Może rzeczywiście PD robi się wyrównaną ligą ?
0
Rakitic już przed transferem do Barcelony był warty 22-26mln. News bez sensu.
0
Gdzie ta żelazna obrona Barcelony, którą każdy zachwycał się po meczach z Granadą, czy APOELEM ? :) Bramka Verattiego, to moim zdaniem wina Rakitica.
0
Kosmita to Bernard Hopkins, if you know what i mean :P
0
Ronaldinho miał niesamowity piłkarski timing, był bardzo zwrotny.
0
Tak czy owak, większość pakował ogórkom. Nie wiem, który jesteś rocznik, ale ja osobiście nigdy nie widziałem całego spotkania w wykonaniu Pelego.
0
Łał :D Tak idealistycznego komentarza dawno nie czytałem :D
0
No z tymi warunkami fizycznymi to chyba trochę przesadziłeś. Chyba, że chodzi Ci o proporcjonalność do stylu gry.
0
Na dole objaśniłem skąd ta kosmiczna liczba, w tak młodym wieku.
0
Już wyjaśniam. Pele grał w czasach, gdzie Brazylia była "Bogiem" futbolu. Wystarczy spojrzeć na rywali, z którymi mierzyła się czasami Brazylia, żeby dojść do wniosku, że niektóre drużyny były na poziomie dzisiejszego San Marino, czy Gibraltaru. Pele w takich spotkaniach potrafił strzelić 5-6 bramek - stąd wynik 400, już w wieku 23 lat.
0
Gratki dla Messiego, 400 brameczek to świetny wynik.
Porównanie z CR7 są bez sensu, chociażby ze względu na to, że Ronaldo dotychczas grał już w 3 klubach, tymczasem Leo od dziecka pyka w Barcelonie.
0
Chłopie, spójrz najpierw do swojego talerza :D Tutaj 3/4 komentarzy jest o Realu. Skoro tak Ci przeszkadza rozmowa o Białych, to po co o nichpiszesz ?
0
Real gra strasznie nonszalancko w obronie, a co najgorsze robi to po zdobyciu bramki. Nie mam pojęcie skąd ten "luz".
0
No, te krzyki o symulki Barcy rozbijały się również o inne sytuacje, ale to jest w tej chwili nie ważne. Racji trochę masz, nie sposób Ci tego nie przyznać, jednak dalej uważam, że zachowanie piłkarza w polu karnym to odruch bezwarunkowy. I broń Boże nie bronie tutaj Ronaldo, bo faulu tam nie było. Powtarzam natomiast raz jeszcze, że każdy piłkarz po takim "zetknięciu" padłby w polu karnym, czy to Messi, czy Zlatan, czy Tomasz Jodłowiec. :) Inną sprawą jest co gwiżdże sędzia.
0
Ty wiesz na czym polega hipokryzja, czy jesteś naprawdę tak krótkowzroczny ? Jak kibic drużyny, która mierzyła się w tym sezonie z takimi samymi "ogórkami", albo nawet większymi, może wypominać drugiej drużynie granie z równie słabymi drużynami ? Nie ogarniam.
0
Bo Barca w tym sezonie mierzyła się z samymi potęgami ! :D Kończ waść, wstydu oszczędź.
1
Ludzie zrozumcie, że każdy piłkarz w polu karnym po nawet delikatnym dotknięciu padnie, żeby poszukać okazji dla swojej drużyny. To, że była to symulka, to jasność, choć sądzę, że akurat kibice Barcy w tej kwestii nie powinni tak głośno krzyczeć.
0
Niestety, czy nam się to podoba czy nie, to jest część futbolu. Sam również nie lubię takich zachowań, jednak są to odruchy bezwarunkowe.
Ostatnio często oglądam BPL, i jestem pozytywnie zaskoczony, na ile się tam pozwala. Później, przełączając na PD wkur***m się przy ciągłym przerywaniu gry przez arbitra.
0
Ale ja nie pije to rzutów karnych, tylko do samej dyskusji. Zadziwia mnie to po prostu, i tyle. Specjalnie wczoraj po meczu wszedłem zobaczyć co się dzieje, i robię to teraz. A co do samego tematu, to dyskusją tego nazwać nie można, skoro 3/4 osób pluje na siebie jadem za to, ze mają różniące się zdania na ten temat.
0
W porządku. Jednak ze swojej strony mogę tylko zauważyć, że nie pamiętam podobnej dyskusji o jakimkolwiek piłkarzy Barcelony. Takiej trwającej 12h. Dziwna sprawa.
2
Moje zaskoczenie sięga zenitu ! Wszedłem wczoraj w ten temat ok. godziny 22 i zobaczyłem 9/10 komentarzy o CR7. Wchodzę dzisiaj o 10, i co widzę ? 9 na 10 komentarzy o CR7 :D I potem, niektórzy z Was wypisują, ze to kibice Realu mają kompleksy.
0
Widziałem wczoraj, że Levante miało perfekcyjnie przygotowaną murawę. Ciekawe jakim sposobem takie kartoflisko spełnia standardy LFP ? :D
Na uwagę zasługuje również Raktic - fajnie gra ten chłopak.
Co do Ćićarito, to nie zachwycałbym się tak po jednym meczu, aczkolwiek dałbym mu szansę od pierwszych minut z Elche, w końcu jest to ktoś na wzór klasycznej 9tki, czego nie można powiedzieć o Benzynie.
1
Masakra, jeden z jednych meczów, które oglądałem :D Za takie mecze kocha się BPL :D
1
Z tego co pamiętam, to gazety pisały wtedy o gwizdach na Ikera, oraz Benzeme. Dodano jeszcze, że Atleti zasiało chaos w Realu, i to na tyle, ze "zjechania". Poza tym co miały napisać Madryckie gazety po porażce ? "Fenomenalna przegrana Królewskich" ? "Wspaniały mecz w wykonaniu piłkarzy Ancelottiego, i niesamowita przegrana 1:2" ?
0
Najciekawszą kwestią jest ilość komentarzy pod newsami.
Na stronie Realu - 245
Na stronie Barcy - 760
O zgrozo!
0
Boże ! Ludzie ! Nie udawajcie pseudo-inteligentów. Sprawdź znaczenie słowa fobia zanim go użyjesz. I powtarzam po raz kolejny - mimowolna uwaga, czy wyrażenie subiektywnej opinii, to nie jest stękanie.
Nie chcę się kłócić, czy spinać, ale szanujmy się trochę.
0
Rozumiem, że jeżeli ktoś ma inne zdanie niż Ty, na jakże ważny temat okładek to jest źle, tak ?
0
Aha, w porządku, rozumiem.