slawkoo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raciborz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czepiacie sie wypowiedzi jego czy jego ojca? bo to jest różnica...
0
Podobny do Muniesy ;pp
0
ehhh niech fabregas zrobi cos wkoncu... nie moze dopłacic jak mascherano??? ponoc tak chce przejsc?
0
oficjalnie?:P
0
kto przeczytał post WiernyCules FCB łapka w góre ;pp
0
pioter77
Cięta riposta??? Chyba brak wychowania.
0
Andoni Zubizarreta zaprzeczył tym informacjom twierdząc, iż klub nigdy nie rozważał sprzedaży piłkarza, który w swoim pierwszym sezonie dla Blaugrany zdobył 23 gole.
Ibra?:P
0
taaaa moze cała barce b wykupi ;pp ciekawe jak by sobie poradzili w serie a ;p
0
Pele: Messi musi strzelić 1283 gole, by być lepszym ode mnie
pomyslałem sobie odrazu: messi jest lepszy bo sie nie wywyższa i jest skromny :)
0
nie rozumie ludzi ktorzy sie dziwia ze nie powoła go do barcy A...
soriano został kupiony tylko i wylacznie dlatego zeby prowadził rezerwy do wygranych, on ma 26 lat, w skladzie A są młodsi i niech tak zostanie :)
0
[źródło: SPORT]
0 konkretów, tu nawet nie ma wypowiedzi Guardioli, suchy tekst. Równie dobrze ja mógłbym napisać ze Pep chce obu ;p
0
haaaa bede w tym czasie w Chorwacji niedaleko Splita;p moze sie uda ich zobaczyć:D
0
najlepszych na świecie
przesadzacie ;ppp to sa rozgrywki europejskie ;ppp
0
rezerwowy dla messiego ;p
0
figo sezonowiec!! ;p
0
jesli chodzi mu o te 2-3 ostatnie mecze to graly rezerwy wiec nie ma co porównywać;p gdyby to on był w finale to by sie przeliczył ;p
0
ale ma guza na czole xd
0
co wy ludzie pieprzycie o słabej formie intreru czy jakiejkolwiek innej druzyny... mecze zaczynają sie bodaj w lutym, do tego czasu nasza forma moze spasc a inni zrobic sie piekielnie mocni!
0
@veblaugrana
za kazdego ok. 1,2 czy to zalezy od wartosci zawodnika?? jak by np. Messi odchodził w podobnej wystuacji to tez 1.2??
0
co to za nowy regulamin FIFA?
0
"Nie wiem, czy będą w stanie tak grać przez 12 miesięcy."
juz od kilku lat tak grają :PP
xD
0
i błędem było by go opuścić .
sam odejdzie :P
0
hahaha
90% komentarzy zaczyna sie od "hahaha" xd
0
puknij sie w leb, 3-4 mln nie maja? Na TAKIEGO gracza?
a ozil niby ile kosztował? xd
0
a juz myslałem ze kupili Afellaya:P
0
jest dobra jakos 2 połowy? bo nie wiem czy sciagac czy poczekac na moje pewne źródło :P
jaki jest format tego?
prosze o szybka odpowiedz...
0
@ D.Villa
sezonowiec? sądzę po nicku i po tym ze nie znasz ligi hiszpańskiej:P
"Atlethiko"
;/
0
strasznie slabe ;/
0
ja go nigdy nie lubiłem... to taki Keita ;/
0
Raiola = Selcuk (czy jakos tak, ten od Yayi)
;/;/