11 lipca 2012, 13:27
0
Cabaye potrafi ludzią zamieszac w głowie przyda się
10 lipca 2012, 13:10
nareszcie snajper
9 lipca 2012, 15:05
superrezerwowy
9 lipca 2012, 15:03
messi ssssssssssssuper drogba
9 lipca 2012, 14:58
kapitalny zawodnik
7 lipca 2012, 22:34
nieeeeee?
7 lipca 2012, 22:33
Keita odszedł jak to gdzie nieeeeeeeeeeeeeee jaka szkoda
6 lipca 2012, 20:31
Carlos Marchena doświadczony dobry bramkostrzelkny oto chodzi
5 lipca 2012, 11:45
niech zostanie kto uratował remis 2:2 z beisem
3 lipca 2012, 22:29
Marchena,Sokratis,Varane
30 czerwca 2012, 14:45
jerome boateng moze grac na kilku pozycjach a bardzo bym chcial zeby do barcy dolaczyl koscielny
29 czerwca 2012, 11:15
nareszcie
10 czerwca 2012, 17:37
dawać go
4 czerwca 2012, 20:44
Marcelo normalnie Atlantydę odkrył:)
3 czerwca 2012, 16:06
a co z Thiago Silvą
1 czerwca 2012, 16:57
po co on tam
1 czerwca 2012, 16:55
wilshere i juz
27 maja 2012, 18:18
gdzie Munain
22 maja 2012, 14:26
jaki cykl????? barca byla bedzie i jest najlepsza barca jak wygrywala primera division to dokladala do tego 4 puchary (w tamtym sezonie) a real nic
21 maja 2012, 17:12
gdzie bramki Villi z milanem Boatenga z arsenalem pedro z bate
16 maja 2012, 21:10
niech odpocznie czas dać szanse młodym
16 maja 2012, 21:05
musi przejść kto strzelił barcy barcy na STAMFORD BRIDGE??????????
15 maja 2012, 14:14
Według mnie Tello------------Alba Keita--------------Silva Zatrudnić Drogbe wypożyczyć Pedro Do pierwszego składu MONTOYA BARTRA MUNIESA ROBERTO JONATHAN A więc nic na transfery 1-4-3-3 Valdes - Alba-Pique-Silva-Alves-Busquets-Xavi-Iniesta
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Cabaye potrafi ludzią zamieszac w głowie przyda się
0
nareszcie snajper
0
superrezerwowy
0
messi ssssssssssssuper
drogba
0
kapitalny zawodnik
0
nieeeeee?
0
Keita odszedł jak to gdzie
nieeeeeeeeeeeeeee
jaka szkoda
0
Carlos Marchena doświadczony dobry bramkostrzelkny oto chodzi
0
niech zostanie kto uratował remis 2:2 z beisem
0
Marchena,Sokratis,Varane
0
jerome boateng moze grac na kilku pozycjach a bardzo bym chcial zeby do barcy dolaczyl koscielny
0
nareszcie
0
dawać go
0
Marcelo normalnie Atlantydę odkrył:)
0
a co z Thiago Silvą
0
po co on tam
0
wilshere i juz
0
gdzie Munain
0
jaki cykl????? barca byla bedzie i jest najlepsza
barca jak wygrywala primera division to dokladala do tego 4 puchary (w tamtym sezonie) a real nic
0
gdzie bramki Villi z milanem Boatenga z arsenalem pedro z bate
0
niech odpocznie czas dać szanse młodym
0
musi przejść kto strzelił barcy barcy na STAMFORD BRIDGE??????????
0
Według mnie Tello------------Alba
Keita--------------Silva
Zatrudnić Drogbe wypożyczyć Pedro
Do pierwszego składu MONTOYA BARTRA MUNIESA ROBERTO JONATHAN
A więc nic na transfery 1-4-3-3
Valdes - Alba-Pique-Silva-Alves-Busquets-Xavi-Iniesta