piachuFCB
nie każdy dm musi być jak Obi Mikel
zobaczmy Arteta egzekutor karnych w arsenalu
yaya toure motor napędowy całego city wraz z silvą
matuidi w psg potrafi podejsc wysoko do presingu pokazał to wlidze mistrzów
moutinho chociażby gol strzelony maladze
lucho gonzalez często indywidualnymi akcjami robi różnice
carick potrafi strzelic chociażby po klepce
Guarin strzał z dystansu jak mało kto
Veloso to samo
Diaby to samo
Song zobacz ile miał asyst w poprzednim sezonie
no widać dm strzelają
wy jestescie tacymadrzy ze busquets wazniejszy jest meessi a najwzniejsza statystyka to bramki a sergio ich nie strzela i nieodpowiada za ich bronienie
widze klase busquetsa ma świetną techike równie dobrze na tej pozycji może grać Thiago a zobaczcie co busquets robi kladzie sie iplacze to sie staje powoli zalosne Alexis tez przewraca się o kempy Damiao po prostu chcialbym 9 w ekipie neymar tez moze byc ale Villa Pedro Messi Tello Cuenca Deulofeu Neymar Damiao Dongou Cesc troche duzo wiec tylko Courtois Damiao i Neymar i koniec transferów
0
porzednia runda 5-4
0
0
Jaka Hvala Nico Polichronidis Marinus Kraus kiedy oni symulowali pytam sie
0
Messi kiedy on syymulował można wymienić wielu wy ngdy nie graliscie w piłke i jestescie juz Gmochami poco symulować jak można wstać
0
0
Ale nikt w tej dyskusji nie odpowiedział na to że Busi to symulant widocznie się z tym zgadzacie
0
sory za błędy
0
Samper no moge się z toą troche zgodić no ale oni grają na dm
0
Gaucho czy aby na pewno ponad połowa dobrze prześledż
0
piachuFCB
nie każdy dm musi być jak Obi Mikel
zobaczmy Arteta egzekutor karnych w arsenalu
yaya toure motor napędowy całego city wraz z silvą
matuidi w psg potrafi podejsc wysoko do presingu pokazał to wlidze mistrzów
moutinho chociażby gol strzelony maladze
lucho gonzalez często indywidualnymi akcjami robi różnice
carick potrafi strzelic chociażby po klepce
Guarin strzał z dystansu jak mało kto
Veloso to samo
Diaby to samo
Song zobacz ile miał asyst w poprzednim sezonie
no widać dm strzelają
0
0
mam nadzieje że Tello i Villa w rewanzu zagrają wpierwszym składzie
0
nieeee
0
Przepraszam za moje komentarze Visca El Barca
0
0
0
wy jestescie tacymadrzy ze busquets wazniejszy jest meessi a najwzniejsza statystyka to bramki a sergio ich nie strzela i nieodpowiada za ich bronienie
0
niby neymar przereklamowany a jaim zawodnikie był w villa w wieku np 21 lat
0
No właśnie piszecie o tym ze jak messi nie bedzie strzelal to kto no to właśnie Damiao a wy oczywiscienie poc o i tak dalej
0
widze klase busquetsa ma świetną techike równie dobrze na tej pozycji może grać Thiago a zobaczcie co busquets robi kladzie sie iplacze to sie staje powoli zalosne Alexis tez przewraca się o kempy Damiao po prostu chcialbym 9 w ekipie neymar tez moze byc ale Villa Pedro Messi Tello Cuenca Deulofeu Neymar Damiao Dongou Cesc troche duzo wiec tylko Courtois Damiao i Neymar i koniec transferów
0
niech odejdą alexis i busquets nie chce tych symulantów od Neymara wole Damiao
0
Nie no eurowizja co nas to obchodzi
0
puziol pikłe maskłerano dany elvis hehe
0
Szykuje sie nieżłe widowisko
Real powinien postawić na Kake
0
i holendrzy Waterman-Van Rhijn Mathijsen Moisander Willems-Van bommel Strootman Clasie-Eriksen De Jong Lens
0
i Portuglaczycy Rui Patricio-pereira rolando otamendi alex sandro-moutinho- lucho-james- jackson cardozo alan
0
i francuzi Sirigu-Jaliet Silva Sakho Maxwell-Krychowiak Matuidi -Valbuena Lucas Moura Menez- Ibrahimovic
0
i Wlosi Buffon-MaggioBonucci Mexes Constant-Pirlo De Rossi-ELSharrawy Montolivo-Cavani Jovetic
0
jescze niemcy by sie przydali: Neuer-Piszczek Hummels Papadopoulos Lahm-Sahin Kroos-Ribery Lewandowski Błaszczykowski-Gomez/Huntelar
0
vermaelen sagna powinni być i oczywiście balotelli