0

dobrze ze nie Głowacki...;p

0

Sergio Busquets - od 46' minuty

Cesc Fábregas - od 64' minuty, 2 bramki

Andrés Iniesta - od 46' minuty, bramka i asysta

Pedro - od 46' minuty

wystarczylo ze oni weszli i rozwalili chile ;p

0

myslałem ze wsadził komus palec w....

ostatnio sie modne stało wsadzanie palców ;p

0

o ile sie wyleczy ;p

0

ooooooo 1.5mln :D myślałem ze za darmo gdzieś pójdzie :P

0

zagra w poniedzialek;p zobaczycie:D

0

brakuje im thiago i fontasa???:D

0

Czemu losowanie nie jest w piatek razem z LE??

0

najgorsze jest o ze są 2 wolne terminy w grudniu i w maju... barca gra w grudniu KMŚ wieć zostaje 1 mecz w maju... pod koniec (mam nadzieje) eszonu znowu dojdzie liga mistrzów, terminarz bedzie jeszcze bardziej zawalony niz sezon temu ;/

0

GauchoR80 zaczyna sie nowy sezon... kazdy piłkarz zaczyna od zera, zagra kilka meczów to bedziemy go oceniać, a nie na początku juz jest skreślony według co niektórych...

0

HarryZtybetu

trudno by miał cie przekonać... chyba ze oglądałeś trening na żywo...

0

Barcelonie do zrealizowania pozostał jeden transfer i może negocjacje przeciągać do 31 sierpnia,

czyli o obrońcy możemy zapomnieć ;/

0

i to jest wlasnie problem Bojana... nawet gdy gra dobrze nie strzela goli... jest napastnikiem i tego sie od niego wymaga;/

0

Nolito juz strzela dla Benfiki ;p

0

Jeśli nie bedziesz regularnie kontuzjowany, to masz szanse na regularną gre ;p

0

Soŕy ze tutaj,

a co z Hlebem???

0

jasne...

0

Afellay tez?? :O

0

Pique nie jest za wysoki zeby stać w pierwszym rzędzie?:PP

0

długo zbierał...

3 lata temu mogl to zrobić... mascherano dostał oferte to odrazu dopłacił, sanchez zgodził sie na niższe zarobki, dziwnie wyglada "saga" z fabregasem...

0

może Włoch wybierze ;pp

0

to o 20:30 czy o 20:45 ??

0

może pozwolić sobie na kupno każdego piłkarza.

hahahah sancheza tez chcieli a jakoś go nie kupili ;p kasa to nie wszytko

0

dajcie sklad jaki wyszedl w 2 polowie :)

0

FC Barcelona  skład na sezon 2010/2011

" 9 Sanchez "

wg. wikipedii ma juz numer 9 ;p

0

masakra... co sie tak wszyscy zachwycają tą klauzula?? jesli sie potwierdzi ze bojan dalej nic nie gra, ze bedize najgorszym transferem serie A, przesiedzi 2 sezony na ławce... to bedziecie znowu narzekać ze wraca za 13mln! a teraz wszyscy sa zachwyceni... nigdy nic nie wiadomo moze dobrze zrobili... ale w tym momencie nie rozumie waszego zachwytu

0

ponoc pozorumienie z nim było osiągnięte... czekalismy na zgode klubu, teraz jest zgoda klubu i znowu negocjacje z zawoddnikiem?;;/

0

http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/noticies/futbol/temporada11-12/07/15/n110715118421.html

czemu jeszcze nikt o tym nie pisze??? w 4h to tak trudno zrobic newsa? a plotki mogli by wklejac co chwile...

0

xD

0

Villa nr 9

Sanchez nr 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?