5

Dla mnie temat prosty...Cristiano nie chce znów dostać w ciry od Leo :P

4

@MESSIah16 tak covid to śmierć...pierdzielenie o szopenie :) zwykła grypa kosi co roku więcej ludzi niż potężny Sars Cov 2

6

Dawać mi Bayern! Chce zemsty!

0

@Coutinho007 ja bym zaczął od ustawienia jakiejkolwiek taktyki bo nie było takowej hahah.

4

@Coutinho007 LFC pokonał. Dwie bramki, a na Anfield wypracował kolegom 3 setki. Paradoksalnie z Bayernem dzięki niemu mogliśmy prowadzić po 20 minutach 3:1 i myśle że mecz potoczyłby sie inaczej...oczywiście to był dramat ale pomazuje to wielkość Messiego

2

Chciałbym jeszcze zeby pozbyli sie Busquetsa tylko kto za niego skoro ma być dwóch śpd...de Jong jeden ale kto drugi?

0

Qrwa mamy najlepszego pilkarza w historii tego sportu w składzie. Wszystko jest możliwe. Visca el Barca!

0

Powtórze pewne słowa które utkwiły wielu Cules i fanom P$G w głowie...NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

0

Witam, ja z takim pytankiem jakie buty polecacie do gry w klubie i co sądzicie o adidasach kaiser5

3

Agh wiecie jakby na nich piękbie wyglądała plakietka za zdobycie klubowych mistrzostw świata?

0

Chce rozwiązać kontrakt, a więc nie chce szmalu za te pare miesięcy. Poprostu w ciul boli go to co zrobił z nim klub jego marzeń i w pełni go rozumiem... Ma tyle kasy że mize mieć wywalone w "konsekwencje" olania barcy. A konsekwencje oowinni ponieść ludzie którzy go wyrzucili z Barcy

1

@DLFCB de jong , arthur ,todibo, carles perez,malcom..a nie czekaj tylko de jong bo jesteśmy debilami

2

Chciałbym Messiego zobaczyć w City. Mógłby tam wygrać lige mistrzów, przegonić ronaldo w liczbie tytułów, i wygrać mistrza anglii. Nie jestem sezonowcem ale najlepszy piłkarz historii zasługuje na oejście z hukiem w glorii i chwale a nie na skończenie kariery w umierającym niegdyś potężnym klubie.

0

@YoungMan na skrzydło mamy fatiego który powinien łapać jak najwięcej minut

1

Boszzz....jeśli jest wziąść za griza 100 milionów to sprzedałbym drewniaka bez zastanowienie. Wyskrobałbym jeszcze te 75 wziął neymara, w nowym sezonie wróci Cou i uważam że w dwujke grali by na wysokim poziomie...grają ze sobą w reprezentacji i to jest na plus. Wyobraźcie sobie pomoc De jong Puig Couthinio a z przodu msn znów....

0

@paciek tak,po 14 dniach sie odezwałem. Bo w rozmowie z zaślepionymi fanami trzeba mieć żelazne argumenty. Zajebiście że grają co trzy dni. Wcześniej nie grali przez 4 miesiące, zarabiają miliardy więc tak będe ich krytykował. Poprostu beke miałem z ludzi którzy podniecali sie 4:0 z mallorcą. Nasza barca gra gówno i tyle.

1

Kurwa mam dość pajaca, mnie dotyka jego gówniana gra. W przeciągu minuty zanotował 3 kontakty z piłká i...trzy straty. Jeżeli real dziś wygra na miejscu setiena cały kolejny mecz zagrałbym rezerwą.

0

@Pyziol ani duda ani bosak nie są. A co do tych danych to są inwestycje w innych miejscach prowadzone, a częściowo dokańczane były stare. Państwo sie nie rozdwoi. Prawda jest taka że polska dziś jest silniejszym krajem niż była 5 lat temu

0

@Chwytliwy dwóch meneli spod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż ja, profesor uniwersytetu wrocławskiego

0

@Chwytliwy demokracja jako system to błąd! Od tego należy zacząć.

0

@paciek jak pomazuje historia miałem racje nie podniecając sie zwycięstwem z mallorcą

0

Komentarz usunięty

1

@Pyziol właśnie rusza budowa autostrady pod moim domem która połączy s8 z wrocławia z kudową. Jest budowana droga przez całą wschodnią polske między litwą i słowacją. Jest prowadzony przekop mierzei. W odróżnieniu od więkrzości krzykaczy byłem na mierzei kilkukrotnie, i rozmawiałem z jej mieszkańcami którzy sie cieszą z tego przekopu. Ale propaganda przedstawia jednostki które stracą i są przeciwko temu. Mam 19 lat ale w odróżnieniu od więkrzości mojego pokolenia nie jestem zaślepiony lewacką propagandą.

0

@Pyziol bo nie jest spod znaku tęczy i gwiazdeczek uni europejskiej

2

Wiecie co tak sobie teraz przypomniałem taką dwuznacną wypowiedź setiena ze są zawodnicy którzy rotacji nie podlegają....może to odgórne zarządzenie bartka albo coś w ten deseń...

1

@Adi.Corp.Cule serio...

0

Ciągle za mało agresji w grze jak dla mnie...

1

W lepszych i gorszych chwilach bardzo wierzyłem w Arthura i widziałem go jako świetnego piłkarza, ale teraz moja sympatia do niego jeszcze bardziej wzrosła. Takich trzeba temu klubowi, z bordowo granatowym sercem!

8

Chce zadowolić kibiów? Miło z jego strony że chce odejść.

17

Quique Setien to geniusz. Specjalnie wywołał ogólnoświatową epidemie koronawirusa dzięki której ma czas żeby zbudować forme swoich piłkarzy,nadrobić brak presezonu i czeka na powrót kontuzjowanych graczy do zespołu. Czego sie nie zrobi z miłości do klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?