slawkoo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raciborz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze ze nie Głowacki...;p
0
Sergio Busquets - od 46' minuty
Cesc Fábregas - od 64' minuty, 2 bramki
Andrés Iniesta - od 46' minuty, bramka i asysta
Pedro - od 46' minuty
wystarczylo ze oni weszli i rozwalili chile ;p
0
myslałem ze wsadził komus palec w....
ostatnio sie modne stało wsadzanie palców ;p
0
o ile sie wyleczy ;p
0
ooooooo 1.5mln :D myślałem ze za darmo gdzieś pójdzie :P
0
zagra w poniedzialek;p zobaczycie:D
0
brakuje im thiago i fontasa???:D
0
Czemu losowanie nie jest w piatek razem z LE??
0
najgorsze jest o ze są 2 wolne terminy w grudniu i w maju... barca gra w grudniu KMŚ wieć zostaje 1 mecz w maju... pod koniec (mam nadzieje) eszonu znowu dojdzie liga mistrzów, terminarz bedzie jeszcze bardziej zawalony niz sezon temu ;/
0
GauchoR80 zaczyna sie nowy sezon... kazdy piłkarz zaczyna od zera, zagra kilka meczów to bedziemy go oceniać, a nie na początku juz jest skreślony według co niektórych...
0
HarryZtybetu
trudno by miał cie przekonać... chyba ze oglądałeś trening na żywo...
0
Barcelonie do zrealizowania pozostał jeden transfer i może negocjacje przeciągać do 31 sierpnia,
czyli o obrońcy możemy zapomnieć ;/
0
i to jest wlasnie problem Bojana... nawet gdy gra dobrze nie strzela goli... jest napastnikiem i tego sie od niego wymaga;/
0
Nolito juz strzela dla Benfiki ;p
0
Jeśli nie bedziesz regularnie kontuzjowany, to masz szanse na regularną gre ;p
0
Soŕy ze tutaj,
a co z Hlebem???
0
jasne...
0
Afellay tez?? :O
0
Pique nie jest za wysoki zeby stać w pierwszym rzędzie?:PP
0
długo zbierał...
3 lata temu mogl to zrobić... mascherano dostał oferte to odrazu dopłacił, sanchez zgodził sie na niższe zarobki, dziwnie wyglada "saga" z fabregasem...
0
może Włoch wybierze ;pp
0
to o 20:30 czy o 20:45 ??
0
może pozwolić sobie na kupno każdego piłkarza.
hahahah sancheza tez chcieli a jakoś go nie kupili ;p kasa to nie wszytko
0
dajcie sklad jaki wyszedl w 2 polowie :)
0
FC Barcelona skład na sezon 2010/2011
" 9 Sanchez "
wg. wikipedii ma juz numer 9 ;p
0
masakra... co sie tak wszyscy zachwycają tą klauzula?? jesli sie potwierdzi ze bojan dalej nic nie gra, ze bedize najgorszym transferem serie A, przesiedzi 2 sezony na ławce... to bedziecie znowu narzekać ze wraca za 13mln! a teraz wszyscy sa zachwyceni... nigdy nic nie wiadomo moze dobrze zrobili... ale w tym momencie nie rozumie waszego zachwytu
0
ponoc pozorumienie z nim było osiągnięte... czekalismy na zgode klubu, teraz jest zgoda klubu i znowu negocjacje z zawoddnikiem?;;/
0
http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/noticies/futbol/temporada11-12/07/15/n110715118421.html
czemu jeszcze nikt o tym nie pisze??? w 4h to tak trudno zrobic newsa? a plotki mogli by wklejac co chwile...
0
xD
0
Villa nr 9
Sanchez nr 7