0

porzednia runda 5-4

0

0

Jaka Hvala Nico Polichronidis Marinus Kraus kiedy oni symulowali pytam sie

0

Messi kiedy on syymulował można wymienić wielu wy ngdy nie graliscie w piłke i jestescie juz Gmochami poco symulować jak można wstać

0

zobaczcie z interm co bylo

0

Ale nikt w tej dyskusji nie odpowiedział na to że Busi to symulant widocznie się z tym zgadzacie

0

sory za błędy

0

Samper no moge się z toą troche zgodić no ale oni grają na dm

0

Gaucho czy aby na pewno ponad połowa dobrze prześledż

0

piachuFCB
nie każdy dm musi być jak Obi Mikel
zobaczmy Arteta egzekutor karnych w arsenalu
yaya toure motor napędowy całego city wraz z silvą
matuidi w psg potrafi podejsc wysoko do presingu pokazał to wlidze mistrzów
moutinho chociażby gol strzelony maladze
lucho gonzalez często indywidualnymi akcjami robi różnice
carick potrafi strzelic chociażby po klepce
Guarin strzał z dystansu jak mało kto
Veloso to samo
Diaby to samo
Song zobacz ile miał asyst w poprzednim sezonie
no widać dm strzelają

0

0

mam nadzieje że Tello i Villa w rewanzu zagrają wpierwszym składzie

0

nieeee

0

Przepraszam za moje komentarze Visca El Barca

0

0

0

wy jestescie tacymadrzy ze busquets wazniejszy jest meessi a najwzniejsza statystyka to bramki a sergio ich nie strzela i nieodpowiada za ich bronienie

0

niby neymar przereklamowany a jaim zawodnikie był w villa w wieku np 21 lat

0

No właśnie piszecie o tym ze jak messi nie bedzie strzelal to kto no to właśnie Damiao a wy oczywiscienie poc o i tak dalej

0

widze klase busquetsa ma świetną techike równie dobrze na tej pozycji może grać Thiago a zobaczcie co busquets robi kladzie sie iplacze to sie staje powoli zalosne Alexis tez przewraca się o kempy Damiao po prostu chcialbym 9 w ekipie neymar tez moze byc ale Villa Pedro Messi Tello Cuenca Deulofeu Neymar Damiao Dongou Cesc troche duzo wiec tylko Courtois Damiao i Neymar i koniec transferów

0

niech odejdą alexis i busquets nie chce tych symulantów od Neymara wole Damiao

0

Nie no eurowizja co nas to obchodzi

0

puziol pikłe maskłerano dany elvis hehe

0

Szykuje sie nieżłe widowisko
Real powinien postawić na Kake

0

i holendrzy Waterman-Van Rhijn Mathijsen Moisander Willems-Van bommel Strootman Clasie-Eriksen De Jong Lens

0

i Portuglaczycy Rui Patricio-pereira rolando otamendi alex sandro-moutinho- lucho-james- jackson cardozo alan

0

i francuzi Sirigu-Jaliet Silva Sakho Maxwell-Krychowiak Matuidi -Valbuena Lucas Moura Menez- Ibrahimovic

0

i Wlosi Buffon-MaggioBonucci Mexes Constant-Pirlo De Rossi-ELSharrawy Montolivo-Cavani Jovetic

0

jescze niemcy by sie przydali: Neuer-Piszczek Hummels Papadopoulos Lahm-Sahin Kroos-Ribery Lewandowski Błaszczykowski-Gomez/Huntelar

0

vermaelen sagna powinni być i oczywiście balotelli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?