0

czepiacie sie wypowiedzi jego czy jego ojca? bo to jest różnica...

0

Podobny do Muniesy ;pp

0

ehhh niech fabregas zrobi cos wkoncu... nie moze dopłacic jak mascherano??? ponoc tak chce przejsc?

0

oficjalnie?:P

0

kto przeczytał post WiernyCules FCB łapka w góre ;pp

0

pioter77

Cięta riposta??? Chyba brak wychowania.

0

Andoni Zubizarreta zaprzeczył tym informacjom twierdząc, iż klub nigdy nie rozważał sprzedaży piłkarza, który w swoim pierwszym sezonie dla Blaugrany zdobył 23 gole.

Ibra?:P

0

taaaa moze cała barce b wykupi ;pp ciekawe jak by sobie poradzili w serie a ;p

0

Pele: Messi musi strzelić 1283 gole, by być lepszym ode mnie

pomyslałem sobie odrazu: messi jest lepszy bo sie nie wywyższa i jest skromny :)

0

nie rozumie ludzi ktorzy sie dziwia ze nie powoła go do barcy A...

soriano został kupiony tylko i wylacznie dlatego zeby prowadził rezerwy do wygranych, on ma 26 lat, w skladzie A są młodsi i niech tak zostanie :)

0

[źródło: SPORT]

0 konkretów, tu nawet nie ma wypowiedzi Guardioli, suchy tekst. Równie dobrze ja mógłbym napisać ze Pep chce obu ;p

0

haaaa bede w tym czasie w Chorwacji niedaleko Splita;p moze sie uda ich zobaczyć:D

0

najlepszych na świecie

przesadzacie ;ppp to sa rozgrywki europejskie ;ppp

0

rezerwowy dla messiego ;p

0

figo sezonowiec!! ;p

0

jesli chodzi mu o te 2-3 ostatnie mecze to graly rezerwy wiec nie ma co porównywać;p gdyby to on był w finale to by sie przeliczył ;p

0

ale ma guza na czole xd

0

co wy ludzie pieprzycie o słabej formie intreru czy jakiejkolwiek innej druzyny... mecze zaczynają sie bodaj w lutym, do tego czasu nasza forma moze spasc a inni zrobic sie piekielnie mocni!

0

@veblaugrana

za kazdego ok. 1,2 czy to zalezy od wartosci zawodnika?? jak by np. Messi odchodził w podobnej wystuacji to tez 1.2??

0

co to za nowy regulamin FIFA?

0

"Nie wiem, czy będą w stanie tak grać przez 12 miesięcy."

juz od kilku lat tak grają :PP

xD

0

i błędem było by go opuścić .

sam odejdzie :P

0

hahaha

90% komentarzy zaczyna sie od "hahaha" xd

0

puknij sie w leb, 3-4 mln nie maja? Na TAKIEGO gracza?

a ozil niby ile kosztował? xd

0

a juz myslałem ze kupili Afellaya:P

0

jest dobra jakos 2 połowy? bo nie wiem czy sciagac czy poczekac na moje pewne źródło :P

jaki jest format tego?

prosze o szybka odpowiedz...

0

@ D.Villa

sezonowiec? sądzę po nicku i po tym ze nie znasz ligi hiszpańskiej:P

"Atlethiko"

;/

0

strasznie slabe ;/

0

ja go nigdy nie lubiłem... to taki Keita ;/

0

Raiola = Selcuk (czy jakos tak, ten od Yayi)

;/;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?