12

11 Rakitićiów najlepiej

2

Liczę na to że de Jong i Arthur będą jak Xavi i Iniesta

1

Bardzo dobrze że sprzedają Semedo. Przez niego idealny zespół Valverde traci równowagę... tracę kur#a wiarę w przyszłość tego klubu.

23

Wiem że Argentyna nie ma szans żeby wygrać ale... nadzieja umiera ostatnia. Portugalia grając też gówno wygrała EURO.

1

@Borneo edit: z Malcomem na trybunach.

6

@KaCu17 my jesteśmy FC Barceloną. Bajki o równowadze są dobre dla Legii Warszawy czy Piasta Gliwice. My mamy mieć cały czas piłkę grać wysokim presingiem jak za najlepszych lat
I niszczyć gigantów jak kiedyś United Madryt Monachium (nie liczę sezonu 12/13). To klub który ma rządzić i dzielić a nie dzięki równowadze wygrywać z Getafe czy innymi Las Palmas po 1:0.

1

@Leoo94 mając kurwa 3 bramkową zaliczkę! Jesteśmy FC Barceloną a nie jakimiś GKS Katowicami czy Nysą Kłodzko

7

Piszcie se co chcecie ale zajebiście że wyszedł do ludzi powiedział parę słów i stanął w obronie swojej drużyny. No chyba że to była obowiązkowa konferencja ????

0

Lipa że mają prawa do Camp Nou na wyłączność...mogli by sprzedać i tym i tym może za trochę mniej, twarzą PESa byli by dalej ale jednak jak się gra w fifie la lige z pełnymi prawami transmisyjnymi i oprawą na jakimś el liberator to nie powiem co strzela...

0

@brudziana oby oby... Argentyna będzie miała ciut łatwiej

0

Jeśli Messi wygra Copa to nie będzie tematu

1

Na Dembele PSG może się skusić bo mają mało francuskich piłkarzy a on ma przynajmniej obywatelstwo francuskie. A na transferze neya skorzystałby Coutinho który gra z nim w reprezentacji i mają swoje automatyzmy, dodatkowo przestałby grać na skrzydle.

8

@Mad92 Jak w ataku jest Roberto człowieku.

0

@baco Chavi?? Nie obrażaj generała XAVIEGO

6

tak samo jak dopisuje panom głosującym w plebiscytach xDD

81

Jak na piątego piłkarza na świecie to nieźle.. ale to jak grał Modrić w tym sezonie to dopiero kosmos , Messi może się schować przy nim

1

Powiem szczerze że kontuzja Dembele jakoś mnie nie przeraża. Mam nadzieję że dziś w 60/70 minucie Ernest da szansę Malcomowi który ze swoją szybkością może wkręcać w ziemię zmęczonych obrońców Liverpoolu.

0

Niech zapłacą klauzule i biorą.

0

Barca❤️❤️❤️Barca

0

Madrycka Marca podała 96 do 95 bilans. Gdyby rzeczywiście było inaczej napewno by to wyłapali i zrobili z tego gówno burze

0

http://darmowa-telewizja.online/eleven1.html
mega link jakość dobra i pl komentarz

3

Dobrze że to tylko piąty najlepszy piłkarz na świecie.

5

Chuefa a nie uefa tępe debile dowalą się nas a nie arabskiego p$g o łamanie fair Play. To dno i trzy metry muły

52

Kopnąć w dupę tego trenera i jego pupilków. Z ofensywnego potwora zrobił drugie atletico. Co ja mówię atletico przynajmniej nie dostaje od Romy 3:0.

0

Gdyby to jeszcze trwało pół godziny to Valverde prędzej ter Stegena by zmienił niż gryzonia i rakiete

0

Myślę że bez Ramosa w składzie,Real ,przy założeniu że Ajax będzie grał tak dobrze jak w pierwszym meczu,może przegrać w rewanżu i odpaść z Lig Mistrzów.

0

Mam nadzieję że się zepniemy i rozbijemy Real. Kiedy gramy na 100% naszych możliwości nikt nie jest w stanie się z nami równać ,ale Real gra coraz lepiej i każdy wie jak wyglądały 3 ostatnie lm pomimo słabego realu , dlatego jakby teraz przegrali w 3 klasykach to by się nie podnieśli już w tym sezonie, ale będzie ciężko ...

0

Myślę że sprawa jest prosta. Jak wygramy Ligę Mistrzów to zostanie bo zarząd będzie trochę oślepiony a jak nie to rozwiążą umowę po tym sezonie

6

Nikt nie będzie nigdy godny żeby zastąpić Leo Messiego.

0

Nie znam go ale mądrze mówi ????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?