0

byl jakis konflikt z messim? pierwsze slysze

0

Smolarek :)

0

co robil ronaldo podczas meczu?

0

wydaje mi sie ze van gaal chciał 11 katalonczyków a nie wychowanków. mała roznica ale jednak :)

0

sorry ze tu ale moze ktos mnie zauważy :P
co z liga typerów? mam jakies bledy chyba mysql

0

mam pytanko:
czy 5:1 5:2 itd. mozna nazywac manitą? zawsze myslalem ze 5:0 to manita :D bez zadnego straconego gola i "piąteczka" z przodu :P

0

Blaugrana293
no tak to wiele wyjaśnia, dzieki za odpowiedź :)

0

mam takie pytanie... oni nie mają strojów do treningu? cwicza w takich samych strojach w ktorych graja mecz? zawsze chyba mieli inne komplet na trening?

0

fighterFCB
z tego co tak kojarze to pedro debiutował w barcelonie za czasów rijkaarda:)

0

puyol chyba troche przytył :P

0

Henrique :| nawet szansy nie dostał

0

nie wiem czemu ale zawsze mi sie wydawało ze ma na imie Laszlo. to jest ten sam piłkarz czy go z kims myle?

0

hehe nie Manuel Pellegrini, a Mauricio Pellegrino :PP

0

oby rozsławił swoje miasteczko jak Pep Santpedor :)

0

Harry Potter :P

0

nie takie straty juz odrabiali ;p

0

a jak miał zostać ukarany kartką jak sędzia tego nie widział? chyba od tego jest "Komitet Rozgrywek" aby sie tym zająć, sam sędzia nigdy nie wyłapie wszystkiego

0

jest gdzieś tutaj relacja tekstowa?

0

Ayala :D

0

Villa, Casillas, Tello
dla mnie L + L = J

:D

0

jeszcze 3 lata i bedzie pasował wiekiem do milanu :P

tak wiem wiem, stereotyp ;p

0

@ Y4Qb
facepalm

0

to czekam w nastepnym sezonie na finał Ligi Mistrzyń FC Barcelona - Unia Racibórz :P

0

w PH zawsze jest tylko 5 rezerwowych :)

0

Alexis jest wychowankiem !! ;P

0

Przede mną wciąż długa droga do osiągnięcia poziomu, który prezentuje Argentyńczyk", stwierdził.

Nigdy tego nie osiągnie...

0

nsslook bo w obronie grają defensywni pomocnicy ;p

0

jesli cos jest nie dopracowane to sie tego nie publikuje.... co chwile mi wyskakuje fatal error...

0

beznadzieja;/

0

mam pytanie :P czy pedro zaliczył juz hattricka w pierwszej druzynie?:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?