2

@tobiasson92 tylko Braun

2

@NiewidzialnyMessi
O przyszedł pan niewidzialny mózg

0

@Gaucho 1brałbym kasę 2 w niemal każdym kraju który wprowadził plandemie jest burdel na kółkach

5

@Rust_Cohle a wystarczy pójść po rozum do głowy i się nie szczepić żadną

1

0

@Messisinio środkowa

0

Z tego co kojarzę to bartomeu podpisywał jakieś kwity na superlige i się nimi chwalił. Być może laporta miał ręce związane już częściowo. Napewno czeka nas jeszcze głosowanie socios

0

@l0Messini Wigry Suwałki będą mogły pograć hahah

0

@Grubson pod koniec meczu nie trafił w piłkę w swoim polu karnym jak próbował ją wybić, i to się mogło bardzo zemścić.

1

@koksik2700 kolejny lewicowy bełkot

1

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

@Bykunn https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-CGYm-gjHm-f4AZ_rozwoj-dziecka-jak-rozwija-sie-miesieczne-niemowle-320x400-nocrop.jpg ignorancie 10 miesięczny płód wygląda tak. I od miesiąca nie jest już płodem. Mmm oto kolejny członek oświeconej mądrej i wykształconej lewicy

1

@KrystianR Messi sam się czyści obsłuża. To jest ta zasrana różnica że on robi na boisku niemal wszystko,ale Polaczki rodaczki i tak widzą tylko lewego.

0

@TheNekro94 gówno. Kto niby taki potężny gra w Argentynie. Oprócz Messiego. Jest dużo mniejsza przepaść między Argentynąbi polską niż między Polską i Węgrami .

3

Powinni na Camp Nou puścić na telebimach skrót rwmontady,jak psg będzie z szatni wychodzić :P

4

@macio_944 tvn urodziny führera fingowało xd

2

@Coutinho007 "Inni mogą mam dorównać ale nikt nas nie przebije". Myśle że tak czy siak tamta Barca była najpotężniejszym klubem w historii

0

"Inni mogą mam dorównać ale nikt nas nie przebije". Myśle że tak czy siak tamta Barca była najpotężniejszym klubem w historii

0

@szymonekk kiedyś było tak z Bilbao hyhy

0

@swer2251 ja sie tam ciesze. Chce zemsty na dziadach

2

@busquets5 my 3 strzeliliśmy

0

Van Dijk to chyba za to lanie do ległej warszawa xd 4:1 W eliminacjach do ligi mistrzów...UEFA pamiętamy o kradzieży

0

@ryba84 na tvtrwam I tvp info

0

A tu za dwa lata w ostatnim meczu Leo w Barcy dostaniemy oklep od andory w la lidze xd

2

A wracając do 1 gola to 10 centów w lewo I griezman z 5 metrów trafiłby w bramkarza xddd drama

1

A wracając do 1 gola to 10 centów w lewo I griezman z 5 metrów trafiłby w bramkarza xddd dramat

1

@deiw99 no I wyłapał prawie wszystko

0

@DickSet jak on frytką do pudełka nie trafi

0

Prynajmniej Leo karnego nie zmarnuje????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?