@Coutinho007 LFC pokonał. Dwie bramki, a na Anfield wypracował kolegom 3 setki. Paradoksalnie z Bayernem dzięki niemu mogliśmy prowadzić po 20 minutach 3:1 i myśle że mecz potoczyłby sie inaczej...oczywiście to był dramat ale pomazuje to wielkość Messiego
Chce rozwiązać kontrakt, a więc nie chce szmalu za te pare miesięcy. Poprostu w ciul boli go to co zrobił z nim klub jego marzeń i w pełni go rozumiem... Ma tyle kasy że mize mieć wywalone w "konsekwencje" olania barcy. A konsekwencje oowinni ponieść ludzie którzy go wyrzucili z Barcy
Chciałbym Messiego zobaczyć w City. Mógłby tam wygrać lige mistrzów, przegonić ronaldo w liczbie tytułów, i wygrać mistrza anglii. Nie jestem sezonowcem ale najlepszy piłkarz historii zasługuje na oejście z hukiem w glorii i chwale a nie na skończenie kariery w umierającym niegdyś potężnym klubie.
Boszzz....jeśli jest wziąść za griza 100 milionów to sprzedałbym drewniaka bez zastanowienie. Wyskrobałbym jeszcze te 75 wziął neymara, w nowym sezonie wróci Cou i uważam że w dwujke grali by na wysokim poziomie...grają ze sobą w reprezentacji i to jest na plus. Wyobraźcie sobie pomoc De jong Puig Couthinio a z przodu msn znów....
@paciek tak,po 14 dniach sie odezwałem. Bo w rozmowie z zaślepionymi fanami trzeba mieć żelazne argumenty. Zajebiście że grają co trzy dni. Wcześniej nie grali przez 4 miesiące, zarabiają miliardy więc tak będe ich krytykował. Poprostu beke miałem z ludzi którzy podniecali sie 4:0 z mallorcą. Nasza barca gra gówno i tyle.
Kurwa mam dość pajaca, mnie dotyka jego gówniana gra. W przeciągu minuty zanotował 3 kontakty z piłká i...trzy straty. Jeżeli real dziś wygra na miejscu setiena cały kolejny mecz zagrałbym rezerwą.
@Pyziol ani duda ani bosak nie są. A co do tych danych to są inwestycje w innych miejscach prowadzone, a częściowo dokańczane były stare. Państwo sie nie rozdwoi. Prawda jest taka że polska dziś jest silniejszym krajem niż była 5 lat temu
@Pyziol właśnie rusza budowa autostrady pod moim domem która połączy s8 z wrocławia z kudową. Jest budowana droga przez całą wschodnią polske między litwą i słowacją. Jest prowadzony przekop mierzei. W odróżnieniu od więkrzości krzykaczy byłem na mierzei kilkukrotnie, i rozmawiałem z jej mieszkańcami którzy sie cieszą z tego przekopu. Ale propaganda przedstawia jednostki które stracą i są przeciwko temu. Mam 19 lat ale w odróżnieniu od więkrzości mojego pokolenia nie jestem zaślepiony lewacką propagandą.
Wiecie co tak sobie teraz przypomniałem taką dwuznacną wypowiedź setiena ze są zawodnicy którzy rotacji nie podlegają....może to odgórne zarządzenie bartka albo coś w ten deseń...
W lepszych i gorszych chwilach bardzo wierzyłem w Arthura i widziałem go jako świetnego piłkarza, ale teraz moja sympatia do niego jeszcze bardziej wzrosła. Takich trzeba temu klubowi, z bordowo granatowym sercem!
Quique Setien to geniusz. Specjalnie wywołał ogólnoświatową epidemie koronawirusa dzięki której ma czas żeby zbudować forme swoich piłkarzy,nadrobić brak presezonu i czeka na powrót kontuzjowanych graczy do zespołu. Czego sie nie zrobi z miłości do klubu.
5
Dla mnie temat prosty...Cristiano nie chce znów dostać w ciry od Leo :P
4
@MESSIah16 tak covid to śmierć...pierdzielenie o szopenie :) zwykła grypa kosi co roku więcej ludzi niż potężny Sars Cov 2
6
Dawać mi Bayern! Chce zemsty!
0
@Coutinho007 ja bym zaczął od ustawienia jakiejkolwiek taktyki bo nie było takowej hahah.
4
@Coutinho007 LFC pokonał. Dwie bramki, a na Anfield wypracował kolegom 3 setki. Paradoksalnie z Bayernem dzięki niemu mogliśmy prowadzić po 20 minutach 3:1 i myśle że mecz potoczyłby sie inaczej...oczywiście to był dramat ale pomazuje to wielkość Messiego
2
Chciałbym jeszcze zeby pozbyli sie Busquetsa tylko kto za niego skoro ma być dwóch śpd...de Jong jeden ale kto drugi?
0
Qrwa mamy najlepszego pilkarza w historii tego sportu w składzie. Wszystko jest możliwe. Visca el Barca!
0
Powtórze pewne słowa które utkwiły wielu Cules i fanom P$G w głowie...NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE
0
Witam, ja z takim pytankiem jakie buty polecacie do gry w klubie i co sądzicie o adidasach kaiser5
3
Agh wiecie jakby na nich piękbie wyglądała plakietka za zdobycie klubowych mistrzostw świata?
0
Chce rozwiązać kontrakt, a więc nie chce szmalu za te pare miesięcy. Poprostu w ciul boli go to co zrobił z nim klub jego marzeń i w pełni go rozumiem... Ma tyle kasy że mize mieć wywalone w "konsekwencje" olania barcy. A konsekwencje oowinni ponieść ludzie którzy go wyrzucili z Barcy
1
@DLFCB de jong , arthur ,todibo, carles perez,malcom..a nie czekaj tylko de jong bo jesteśmy debilami
2
Chciałbym Messiego zobaczyć w City. Mógłby tam wygrać lige mistrzów, przegonić ronaldo w liczbie tytułów, i wygrać mistrza anglii. Nie jestem sezonowcem ale najlepszy piłkarz historii zasługuje na oejście z hukiem w glorii i chwale a nie na skończenie kariery w umierającym niegdyś potężnym klubie.
0
@YoungMan na skrzydło mamy fatiego który powinien łapać jak najwięcej minut
1
Boszzz....jeśli jest wziąść za griza 100 milionów to sprzedałbym drewniaka bez zastanowienie. Wyskrobałbym jeszcze te 75 wziął neymara, w nowym sezonie wróci Cou i uważam że w dwujke grali by na wysokim poziomie...grają ze sobą w reprezentacji i to jest na plus. Wyobraźcie sobie pomoc De jong Puig Couthinio a z przodu msn znów....
0
@paciek tak,po 14 dniach sie odezwałem. Bo w rozmowie z zaślepionymi fanami trzeba mieć żelazne argumenty. Zajebiście że grają co trzy dni. Wcześniej nie grali przez 4 miesiące, zarabiają miliardy więc tak będe ich krytykował. Poprostu beke miałem z ludzi którzy podniecali sie 4:0 z mallorcą. Nasza barca gra gówno i tyle.
1
Kurwa mam dość pajaca, mnie dotyka jego gówniana gra. W przeciągu minuty zanotował 3 kontakty z piłká i...trzy straty. Jeżeli real dziś wygra na miejscu setiena cały kolejny mecz zagrałbym rezerwą.
0
@Pyziol ani duda ani bosak nie są. A co do tych danych to są inwestycje w innych miejscach prowadzone, a częściowo dokańczane były stare. Państwo sie nie rozdwoi. Prawda jest taka że polska dziś jest silniejszym krajem niż była 5 lat temu
0
@Chwytliwy dwóch meneli spod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż ja, profesor uniwersytetu wrocławskiego
0
@Chwytliwy demokracja jako system to błąd! Od tego należy zacząć.
0
@paciek jak pomazuje historia miałem racje nie podniecając sie zwycięstwem z mallorcą
0
Komentarz usunięty
1
@Pyziol właśnie rusza budowa autostrady pod moim domem która połączy s8 z wrocławia z kudową. Jest budowana droga przez całą wschodnią polske między litwą i słowacją. Jest prowadzony przekop mierzei. W odróżnieniu od więkrzości krzykaczy byłem na mierzei kilkukrotnie, i rozmawiałem z jej mieszkańcami którzy sie cieszą z tego przekopu. Ale propaganda przedstawia jednostki które stracą i są przeciwko temu. Mam 19 lat ale w odróżnieniu od więkrzości mojego pokolenia nie jestem zaślepiony lewacką propagandą.
0
@Pyziol bo nie jest spod znaku tęczy i gwiazdeczek uni europejskiej
2
Wiecie co tak sobie teraz przypomniałem taką dwuznacną wypowiedź setiena ze są zawodnicy którzy rotacji nie podlegają....może to odgórne zarządzenie bartka albo coś w ten deseń...
1
@Adi.Corp.Cule serio...
0
Ciągle za mało agresji w grze jak dla mnie...
1
W lepszych i gorszych chwilach bardzo wierzyłem w Arthura i widziałem go jako świetnego piłkarza, ale teraz moja sympatia do niego jeszcze bardziej wzrosła. Takich trzeba temu klubowi, z bordowo granatowym sercem!
8
Chce zadowolić kibiów? Miło z jego strony że chce odejść.
17
Quique Setien to geniusz. Specjalnie wywołał ogólnoświatową epidemie koronawirusa dzięki której ma czas żeby zbudować forme swoich piłkarzy,nadrobić brak presezonu i czeka na powrót kontuzjowanych graczy do zespołu. Czego sie nie zrobi z miłości do klubu.