slawkoo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raciborz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będzie gdzieś na cyfrowyn polsacie??
0
szkoda bo byl dobry...
a jacy są kandydaci?
0
pytanie:
czy Laporta moze zostac wybrany znowu prezydentem?
0
a Bojan rozegral juz 50 meczy??
0
czemu Marquez nie jest wymieniony w pierwszym akapicie?
0
ja naliczylem 12 :P
0
Henry przypomina mi jakiegoś aktora :P może zostanie w przyszłości :D
0
'Kun', dołącz do nas
chciałbym aby był rezerwowym Messiego :P
0
uuuuu ale Mourinho posiwiał :P
0
zaaklimatyzował się dopiero po roku... oby Ibra zrobił to szybciej :)
0
a na reszte duzo dałem 1:1 :D
0
ja dalem na barce 4:1 a na real 2:1
0
chrzanex
nie wierze ze w wieku 5 lat wiedziałeś co to Real madryt
0
KIEdy sie zaczyna liga typerów???? jutro juz są pierwsze mecze ligowe??? przydalo by sie juz dzisiaj wytypowac :P
0
KIEdy sie zaczyna liga typerów???? jutro juz są pierwsze mecze ligowe??? przydalo by sie juz dzisiaj wytypowac :P
0
sorry nie czytalem waszych komentarzy... moze juz ktos zwrocil na to uwage.
Losowanie jest jutro a nei w piątek :)
0
Xavi wygląda jak jakis karateka :P
0
pierwszy filmik strasznie pomieszany... zaraz zobacze 2 :)
0
gral bojan ale nie zachwycil... czekam na debiut Ibry :)
0
Błaszczykowski?? po co?? mamy prawoskrzydłowego ;|