@KaCu17 my jesteśmy FC Barceloną. Bajki o równowadze są dobre dla Legii Warszawy czy Piasta Gliwice. My mamy mieć cały czas piłkę grać wysokim presingiem jak za najlepszych lat I niszczyć gigantów jak kiedyś United Madryt Monachium (nie liczę sezonu 12/13). To klub który ma rządzić i dzielić a nie dzięki równowadze wygrywać z Getafe czy innymi Las Palmas po 1:0.
Piszcie se co chcecie ale zajebiście że wyszedł do ludzi powiedział parę słów i stanął w obronie swojej drużyny. No chyba że to była obowiązkowa konferencja ????
Lipa że mają prawa do Camp Nou na wyłączność...mogli by sprzedać i tym i tym może za trochę mniej, twarzą PESa byli by dalej ale jednak jak się gra w fifie la lige z pełnymi prawami transmisyjnymi i oprawą na jakimś el liberator to nie powiem co strzela...
Na Dembele PSG może się skusić bo mają mało francuskich piłkarzy a on ma przynajmniej obywatelstwo francuskie. A na transferze neya skorzystałby Coutinho który gra z nim w reprezentacji i mają swoje automatyzmy, dodatkowo przestałby grać na skrzydle.
Powiem szczerze że kontuzja Dembele jakoś mnie nie przeraża. Mam nadzieję że dziś w 60/70 minucie Ernest da szansę Malcomowi który ze swoją szybkością może wkręcać w ziemię zmęczonych obrońców Liverpoolu.
Myślę że bez Ramosa w składzie,Real ,przy założeniu że Ajax będzie grał tak dobrze jak w pierwszym meczu,może przegrać w rewanżu i odpaść z Lig Mistrzów.
Mam nadzieję że się zepniemy i rozbijemy Real. Kiedy gramy na 100% naszych możliwości nikt nie jest w stanie się z nami równać ,ale Real gra coraz lepiej i każdy wie jak wyglądały 3 ostatnie lm pomimo słabego realu , dlatego jakby teraz przegrali w 3 klasykach to by się nie podnieśli już w tym sezonie, ale będzie ciężko ...
12
11 Rakitićiów najlepiej
2
Liczę na to że de Jong i Arthur będą jak Xavi i Iniesta
1
Bardzo dobrze że sprzedają Semedo. Przez niego idealny zespół Valverde traci równowagę... tracę kur#a wiarę w przyszłość tego klubu.
23
Wiem że Argentyna nie ma szans żeby wygrać ale... nadzieja umiera ostatnia. Portugalia grając też gówno wygrała EURO.
1
@Borneo edit: z Malcomem na trybunach.
6
@KaCu17 my jesteśmy FC Barceloną. Bajki o równowadze są dobre dla Legii Warszawy czy Piasta Gliwice. My mamy mieć cały czas piłkę grać wysokim presingiem jak za najlepszych lat
I niszczyć gigantów jak kiedyś United Madryt Monachium (nie liczę sezonu 12/13). To klub który ma rządzić i dzielić a nie dzięki równowadze wygrywać z Getafe czy innymi Las Palmas po 1:0.
1
@Leoo94 mając kurwa 3 bramkową zaliczkę! Jesteśmy FC Barceloną a nie jakimiś GKS Katowicami czy Nysą Kłodzko
7
Piszcie se co chcecie ale zajebiście że wyszedł do ludzi powiedział parę słów i stanął w obronie swojej drużyny. No chyba że to była obowiązkowa konferencja ????
0
Lipa że mają prawa do Camp Nou na wyłączność...mogli by sprzedać i tym i tym może za trochę mniej, twarzą PESa byli by dalej ale jednak jak się gra w fifie la lige z pełnymi prawami transmisyjnymi i oprawą na jakimś el liberator to nie powiem co strzela...
0
@brudziana oby oby... Argentyna będzie miała ciut łatwiej
0
Jeśli Messi wygra Copa to nie będzie tematu
1
Na Dembele PSG może się skusić bo mają mało francuskich piłkarzy a on ma przynajmniej obywatelstwo francuskie. A na transferze neya skorzystałby Coutinho który gra z nim w reprezentacji i mają swoje automatyzmy, dodatkowo przestałby grać na skrzydle.
8
@Mad92 Jak w ataku jest Roberto człowieku.
0
@baco Chavi?? Nie obrażaj generała XAVIEGO
6
tak samo jak dopisuje panom głosującym w plebiscytach xDD
81
Jak na piątego piłkarza na świecie to nieźle.. ale to jak grał Modrić w tym sezonie to dopiero kosmos , Messi może się schować przy nim
1
Powiem szczerze że kontuzja Dembele jakoś mnie nie przeraża. Mam nadzieję że dziś w 60/70 minucie Ernest da szansę Malcomowi który ze swoją szybkością może wkręcać w ziemię zmęczonych obrońców Liverpoolu.
0
Niech zapłacą klauzule i biorą.
0
Barca❤️❤️❤️Barca
0
Madrycka Marca podała 96 do 95 bilans. Gdyby rzeczywiście było inaczej napewno by to wyłapali i zrobili z tego gówno burze
0
http://darmowa-telewizja.online/eleven1.html
mega link jakość dobra i pl komentarz
3
Dobrze że to tylko piąty najlepszy piłkarz na świecie.
5
Chuefa a nie uefa tępe debile dowalą się nas a nie arabskiego p$g o łamanie fair Play. To dno i trzy metry muły
52
Kopnąć w dupę tego trenera i jego pupilków. Z ofensywnego potwora zrobił drugie atletico. Co ja mówię atletico przynajmniej nie dostaje od Romy 3:0.
0
Gdyby to jeszcze trwało pół godziny to Valverde prędzej ter Stegena by zmienił niż gryzonia i rakiete
0
Myślę że bez Ramosa w składzie,Real ,przy założeniu że Ajax będzie grał tak dobrze jak w pierwszym meczu,może przegrać w rewanżu i odpaść z Lig Mistrzów.
0
Mam nadzieję że się zepniemy i rozbijemy Real. Kiedy gramy na 100% naszych możliwości nikt nie jest w stanie się z nami równać ,ale Real gra coraz lepiej i każdy wie jak wyglądały 3 ostatnie lm pomimo słabego realu , dlatego jakby teraz przegrali w 3 klasykach to by się nie podnieśli już w tym sezonie, ale będzie ciężko ...
0
Myślę że sprawa jest prosta. Jak wygramy Ligę Mistrzów to zostanie bo zarząd będzie trochę oślepiony a jak nie to rozwiążą umowę po tym sezonie
6
Nikt nie będzie nigdy godny żeby zastąpić Leo Messiego.
0
Nie znam go ale mądrze mówi ????????