Z tego co kojarzę to bartomeu podpisywał jakieś kwity na superlige i się nimi chwalił. Być może laporta miał ręce związane już częściowo. Napewno czeka nas jeszcze głosowanie socios
@KrystianR Messi sam się czyści obsłuża. To jest ta zasrana różnica że on robi na boisku niemal wszystko,ale Polaczki rodaczki i tak widzą tylko lewego.
@TheNekro94 gówno. Kto niby taki potężny gra w Argentynie. Oprócz Messiego. Jest dużo mniejsza przepaść między Argentynąbi polską niż między Polską i Węgrami .
2
@tobiasson92 tylko Braun
2
@NiewidzialnyMessi
O przyszedł pan niewidzialny mózg
0
@Gaucho 1brałbym kasę 2 w niemal każdym kraju który wprowadził plandemie jest burdel na kółkach
5
@Rust_Cohle a wystarczy pójść po rozum do głowy i się nie szczepić żadną
1
Jak zawsze najlepszy trener na świecie w punkt. https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26999885,guardiola-krytykuje-superlige-i-uefa-daje-przyklad-lewandowskiego.html
0
@Messisinio środkowa
0
Z tego co kojarzę to bartomeu podpisywał jakieś kwity na superlige i się nimi chwalił. Być może laporta miał ręce związane już częściowo. Napewno czeka nas jeszcze głosowanie socios
0
@l0Messini Wigry Suwałki będą mogły pograć hahah
0
@Grubson pod koniec meczu nie trafił w piłkę w swoim polu karnym jak próbował ją wybić, i to się mogło bardzo zemścić.
1
@koksik2700 kolejny lewicowy bełkot
1
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
@Bykunn https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-CGYm-gjHm-f4AZ_rozwoj-dziecka-jak-rozwija-sie-miesieczne-niemowle-320x400-nocrop.jpg ignorancie 10 miesięczny płód wygląda tak. I od miesiąca nie jest już płodem. Mmm oto kolejny członek oświeconej mądrej i wykształconej lewicy
1
@KrystianR Messi sam się czyści obsłuża. To jest ta zasrana różnica że on robi na boisku niemal wszystko,ale Polaczki rodaczki i tak widzą tylko lewego.
0
@TheNekro94 gówno. Kto niby taki potężny gra w Argentynie. Oprócz Messiego. Jest dużo mniejsza przepaść między Argentynąbi polską niż między Polską i Węgrami .
3
Powinni na Camp Nou puścić na telebimach skrót rwmontady,jak psg będzie z szatni wychodzić :P
4
@macio_944 tvn urodziny führera fingowało xd
2
@Coutinho007 "Inni mogą mam dorównać ale nikt nas nie przebije". Myśle że tak czy siak tamta Barca była najpotężniejszym klubem w historii
0
"Inni mogą mam dorównać ale nikt nas nie przebije". Myśle że tak czy siak tamta Barca była najpotężniejszym klubem w historii
0
@szymonekk kiedyś było tak z Bilbao hyhy
0
@swer2251 ja sie tam ciesze. Chce zemsty na dziadach
2
@busquets5 my 3 strzeliliśmy
0
Van Dijk to chyba za to lanie do ległej warszawa xd 4:1 W eliminacjach do ligi mistrzów...UEFA pamiętamy o kradzieży
0
@ryba84 na tvtrwam I tvp info
0
A tu za dwa lata w ostatnim meczu Leo w Barcy dostaniemy oklep od andory w la lidze xd
2
A wracając do 1 gola to 10 centów w lewo I griezman z 5 metrów trafiłby w bramkarza xddd drama
1
A wracając do 1 gola to 10 centów w lewo I griezman z 5 metrów trafiłby w bramkarza xddd dramat
1
@deiw99 no I wyłapał prawie wszystko
0
@DickSet jak on frytką do pudełka nie trafi
0
Prynajmniej Leo karnego nie zmarnuje????