150 mln za Busquetsa
a do Barcy David Luiz (35) , Paul Pogba(25) ,Marquinhos(25) Ter Stegen(15)
i zostaje około 50 mln więc tą kase na część dł€gu
i przez kilka lat go spłacimy bo dużych transferów nie bedziemy potrzebować
powinniśmy być dumni że lewy tak strzela
Piszczu wczoraj świetny mecz
Kuba tez dobrze zagrał
Hummels gdzie on do Barcelony stoper dla barcy to David Luiz
Niech idzie na wypożyczenie może do włoch Napoli,Lazio
Ale to wypozyczenie dpiero przyszlym sezonie bo będą juz rafinha i roberto i pewnie tello do pierwszego zespolu a w lidze hiszpanskiej mozna miec 25 zawodników MAKS
0
to#
0
czy ti debiutancki gol JdS
0
to już było wiadome od tygodnia
0
150 mln za Busquetsa
a do Barcy David Luiz (35) , Paul Pogba(25) ,Marquinhos(25) Ter Stegen(15)
i zostaje około 50 mln więc tą kase na część dł€gu
i przez kilka lat go spłacimy bo dużych transferów nie bedziemy potrzebować
0
este17
Keirison już nie jest zawodnikiem Barcy rozwiązano znim kontrakt chyba dwa lata temu
0
Sprzedać go i kupić Pogbe
0
PInto-Montoya Bartra Mascherano Adriano-Song Sergi Roberto Thiago-Tello Messi Alexis
Taki skład obstawiam na Lechie
0
Ribery
0
Miejmy nadzieję że w derbach Madrytu będzie strzelał
0
w PSG był świetnym jokerem
0
Pinto-Montoya Mascherano Puyol Adraino-Song Roberto Thiago?-Tello Messi Alexis jak myślicie taki skład
0
przesunąć Xaviego na DP myślicie że to dobry pomysł
0
czego mnie minusujecie nie pasują Nasri Kroos i Bony co wam sie marzy Guendogan , Suarez, Hummels Szkoda słow
0
Handanovic, David Luiz, Kroos,Nasri,Neymar,Bony
sprzedać Alexis/Villa/Tello Valdes
Wypożyczyć:Dos Santos,Sergi Roberto,Rafinha,Bartra,Montoya
Z wypożyczeń wracają : Fontas(sprzedać),Bojan(zostanie w Milanie),Affellay(za duzo łapie kontuzji!! sprzedać),Cuenca(niech wraca do Barcy)
Więc kadra:
1 Handanovic
2 Dani Alves
3 Pique
4 Cesc
5 Puyol
6 Xavi
7Villa?
8 Iniesta
9 Sanchez?
10 Messi
11 Thiago
12 Kroos
13 Pinto
14 Mascherano
15 Nasri
16 Sergio
17 Pedro
18 Alba
19 David Luiz
20 Neymar
21 Adriano
22 Abidal
23 Cuenca
24 Bony
25 Song
0
szkoda że nie będzie takiego Finalu LM
liczyłem na to
0
powinniśmy być dumni że lewy tak strzela
Piszczu wczoraj świetny mecz
Kuba tez dobrze zagrał
Hummels gdzie on do Barcelony stoper dla barcy to David Luiz
0
zeus1899
Del bosque ciekawy pomysł
0
potrzebny nam trener z prawdziwego zdarzenia
macie jakieś pomysły
0
najlepsze Valdes
najgorsze brak zmian
0
może Dos Santos i Abidal sobie pograją
0
najlepszy piłkarz w historii według Mnie Ronaldo (Brazylia)
aktualnie Messi
0
ogladma Malage czas pokazać siłę hiszpańskiej sensacji
Kto wczoraj komentował mecz tak beznadzeiejnie ten poboczny ekspert wiecie oc o co chodzi
0
jak znalezc ten prima cool plis pomozcie
0
Razorek ma racje Tello jest zawodnikiem Barcy B chociaż w tym sezonie nie rozegrał w niej zadnego meczu
0
sprzedać go za milion Afellaya oddać za symboliczny milion do psv, bojan pewnie zostanie w milanie a cuenca niech wraca
0
żaden courois de gea znając zarząd barcy to następcą valdesa bedzie Guaita
0
Lloris-Sagna Mexes Varane Evra-Matuidi Cabaye-Valbuena Sissoko Ribery-Benzema taki skład Francji stawiam
0
Niech idzie na wypożyczenie może do włoch Napoli,Lazio
Ale to wypozyczenie dpiero przyszlym sezonie bo będą juz rafinha i roberto i pewnie tello do pierwszego zespolu a w lidze hiszpanskiej mozna miec 25 zawodników MAKS
0
inigo matrinez stoper Realu Sociedad może grać w pomocy
0
i gdzie są ci wszyscy co mówili
nie łudżmy sie ze Barca awansuje Milan wygrał2-0 strata nie do odrobienia no pytam sie gdzie są ci wszyscy