0

Cabaye potrafi ludzią zamieszac w głowie przyda się

0

nareszcie snajper

0

superrezerwowy

0

messi ssssssssssssuper
drogba

0

kapitalny zawodnik

0

nieeeeee?

0

Keita odszedł jak to gdzie
nieeeeeeeeeeeeeee
jaka szkoda

0

Carlos Marchena doświadczony dobry bramkostrzelkny oto chodzi

0

niech zostanie kto uratował remis 2:2 z beisem

0

Marchena,Sokratis,Varane

0

jerome boateng moze grac na kilku pozycjach a bardzo bym chcial zeby do barcy dolaczyl koscielny

0

nareszcie

0

dawać go

0

Marcelo normalnie Atlantydę odkrył:)

0

a co z Thiago Silvą

0

po co on tam

0

wilshere i juz

0

gdzie Munain

0

jaki cykl????? barca byla bedzie i jest najlepsza
barca jak wygrywala primera division to dokladala do tego 4 puchary (w tamtym sezonie) a real nic

0

gdzie bramki Villi z milanem Boatenga z arsenalem pedro z bate

0

niech odpocznie czas dać szanse młodym

0

musi przejść kto strzelił barcy barcy na STAMFORD BRIDGE??????????

0

Według mnie Tello------------Alba
Keita--------------Silva
Zatrudnić Drogbe wypożyczyć Pedro
Do pierwszego składu MONTOYA BARTRA MUNIESA ROBERTO JONATHAN
A więc nic na transfery 1-4-3-3
Valdes - Alba-Pique-Silva-Alves-Busquets-Xavi-Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?