16 stycznia 2013, 18:44
0
jest super nareszcie "wielka" borussia sie skończy
7 stycznia 2013, 09:17
nieee
31 grudnia 2012, 19:23
messi na teatach w anzy oficjalna strona barcelony
messi pojechal na testy do anzy oficjalna strona barcelony
5 listopada 2012, 09:21
gówno
2 listopada 2012, 19:40
KaBe chyba 10 Ernesta Wilmowskiego
30 października 2012, 21:00
THE BEST a tak z innej beczki deulofeu za 3 lata bedzie dobry tak jak teraz hazard
29 października 2012, 19:14
gdzie jest Lahm
13 października 2012, 12:42
jeden obrońca hehe
7 października 2012, 12:34
stawiam3-1 villa alba song-di maria wiadomo po czyim błędzie
29 września 2012, 20:55
falcao trudny przeciwnik
27 września 2012, 21:42
po co nam ramos
10 września 2012, 16:10
VV-Adrano Puyol Pique Alba-Song-Iniesta Fabs Tello Messi Pedro zmiany Villa -Tello Thiago -Fabs Busqets-Iniesta
3 września 2012, 21:19
Visca El Barca Visca Catalunya
1 września 2012, 22:36
lepszy od niego tylko balotelli
30 sierpnia 2012, 22:01
prosze niech jutro zobacze affelay w schalke dos santos w sevilli fontas w maladze proszee
30 sierpnia 2012, 21:54
najlepszy drybler swiata
25 sierpnia 2012, 22:13
deulofeu schodzi araujo wchodzi
25 sierpnia 2012, 22:05
gool nieeeeeeeee
25 sierpnia 2012, 22:04
wchodzi kiko schodzi dongou
24 sierpnia 2012, 20:24
Valdes w rewanżu bedzie bonił sety i Pique strzeli gola
24 sierpnia 2012, 13:51
Tello i Pique też błyszczeli
23 sierpnia 2012, 21:33
tello jest łysy
22 sierpnia 2012, 19:56
Villa przez to nie zbiednieje
19 sierpnia 2012, 16:43
bedzie na real madryt net
18 sierpnia 2012, 20:47
jest kurde nareszcie
18 sierpnia 2012, 18:06
afellay wypadnie i zostanie Tello tak mi się wydaje
17 sierpnia 2012, 22:58
17 sierpnia 2012, 22:03
Ronaldinho był przyjacielem Messiego nikogo nie można do niego porównywać Neymar jest niestesty słaby nie chce go w barsie a wogóle on by grzał ławe w realu manu cfc psg niech zostanie w santosie albo nievh przejdzie do Anży Machaczkała
15 sierpnia 2012, 23:14
Tello ma zostać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
jest super nareszcie "wielka" borussia sie skończy
0
nieee
0
messi na teatach w anzy oficjalna strona barcelony
0
messi pojechal na testy do anzy
oficjalna strona barcelony
0
gówno
0
KaBe chyba 10 Ernesta Wilmowskiego
0
THE BEST a tak z innej beczki deulofeu za 3 lata bedzie dobry tak jak teraz hazard
0
gdzie jest Lahm
0
jeden obrońca hehe
0
stawiam3-1 villa alba song-di maria wiadomo po czyim błędzie
0
falcao trudny przeciwnik
0
po co nam ramos
0
VV-Adrano Puyol Pique Alba-Song-Iniesta Fabs Tello Messi Pedro
zmiany Villa -Tello
Thiago -Fabs
Busqets-Iniesta
0
Visca El Barca Visca Catalunya
0
lepszy od niego tylko balotelli
0
prosze niech jutro zobacze
affelay w schalke
dos santos w sevilli
fontas w maladze
proszee
0
najlepszy drybler swiata
0
deulofeu schodzi araujo wchodzi
0
gool nieeeeeeeee
0
wchodzi kiko schodzi dongou
0
Valdes w rewanżu bedzie bonił sety i Pique strzeli gola
0
Tello i Pique też błyszczeli
0
tello jest łysy
0
Villa przez to nie zbiednieje
0
bedzie na real madryt net
0
jest kurde nareszcie
0
afellay wypadnie i zostanie Tello tak mi się wydaje
0
0
Ronaldinho był przyjacielem Messiego
nikogo nie można do niego porównywać Neymar jest niestesty słaby
nie chce go w barsie a wogóle on by grzał ławe w realu manu cfc psg niech zostanie w santosie albo nievh przejdzie do Anży Machaczkała
0
Tello ma zostać