slawkoo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raciborz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
japier....... wyluzujscie ludzie...
0
Chce go w Barcelonie!
0
cichyfx
3 mecze to za mało
0
powiedzcie mi po hu*a wypozyczac...
w koncu mamy team w 2 lidze :D tam go dac i moze sie utrzymamy dzieki niemu :P
0
kamil9040
puknij sie w głowe....
0
a Figo?? ile na nim zarobiliśmy????
0
Villa juz prawie 29 lat..
nie wiem po co ma przychodzić;/
bedzie tak jak z Henrym, zagra jeden dobry sezon i co?
szkoda kasy
0
a kiedy poznamy wyniki?
0
ciekawe kto płacił w sklepie :P
0
a z powrotem z buta??:P
0
czekam na caly mecz :)
z góry dzieki
0
kiedy dacie caly mecz do pobrania?? podajcie jakas przyblizona godzine bo chciałbym pobrac...
0
Pawelec
zapomniałes dopisac jeszcze trzech zer :P
0
dlaczego on odszedł przeciez w finale dobrze grał
lol....myśl
0
a jednak gra :) i nawet gola strzelił juz :P
0
"Ibra ma charakter wojownika, wielkiego wojownika"
lepiej niech to zacznie pokazywac na boisku...
0
Mecze na Camp Nou
stosunek bramkowy 176-101
Mecze na Mestalla
stosunek bramkowy 176-101
W sumie
bramkowy 310-251
cos mi nie pasuje...
0
myślę ze trafią na Stuttgart :P
0
on mi przypomina T-Baga ze skazanego na śmierc :P
0
"Zagraliśmy wczoraj lepiej w defensywie. To nie był mecz jak z Teneryfą, Villarreal czy Vallarolid
valladolid tez poprawcie :)
0
qlimaxx23
hahahahah Obraniak.... xD
dzięki za poprawienie humoru od samego rana :D
0
http://www.totalbarca.com/2010/news/video-special-lionel-messis-goals/
myśle ze prosciej bedzie tutaj :D chyba ze ktos chce sobie sciagnac :P
0
chyba pomyliliście fote :P
0
http://www.youtube.com/wa tch?v=Bv0VaipO7f4
bramka na YT
0
http://www.youtube.com/wa tch?v=gaT9WucKWeQ
filmik o Pedro
0
YaYa lepszy :P
0
hahaha Ronaldinho moze i przejdzie zle Terry na pewno nie :P
a co do Robinho to byl by dobrym zastępcą Henrego :)
0
bedzei na cyfrowyn polsacie?
0
bedzie leciał mecz na cyfrowym polsacie??