12

Kolejny ważny mecz a messi nie widoczny

4

Kurwa nowego el pistolero nowego Messiego nowego neymara nowego alvesa nowego puyola nowego iniesty nowego xaviego, kogo my nowego nie szukamy

0

@Borneo ja też się czuje wolny. Chodzę wszędzie bez maseczki, nie przestrzegam dystansu społecznego, do krajów z kwarantanną nie jeżdżę. Szczerze? Przypominam sobie o covidzie tylko wtedy kiedy czytam i nm na labambie albo w jakiś wiadomościach

0

@Chaoss a czyli o zachorowalności na śmiertelną chorobę przez którą niszczymy całą gospodarkę decyduje...ilość testów

0

@kuz co to Olsztyn

9

@Abominacja Czysto piłkarsko nie ma od 2007 roku lepszego piłkarza niż Leo Messi

0

@JustBarca porostu ten Polak jest na siłę napompowany tak samo jak Cristiano, bo to by było nudne jakby Leo co roku od 15 lat wygrywał.

2

@Borneo przepraszam bardzo, ale jasno z tego wynika że to Trzaskowski stawia Polskę w złym świetle żeby ugrać dla siebie. Od targowicy ponad 200 lat ale metody bydła się nie zmieniły

0

@Bisz jest różnica w problemach, a totalnym ćpaniu i budowaniu swojego wizerunku wyłącznie na kontrowersjach

0

@blazeq nie wiem czy wiesz ale potwierdziłeś właśnie tezę przedmówcy. Ludzie którzy nie umią w merytoryke powinni się nie wypowiadać

0

@Bisz a co mnie to obchodzi że po śmierci. Śmieszy mnie to o zmarłych dobrze albo wcale . Był dennym człowiekiem i świetnym piłkarzem. Podobnie jak Ronaldo ,ale proporcjonalnie parę razy lepszym na boisku i parę razy bardziej dennym.

1

@jq91 dawać Rosję! Utrzeć chu#om nosa w Moskwie!

2

Ooo równo od roku Diego jest czysty

0

Komentarz usunięty

3

@Borneo A wiesz ilu ludzi zginęło bo lekarze zamiast życie ratować test na covida robili?! Mój brat 4 godziny w karetce po wypadku leżał rok temu ze złamanym kręgosłupem bo przecież potężny covid !

0

@MSN30 bomba atomowa. Xaviego już tam nie ma więc śmiało.

0

@Danny Gaucho a gdzie ja w moim komentarzu powiedziałem że wszystkich traktuje tak samo równo i sprawiedliwie? Ja tylko zawróciłem uwagę na hipokryzję @Comentateiro . Niedługo wasza mityczna tolerancja i akceptacja doprowadzi do tego że mądrym ludziom nie będzie wolno się wypowiedzieć żeby idiotów nie obrazić. Dzięki demokracji głos dwóch żuli spod monopolanda liczy się bardziej niż jednego doktora po dekadzie kształcenia się

0

@RichardWinters śmiesznie bo moje prace literackie w liceum często trafiały pomimo błędów ortograficznych na ogólnopolskie olimpiady i zajmowały wysokie miejsce. To że ktoś z rozpędu napisze coś z literówką nic nie oznacza. W ramach ciekawostki powiem że na przykład w polskim prawodawstwie jest ustawa o wekslach z czasów drugiej RP gdzie gramatyka była jednak trochę inna . Nie raz też wykładowcy pokazywali nam np wnioski z prokuratury z błędami ortograficznymi

0

@joloskyy to nie ja wyjechałem pierwszy z wykształceniem okej?

3

@masq ja jak narazie jestem studentem prawa na 3 roku :D bawi mnie to wasze powoływanie się na to żałosne wykrztałcenie. Moja babcia miała 4 różne diagnozy od 4 różnych lekarzy jednej choroby. Każdy widzi co innego , głupiego zdjęcia rentgenowskiego nie umie prawidłowo ocenić ,ale nie, wy jesteście elitą. Bo receptę przepiszecie komuś kopiuj wklej . Sory w porównaniu do prawników to jesteście słabo wykrztałceni. Szanuje wykfalifikowanych specjalistów w danych dziedzinach którzy pół życia spędzili na sali operacyjnej codziennie biorąc prawdziwą odpowiedzialność za życie ludzkie a nie wymądrzających się pseudo naukowców. Zresztą zdecydowana większość medycyny opiera się na nazistowskich eksperymentach z obozów koncentracyjnych, to tak jakbyś chciał mi coś mówić o odkryciach naukowych kilku ostatnich dekad w medycynie

1

@Objectivo Ja będę świętował że jestem wolny, że mogę zaśpiewać hymn na ulicy, rotę czy iść z Polską flagą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Komentarz usunięty

0

Szkoda że Leo nie było na prezentacji...

0

Kurwa zrobić wszystko żeby zgarnąć pogbe hallanda i rüdigera albo kounde

0

@Rewolucja123 "I nigdy chyba nie było tak pierwszorzędnego pisarza drugorzędnego. To Homer drugiej kategorii, to Dumas Ojciec pierwszej klasy”. Gombrowicz miał 100% racji

0

@Bagsik88 człowieku ten klub został zniszczony przez Valverde czy tego chcesz czy nie. Późniejszych porażek nie liczę nawet jako kompromitacji bo to efekt domina. Sprawdź kiedy PRZEDŁUŻYLIŚMY umowę z Rakutenem, co mogliśmy zrobić jako klub który wygrał ligę mistrzów a zrobiliśmy jako frajerzy

0

@Bagsik88 Z Valverde przegraliśmy kilka wybranych meczów, w tym finał LIGI mistrzów. Gdybyśmy wtedy nie odpadli Tottenham był łatwy do pyknięcia w finale . Tyle kasy byśmy dostali, mielibyśmy lepszego sponsora niż rakuten itd itd.

0

@Bagsik88 zobacz na tenże mecz z Juventusem. Kibice pożegnali się z ligą mistrzów śpiewając w 89 minucie hymn Barcy. Juventus miał szczęście w tym meczu i odpalił dybala. Kompromitacją jest porażka z Romą po 4:1, porażka z Liverpoolem gdzie się obiecało kibicom ligę mistrzów

5

@Comentateiro Cieszy mnie twoja wrażliwość na innych nazywając innych nieukami, ludzi których totalnie nie znasz i raz widziałeś na ulicy. Cieszy mnie twoje poszanowanie demokracji i praw wolnego rynku w wyborze odpowiadającego konsumentowi usługodawcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?