9

Czy my płacimy 5 milionów tylko dlatego że laporta nie poleciał....

0

@Mixtape Od więkrzości :) znam system wyborczy bo jestem na prawie i śmieszą mnie tacy ludzie jak ty którzy karzą mi coś poczytać. Wybory prezydenckie też wygrał PiS mniejszością?

0

@DonFerdinando tylko Bayern, na który trafiliśmy w tym samym sezonie w którym nas prowadził

0

Komentarz usunięty

2

@Cobra303 ma na koncie dwie z czterech największych kompromitacji naszych w lidze mistrzów

2

@Mixtape za to Tusk lepszy był? Najpierw szczekacie o demokrację a potem nie chcecie uznać władzy która ma legitymację na rządzenie od więkrzości jednak . Żałosne

0

Wincyj dziadków kupmy

1

@FC1899Barca czy tylko ja słyszałem w głowie :its over Anakin i have the high ground

3

@tomekjd Nie podoba się? Sio do Londynu :D graliśmy najpiękniejszą odmianę footballu a reprezentacja Hiszpanii Enrique pokazuje że to wciąż działa i można tym rzucić resztę świata na kolana

0

Ponoć ma zapis w umowie pozwalający na odejście do Barcy xd

0

Kredyt na 200 melonów, halland Pogba rüdiger i wracamy na szczyt . Ja tak to widzę

0

@kingJAMES o wojcieehciwce z nory wyszły

0

Hej ludziska. Ciekaw jestem waszych opinii na temat mojego pomysłu . Uważam że rynek obecnie daje szansę nieco ryzykowną na przebudowę i szybki powrót na szczyt . Mamy trzy pozycje które wymagają wzmocnienia w trybie teraz żeby walczyć o ligę mistrzów. Środkowy napastnik/ pomocnik defensywny/ środkowy obrońca. (Tak wiem boki obronu też są smutne ,niemniej uważam że dest da radę zwłaszcza w ewentualnej rotacji z Alvesem, a alba to wciąż topowy lo chociaż wiekowy. Proponuje hallanda (75 milionów) pogbe (kończy się kontrakt więc do wyciągania) rüdiger (za darmo jeśli nie przedłuży kontraktu. Żeby to sfinansować powiedzmy kredyt 200 milionów maks(tyle starczy na transfery i na część pensji ). Przy sprzedaży umtiegeo lengleta Coutinho Roberto kasa na wypłatę się znajdzie . Transfery zwrócą się w dużej mierze z samych koszulek .
Ter Stegen
Dest araujo rüdiger alba
Pogba
De jong pedri
Ansu halland Depay

Ten skład z trenerem xavim mógłby walczyć o ligę mistrzów. Przyszły by trofea przyszłaby kasa. Do rotacji zostaje mingueza pique balde gavi busi Aguero Dembele

0

@masq Ezz standardowe pytanie ile mieli lat i na co naprawdę chorowali :D Przykra sprawa z mamą kolegi, ale mam nadzieję że kolega patriotycznie przewiózł ją do szpitala i 14 k od państwa szpital dostał od państwa

2

@masq Wajt te bezobjawowe objawy ? Tak się wolę upewnić

0

@KrystianR stary higuain bez brzuszka. Tak dokładnie najczęściej dokłada nogę. Messi robi różnicę na przestrzeni 30/40 metrów od bramki rywala strzela asystuje, kilkukrotnie w jednym meczu potrafi jednym podaniem rozmontować całą defensywę rywali. Gdyby nie on grali byśmy może dziś w lidze konferencji. Messi strzela na poziomie topowej 9( lewego ) asystuje i rozgrywa jak topowa 10(de bruyne/ veratti ) i jest topowym dryblerem jak Neymar . Jest szybki zwinny i widzi na boisku niemal wszystko. Ale dajmy złotą piłkę lewemu bo jest z Polski

1

@Piotr777 ? Wydaje mi się że gdyby nie grał w Barcy miałby więcej pucharków ligi mistrzów zdobytych ;) a co za tym idzie więcej złotych piłek

0

@KrystianR Chłopie to napastnik jak wielu. Kane Aguero czy inny higuain. Błaszczykowski był o klasę lepszym zawodnikiem

1

@Arkon Tak tylko zapytam nieśmiało...typ który ma w awatarze Ronaldinho, największego magika piłki wybiera drewnianego Lewandowskiego ładującego głównie z 5 metra i rzutów karnych zamiast najlepszego piłkarza w historii. Leo indywidualnie jest najlepszy zawsze. Nie zawsze natomiast przekłada się to na niebotyczne liczby, które ma i tak bardzo dobre. Czy chce żeby Leo miał jak najwięcej złotych piłek żeby za parę lat nikt go nie zniżał do poziomu ronaldo? Tak

0

@BorzyKrzys mata jak i cała reszta raperów i jemu podobnych pseudo celebrytów to dno i rynsztok.

0

@IronSanHybrid 90 minuta Messi zabiera piłkę cr przebiega pół boiska i ładuje bramke jak za najlepszych lat. Mmmm

9

Marzy mi się finał mistrzostw świata Argentyna Portugalia. Było by to piękne zamknięcie tej wielkiej rywalizacji no i ofc 8 złota piłka dla Leo :P

1

@kingJAMES Po pierwsze KAŻDY jest rywalem do tytułu. Po drugie strzelił Sevilli i ma asystę . Po trzecie smiejszesz się że nie trafił karnego z PSG? Fakt nie trafił . Czy Lewandowski by strzelił? Najprawdopodobniej tak bo to jedna z nielicznych rzeczy obok stania w polu karnym i czekania na piłkę, którą potrafi robić . Czy Lewandowski załadował by taką bombę navasowi jak Messi? Nie bo by czekał na pisanie w pole karne jak zawsze . Czy Bayern wygrałby to samo co wygrał bez Roberta? Tak. Chupo Moting dobitnie to pokazał że w Bayernie wszystko jest skrojone pod tą jedną dziewiątkę . Ja grając tam strzelił bym z 15 goli w samej bundes xd. Czy Barcelona by miała top 4 bez Messiego w zeszłym sezonie? Śmiem wątpić. Czy Messi był mózgiem swojego klubu i niemal każdq akcja przechodziła przez niego? Tak. Lewandowski w tym samym czasie stroi zakotwiczony i czeka aż mu Miller poda albo ktoś dośrodkuje Albo na potężnego karnego. Czy Messi jest lepszy pod każdym względem od robota? Tak (oprócz karnych) Messi już pokazał jak się gra na 9 . Czekam aż ktoś strzeli 91 goli w rok. Czy Messi zasłużył na złotą piłkę ? Tak . A na twoje "kto pytał" odpowiadam że ciebie też nikt nie pytał .

1

@Chakalaka Powiedział typ który ciągle czymś napie###la na labambie

7

Cóż...mało kto pamięta ale Messi na początku też był często kontuzjowany ..a jak już wrócił wkocnu to przywitał się hattrickiem z Realem w bodajże 2008

0

To nie generał Kenobi...jemu brak high groundu nie przeszkadza

1

..Spokojnie mamy Demb...a nie chwila nie mamy

1

Dzieci, oczyście te mentalne które są dorosłe (choć może obrażam dzieci teraz ) nie podobają się wam newsy o Messim? Załóżcie sobie swoją stronę internetową a nie szczekacie że ktoś na swoje stronie daje to co chce .

1

Ten numer powinien być zastrzeżony nawet kosztem25 piłkarza. Z młodzieżówki i tak można na bieżącą kogoś ogarnąć na numery 30-50

34

Messi odszedł do PSG bo nie chciał być w cieniu wielkiego Martina Braithwaite'a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?