0

No o tym mówię. Nie dalej jak dwa miechy temu, większość użytkowników tej strony pisało, że chcieli by, żeby Barcelona grała tak jak Real, płynnie w ataku, szybko z kontry. Pozmieniało się to jak w kalejdoskopie.

0

Jako kibicowi Realu cięzko mi się nie zgodzić z tymi wszystkimi zarzutami.

Swoja drogą ciekawe są te "sezonowe cykle" - na początku sezonu mini kryzys miała Barca, zastanawiano się nad zwolnieniem trenera, a teraz grają mega dobrą piłkę.
Z drugiej strony Real, który kroczył od rekordu do rekordu, a teraz, pomimi tego, że od 13 lat jestem ich kibicem, cięzko mi sie ogląda mecze.

0

Nie wiem czy Barcelona ruszy po kogokolwiek z banem na transfery :P

0

Patrzę trochę z zazdrością na gre Barcelony, bo gracie teraz podobnie jak Real w 2014

0

Król 1 MINuTY ! :D

0

Błagam Cię...
Ja wiem dobrze o co mu chodziło, ale międzynarodowa renoma to nie tylko reprezentacja, i to, że w niej grał wcale nie jest jednoznaczne z tym, że już wtedy był "kimś" w świecie futbolu.
A takimi komentarzami, jak chociazby w ostatnim akapicie sam obnażasz swoją niestabilną sytuację emocjonalną :)

1

Dlaczego udzielasz się w sprawach, o których nie masz pojęcia ?
Odegard to nic specjalnego ? Jak można być takim ignorantem.
Zresztą Barcelona do ostatnich chwil torpedowała transfer tego chłopaka do Madrytu - pewnie dlatego, że jest cieńki :P

0

Jaką Neymar miał renome na arenie międzynarodowej ? :D Pamiętam jeden mecz Neymara z czasów gry w Santosie - notabene przeciwko Barcelonie na KMŚ. Mecz przegrany przez Santos 4-0, w którym wystątpił mający już wtedy "międzynarodową renome" (o zgrozo!) Neymar :)Co nie zmienia oczywiście faktu, że teraz jest jednym z lepszych piłkarzy na świecie ;)

0

Najlepszy defensywny pomocnik Ligii Barzyliskiej - faktycznie, Pan nikt :)
Marcelo i Higuain zaczynali podobnie :)

2

Karne trzeba umieć strzelać ;D

0

Suarez jest bezwstydny :D

1

Suarez - najlepszy napastnik na świecie, wart 85mln Euro ;p

Co do meczu, to Atleti jest piekielnie trudne do przejścia, mogą grać "kupę" przez całą pierwszą połowe, a później dostaną taka aukcję jak w okolicach 38minuty, gdzie wyszli 2 vs. 2 - całe szczęście dla Barcy, że Torres jest Torresem :D

0

Na pewno tak uważał, masz rację :)

1

Hipokryta :D

Gwoli przypomnienia :

1974 - Bayern wygrywa Puchar Europy, Niemcy MŚ.
Złota Piłka - 1m - Cruyff.

Tyle w temacie.

0

Zadziwiające jest to, że Messi, albo CR7 zawsze odpowiadają na swoje trafienia :P
Jak dla mnie może to doprowadzić, to bardzo wysokiego wyniku w klasyfikacji strzelców na koniec sezonu. Zarówno dla jednego, jak i drugiego :)

1

No bez przesadyzmu już kolego :D Chyba nie pamiętasz jak padały bramki w meczy z Atleti :)

Co oczywiście nie podlega dyskusji, ze Barca była o klasę lepsza :)

2

Real dalej boryka się z lekką zadyszką. Myślę, że za ok 2-3tyg wszystko wróci do normy. Lepiej, że złapali ten kryzys teraz, niż np w marcu czy kwietniu, gdzie mecze ida już o wysoką stawkę :)

0

Popis dają chłopaki, nie ma co :D

0

Coś jest na rzeczy ;)

1

Takie gesty tyko przekonują mnie jak mało wiem o relacjach w futbolu. Na każdym kroku jesteśmy bombardowani "newsami" na temat stosunków tych dwóch Panów, a rzeczywistość jest zupełnie inna.

Tak czy inaczej bardzo fajnie :)

1

W tym rankingu nie ma znaczenia "siła" danej ligi, i tym sposobem Real, czy Bayern są oceniane na takich samych zasadach jak np. Salzburg.

0

Pewnie, ze ich relacje nie są takie złe. Poza tym należy dodać, że Messi zachował się jak na wielkiego pilkarza przystało - po gali podszedł, podał rękę, zamienił kilka słów.
W dobie rywalizacji tych dwóch wyśmienitych zawodników takie małe gesty zasługują na meeega szacunek !

0

Tak czy siak, szacunek dla Leo za zachowanie po gali - podszedł, podał rękę, zamienił kilka słów.
Osobny akapit należy się Neuerowi - Niemiec obrażony na cały świat nie skomentował ZP w żaden sposób.

0

Takie opinie można wsadzić między bajki.

Jedyne z czym się zgodzę to dyskryminowanie piłkarzy Atletico. Fakt, grają bardzo oporny, trudny do oglądania futbol, ale jednak trochę w tamtym sezonie wygrali.

0

W takim razie ciesze się, że przynajmniej w kwestii szacunku się zgadzamy :)

3

Perez !

7

Panowie, nie oszukujmy się - gdyby wyboru były uczciwe :

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_20364.jpg?1

0

Spokojnie, ochłoń, oddychaj.
Masz racje. Dla mnie cały ten chłam można wrzucić do jednego worka, pseudo kibiców Realu i Barcelony.

Klasę rywala trzeba potrafić docenić. Nie ukrywam, że nie lubię Barcelony, natomiast szanuję takich graczy jak Iniesta, Messi czy wczesniej Puyol, Eto.
I nie ma co tutaj umniejszać zawodnikom jak Messi czy CR7, bo tak naprawdę debata odnośnie wyższości jednego nad drugim narodziła przez to, ze obaj grają w klubach, które nie darzą się sympatią.

2

Komentarz na poziomie nicku ;)

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?