slawkoo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raciborz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
byl jakis konflikt z messim? pierwsze slysze
0
Smolarek :)
0
co robil ronaldo podczas meczu?
0
wydaje mi sie ze van gaal chciał 11 katalonczyków a nie wychowanków. mała roznica ale jednak :)
0
sorry ze tu ale moze ktos mnie zauważy :P
co z liga typerów? mam jakies bledy chyba mysql
0
mam pytanko:
czy 5:1 5:2 itd. mozna nazywac manitą? zawsze myslalem ze 5:0 to manita :D bez zadnego straconego gola i "piąteczka" z przodu :P
0
Blaugrana293
no tak to wiele wyjaśnia, dzieki za odpowiedź :)
0
mam takie pytanie... oni nie mają strojów do treningu? cwicza w takich samych strojach w ktorych graja mecz? zawsze chyba mieli inne komplet na trening?
0
fighterFCB
z tego co tak kojarze to pedro debiutował w barcelonie za czasów rijkaarda:)
0
puyol chyba troche przytył :P
0
Henrique :| nawet szansy nie dostał
0
nie wiem czemu ale zawsze mi sie wydawało ze ma na imie Laszlo. to jest ten sam piłkarz czy go z kims myle?
0
hehe nie Manuel Pellegrini, a Mauricio Pellegrino :PP
0
oby rozsławił swoje miasteczko jak Pep Santpedor :)
0
Harry Potter :P
0
nie takie straty juz odrabiali ;p
0
a jak miał zostać ukarany kartką jak sędzia tego nie widział? chyba od tego jest "Komitet Rozgrywek" aby sie tym zająć, sam sędzia nigdy nie wyłapie wszystkiego
0
jest gdzieś tutaj relacja tekstowa?
0
Ayala :D
0
Villa, Casillas, Tello
dla mnie L + L = J
:D
0
jeszcze 3 lata i bedzie pasował wiekiem do milanu :P
tak wiem wiem, stereotyp ;p
0
@ Y4Qb
facepalm
0
to czekam w nastepnym sezonie na finał Ligi Mistrzyń FC Barcelona - Unia Racibórz :P
0
w PH zawsze jest tylko 5 rezerwowych :)
0
Alexis jest wychowankiem !! ;P
0
Przede mną wciąż długa droga do osiągnięcia poziomu, który prezentuje Argentyńczyk", stwierdził.
Nigdy tego nie osiągnie...
0
nsslook bo w obronie grają defensywni pomocnicy ;p
0
jesli cos jest nie dopracowane to sie tego nie publikuje.... co chwile mi wyskakuje fatal error...
0
beznadzieja;/
0
mam pytanie :P czy pedro zaliczył juz hattricka w pierwszej druzynie?:P