0

Ja bym wogóle wystawił drugi skład tylko varmelana (nie wiem czy dobrze napisałem) i Pique bo muszą się rozegrać razem.

2

Ale wy jesteście rude pały było super i się zachwycaliście a teraz bramke tracimy i się opluwacie już. Damy Rade ❤️❤️❤️Barco❤️❤️❤️ do boju!!!

1

jak zobaczyłem przewracającego się Leo to serce mi stanęło w pierwszym momęcie

1

semedo pokozaczył

0

japier ten sędzia to chyba już niezłą zaliczke od pereza dostał

1

0

i pomyśleć że za Gomesa daliśmy 30 mln a za Paulinho tylko 10 mln więcej ... Denis Suarez za Gomesa koniecznie i Messi na prawą stronę z powrotem za Suareza.

0

Takie pytanko z ciekawości ..Żeńska dróżyna też gra na Camp Nou? wie coś ktoś?

0

Griezman i Couthinio w lecie przed mudnialem i sprzedać za co najmniej 100 baniek Suareza i ja bym był bardzo zadowolony

0

Gdybym był Valverde poprosiłbym zespół żeby nikt nie biegał nie strzelał ...po prostu żeby stali w miejscu..mecz by był oficjalnie rozegranystracilibyśmy trzy punkty a cały świat by się o tym dowiedział.

0

Prawnie Neymarowi hajs się należy, ale myślę że według prawa moralnego(???sory ale nic innego nie przychodzi mi do głowy) to nic mu się nie należy.

0

Paulinho to inny rodzaj zawodnika niż Rakitić ale jest bardzo ważną alternatywą dla Valverde. Proponuje sobą rozwiązanie siłowe czego w Barcelonie nie było a jest potrzebne np w meczach takich jak mecz z Getafe. Jak na razie może trochę przesadzam ale porównuje go trochę do Pedro którego brakowało jako zmiennika MSN.Myślę że gdyby Pedro został w sezonie 15/16 obronilibyśmy LM i licze na to że w tym roku z takim byczkiem w środku pola jakim jest Paulinho zgarniemy wszystko...a przynajmniej Lige Mistrzów.

1

Polska o swoją niepodległość walczyła, teraz walczą o nią Katalończycy. I o co tyle szumu. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i Pique z tego korzysta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?