2

Marcelo na lewej obronie..nasz król ma autostrade po prawej stronie boiska.Coś czuje że Courtois odszczeka to co pluł wczoraj o Leo. Visca el Barca!

0

@FDJ równowaga mocy hahah

1

Griezmann za bardzo w luisto sie wczuł...setek nie wykorzystuje

0

@smieszek i wykrakałem...streamy z neta zawsze opóźniają

0

Fajnie że prowadzimy 2:0 ale mogli by podkręcić i strzelić coś jeszcze bo znowu stracimy w końcówce gola i nerwowa końcówka będzie. Ja rozumiem że trzeba sie oszczędzać bo wąska kadra ale bez przesady. Atakujemy 4/5 zawodników albo siedzimy na własnej połowie w tej drugiej części.

0

@Leon15 chciałem to właśnie pisać

2

Uważam że Abidal ma racje. Messi cóż...jest wielkim piłkarzem , zdaniem wielu najlepszym w histori tego sportu, ale nie ma racji. Licze na ostrą reakcje Abidala. Perez Ronaldo trzymał na smyczy. Niestety nasz zarząd smaruje wazeliną ile sie da. Licze że będzie to więkrzy wstrząs niż zmiana trenera i impuls dla piłkarzy jak w sezonie 14/15...albo ostateczne pożegnanie ze złotą erą wielkiej Barcelony.

1

Griezmann musi się przyzwyczaić do tego że na ławce zamiast Simeone ma pajaca .

1

@Coutinho007 nie oddałbym nikomu tej satysfakcji .

10

Do wszystkich optymistów co liczą na firpo: na lewej będzie grał Semedo na prawej Roberto. Organizuje zapisy na zamach w Barcelonie . Cel Ernesto Valverde.

14

O Jezu gdyby jeszcze na tych czarnych za rok doszła złota plakietka klubowych mistrzostw świata byłoby pięknie.

0

@Grzybu Najlepiej za suareza, griezmann na szpice za luisa ,fati na lewe skrzydło no i po prawo messi

0

@kunmateo93 kto to henrique

0

@CatalanVeBFCB ej to ja tu jestem śmieszek

5

Lehmann: Neuer jest lepszym bramkarzem od ter Stegena.
Ter Stegen: Potrzymaj piwo.

3

Ale wy głupoty gadacie. Dzięki Valverde gramy bardzo równy football. Od trzech lat jest on tak samo chujowy.

39

To serio nowy Xavi...na byle jakiej murawie grać nie będzie .

0

No to oficjalne Neymar na Santiago Bernabeo????????

4

To chyba dziś poznamy najlepszego gracza UEFA...myślę że jak dziś wygra Leo to złota piłka też do niego trafi.

3

@Kompletny Valverde też

0

@SZYCHA0005 fan czego?

4

Najśmieszniejsze jest to że i jeden i drugi gol został strzelony finaliście..a nas w tym finale nie było

0

Ten trener jest popierdzielony. Jak na taki mecz można nie wystawić Rakiticia

0

. Ter stegen
Semedo Pique Alba
De Jong
Arthur Coutinho
Messi
Dembele Gerizman Neymar
Suarez zmiennik za kogoś z tridente
Lenglet do zmian z Pique
Vidal Rakitić Busquets to rotacji w pomocy

0

@mikulas2 Nie sądzę.

0

@nikt007 Przy ustawieniu 4-3-3 tak. Rakitić jest za mało kreatywnym zawodnikiem i jak dla mnie bardzo mało wnosi do ofensywy, Busquets notuje bardzo dużo strat w środku pola i naraża nas na poważne kontry. To byli świetni zawodnicy, zwłaszcza Sergio ale ich czas minął. Z sezonu na sezon nasza pomoc wygląda gorzej i śmiem twierdzić że trzeba im już podziękować.

0

@RobsonPL cóż...PSG też z nim negocjowało i mi szejki cenę podbiły :'D

0

@nikt007 najlepszych ahahah. Arthur de Jong Arthuro Vidal Coutinho. To jest słaba pomoc?

1

Rakitić i Coutinho za Neymara, albo rakitić i busquets

10

Śmieszna sprawa... miesiąc temu kupiłem w fifie gościa za 2 miliony euro do śląska Wrocław

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?