6

Ja żądam krwi! Zemsta na Romie to by było coś. Dwie manity im spuścić i lecimy dalej!!!

0

Gdyby mógł to wystawiłby dwóch Rakiticiów za nich

0

Szczerze mówiąc jak dla mnie możemy przegrać ten mecz byle 1 czerwca w 2019 tam wygrać ❤❤

1

Vidal!Vidal! La Manita !Vidal! tak będzie

9

Trzeba było punktować ogórków to by teraz było z 7 punktów nad madrytami i innymi sevillami a nie teraz grać będą na 100% i sie zajadą w lutym jak zawsze

1

Jeny czemu nie sprzedaliśmy Rakiticia... Ponegocjowało by sie z szejkiem 100 mln jak nic a Kocuro Vidal miałby miejsce w składzie

4

Coutinho ma lepszy strzał z dystansu od don Andreasa a wydaje mi sie że tego obecna Barça bardziej potrzebuje.

2

Suarez....ławka i to w trybie tu i teraz!

0

Spokojnie, przesunie sie do przodu Ter Stegena

1

wie ktoś gdzie można obejrzeć celebracje?

4

Ehh ile ja bym dał za to żeby taki wynik był w rewanżu w Lidze Mistrzów zamiast tego 0:3

0

60 mln +Dembele z którego nic nie będzie i graliśmy z przodu trójką Messi Suarez Hazard

2

A ja bym wyciągnął hajs ile sie da ze sprzedaży kilku zawodników typu Rafinhia Gomes dorzuciłbym do tego Dembele i ściągnął Hazarda a za rok to co zostało przeznaczyłbym na środkowego napastnika

1

Oczywiście zdjęcie niczego nie wyjaśnia ale Erick oficjalnie powiedział że wszystko było legalnie a mi to wystarcza. VeB

0

Nie pojadą do domu bo mistrz świata zostaje przez cały mundial żeby po finale przekazać puchar mistrza świata następcy.

2

Gdyby sędzia nie odgwizdał spalonego widma Leo to Barca po pierwszych 5 minutach by powadziła 1:0 i mecz rzeczywiście by wyglądał inaczej ;)

0

ma ktoś link do meczu

1

Dembele w przerwie chyba na FCB.com wszedł przeczytał wasze komentarze i sobie powiedział to wam kur*a pokarze w drugiej połowie xdd

0

strzelił w półfinale LM w 2014 z Bayernem Monachium o ile dobrze pamiętam xD nie mniej Bóg Piłki Nożnej jest tylko jeden i właśnie zaraz strzeli trzecią brameczke

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Moim zdaniem nie potrzebujemy Miny bo mamy Pique Umtitiego i Varmelana który ostatnio odpalił (chyba źle napisałem nazwisko) tylko potrzebujemy Ozila(będziecie się śmiać ale trudno). Jest to pomocnik którego potrzebujemy na pół sezonu żeby wygrać Lige Mistrzów a od nowego sezonu będzie Couthinio i będzie się można niemca pozbyć a przy okazji by się na nim zarobiło bo teraz wyciągnęło by się go za 15 mln a za rok weźmiemy za niego z 60 mln.

5

Moc jest w was silna brawo! Mam nadzieję że jutro statek Barca Milenium wskoczy w nadświetlną i wyjdzie z niej dopiero gdy podniesiemy w maju puchar Ligi Mistrzów czym Leo Skywalker utnie rękę trzymającą złotą piłkę Dartha Cristiano.

0

a tu Dembele wychodzi w 80 minucie i strzela zwycięskiego gola

0

Ja bym bardzo chciał żeby Barca najpierw zrobiła szpaler białasom a potem zobaczyć Pique który pokazuje po meczu la manite kibicom w tej burzy gwizdów

3

Właśnie zrozumiałem dlaczego Messi zawsze mówi że między nim a Ronaldo(z całym szacunkiem oczywiście) nie ma żadnej rywalizacji. Po prostu nikt nie jest w stanie rywalizować z Leo i on to dobrze wie

0

LOL nie zmienia to faktu że Messi jest lepszy a złota piłka nie jest przyznawana za to że jest się piłkarzem który najwięcej trenuje tylko jest dla najlepszego piłkarza świata którym był jest i będzie Lionel Messi

0

Fakt gdzieś mam jeszcze w głowie to co zrobił Neymar bo oczekiwałem po nim że będzie następcom Leo a jak już chciał odejść to mógł powiedzieć odrazu a nie robić szopke ale cóż...a P$G i City nie trawie bo jak napisał kolega wyżej to sztuczne kluby i mam nadzieję że nigdy nie wygrają LM. Arabom się wydaje że za pieniądze można wszystko a to pokazuje że piłka nożna to coś więcej niż hajs a ostatnio się o tym zapomina. A radocha mnie bierze dopiero jak czytam wywiad tego nadętego araba prezesa P$G https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/725468/katarski-wlasciciel-psg-rozczarowany-druzyna-to-lekcja-dla-nas-wszystkich

1

szczęścia ;) pamiętaj żeby nazwać syna Lionel :P

2

Najpiękniejsze z tego tygodnia jest to że... PSG wczoraj wdupiło!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?