0

tak jedenastka jest dobra?
Oier-Ballu Sergi Gomez Planas Grimaldo-Sergi Roberto Espinosa Rafinha-Deulofeu Dongou Tello

0

przepraszam że z innej beczki ale czy ktoś z was jest w stanie wymienić jedenatkę barcy b ja nie moge zkompletować pomoze ktoś

0

Reina-Arbeloa Ramos Pique Monreal-Alonso Busqets-Fabregas Silva Iniesta-Llorente taki skład stawiam

0

niech powołają la roja z poza primera division trzeba sprawdzać nowych

0

adriano heh

0

Zapraszamy do nas

0

Caroll Suarez Borini Bellamy i jeszcze do tego Tello
wykluczone moim zdaniem Tello znalazł by uznanie w Milanie

0

trzeba włączyc dwa telewizory

0

0

chce takie

0

Puyol na lewą

0

Kadra na następny sezon
Bramka: Valdes(Pinto)[Oier]
Prawa obrona:Alves(Montoya)[Puyol]
Stoperzy:Pique Masche (Bartra Muniesa) [Fontas]
Lewa obrona:Alba(Adriano)[Abidal]
śdp:Busquets(JdS)[Roberto]
Lewa pomoc:Iniesta (Cesc) [Rafinha]
Prawa pomoc:Xavi(Thiago) [Cesc]
Lewy atak:Pedro(Tello) [Afellay]
Prawy atak: Alexis(Cuenca)[Deulofeu]
Szpica:Messi(Villa)[Dongou}

0

maxwell mój ulubieniec

0

3:2 Messi Higuain Lavezzi-Gomez Reus

0

dobre

0

Marchena

0

4:0 Messi Messi Messi Deulofeu

0

Znowu to samo przecież kazdy wie ze Messi jest THE Best

0

ON taki jest i nic tego nie zmieni

0

Co wy od niego chcecie Balotelli potrafi wszystko z piłką w finale ME założył Gerardowi siatę i kto tu jest dziewczynką

0

byłem w tym sezonie na dwóch meczach na camp nou
z L Hospitalet i z Milanem w grpowej
zarombista atmosfera szkoda że bilety drożeją:)

0

FaneQ jak masz pisać nie barsie to wypier stąd

0

1.Xavi
2.Casillas
3.Balotelli
patrzę obiektywnie

0

Lepiej żeby odszedł będzie trudniej bez niego ale cóż trzeba będzie sobie jakoś radzić

0

do sądu

0

PSG się robi mocne

0

sprzeda ć go

0

Yohan Cabaye i mamy kadrę marzeń

0

ok moze byc

0

widzieliście jako strzał z wolnego w meczu z Hiszpanią PERFEKCJA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?