0

0

japier....... wyluzujscie ludzie...

0

Chce go w Barcelonie!

0

cichyfx

3 mecze to za mało

0

powiedzcie mi po hu*a wypozyczac...

w koncu mamy team w 2 lidze :D tam go dac i moze sie utrzymamy dzieki niemu :P

0

kamil9040

puknij sie w głowe....

0

a Figo?? ile na nim zarobiliśmy????

0

Villa juz prawie 29 lat..

nie wiem po co ma przychodzić;/

bedzie tak jak z Henrym, zagra jeden dobry sezon i co?

szkoda kasy

0

a kiedy poznamy wyniki?

0

ciekawe kto płacił w sklepie :P

0

a z powrotem z buta??:P

0

czekam na caly mecz :)

z góry dzieki

0

kiedy dacie caly mecz do pobrania?? podajcie jakas przyblizona godzine bo chciałbym pobrac...

0

Pawelec

zapomniałes dopisac jeszcze trzech zer :P

0

dlaczego on odszedł przeciez w finale dobrze grał

lol....myśl

0

a jednak gra :) i nawet gola strzelił juz :P

0

"Ibra ma charakter wojownika, wielkiego wojownika"

lepiej niech to zacznie pokazywac na boisku...

0

Mecze na Camp Nou

stosunek bramkowy 176-101

Mecze na Mestalla

stosunek bramkowy 176-101

W sumie

bramkowy 310-251

cos mi nie pasuje...

0

myślę ze trafią na Stuttgart :P

0

on mi przypomina T-Baga ze skazanego na śmierc :P

0

"Zagraliśmy wczoraj lepiej w defensywie. To nie był mecz jak z Teneryfą, Villarreal czy Vallarolid

valladolid tez poprawcie :)

0

qlimaxx23

hahahahah Obraniak.... xD

dzięki za poprawienie humoru od samego rana :D

0

http://www.totalbarca.com/2010/news/video-special-lionel-messis-goals/

myśle ze prosciej bedzie tutaj :D chyba ze ktos chce sobie sciagnac :P

0

chyba pomyliliście fote :P

0

http://www.youtube.com/wa tch?v=Bv0VaipO7f4

bramka na YT

0

http://www.youtube.com/wa tch?v=gaT9WucKWeQ

filmik o Pedro

0

YaYa lepszy :P

0

hahaha Ronaldinho moze i przejdzie zle Terry na pewno nie :P

a co do Robinho to byl by dobrym zastępcą Henrego :)

0

bedzei na cyfrowyn polsacie?

0

bedzie leciał mecz na cyfrowym polsacie??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?