10 sierpnia 2012, 16:47
0
tak jedenastka jest dobra? Oier-Ballu Sergi Gomez Planas Grimaldo-Sergi Roberto Espinosa Rafinha-Deulofeu Dongou Tello
10 sierpnia 2012, 16:33
przepraszam że z innej beczki ale czy ktoś z was jest w stanie wymienić jedenatkę barcy b ja nie moge zkompletować pomoze ktoś
10 sierpnia 2012, 16:29
Reina-Arbeloa Ramos Pique Monreal-Alonso Busqets-Fabregas Silva Iniesta-Llorente taki skład stawiam
10 sierpnia 2012, 11:10
niech powołają la roja z poza primera division trzeba sprawdzać nowych
10 sierpnia 2012, 11:07
adriano heh
8 sierpnia 2012, 17:02
Zapraszamy do nas
8 sierpnia 2012, 16:01
Caroll Suarez Borini Bellamy i jeszcze do tego Tello wykluczone moim zdaniem Tello znalazł by uznanie w Milanie
8 sierpnia 2012, 15:58
trzeba włączyc dwa telewizory
6 sierpnia 2012, 15:22
6 sierpnia 2012, 13:21
chce takie
2 sierpnia 2012, 23:31
Puyol na lewą
2 sierpnia 2012, 23:29
Kadra na następny sezon Bramka: Valdes(Pinto)[Oier] Prawa obrona:Alves(Montoya)[Puyol] Stoperzy:Pique Masche (Bartra Muniesa) [Fontas] Lewa obrona:Alba(Adriano)[Abidal] śdp:Busquets(JdS)[Roberto] Lewa pomoc:Iniesta (Cesc) [Rafinha] Prawa pomoc:Xavi(Thiago) [Cesc] Lewy atak:Pedro(Tello) [Afellay] Prawy atak: Alexis(Cuenca)[Deulofeu] Szpica:Messi(Villa)[Dongou}
2 sierpnia 2012, 13:33
maxwell mój ulubieniec
1 sierpnia 2012, 22:52
3:2 Messi Higuain Lavezzi-Gomez Reus
28 lipca 2012, 16:48
dobre
28 lipca 2012, 16:43
Marchena
28 lipca 2012, 13:22
4:0 Messi Messi Messi Deulofeu
27 lipca 2012, 15:31
Znowu to samo przecież kazdy wie ze Messi jest THE Best
27 lipca 2012, 15:28
ON taki jest i nic tego nie zmieni
27 lipca 2012, 13:02
Co wy od niego chcecie Balotelli potrafi wszystko z piłką w finale ME założył Gerardowi siatę i kto tu jest dziewczynką
25 lipca 2012, 21:30
byłem w tym sezonie na dwóch meczach na camp nou z L Hospitalet i z Milanem w grpowej zarombista atmosfera szkoda że bilety drożeją:)
24 lipca 2012, 22:37
FaneQ jak masz pisać nie barsie to wypier stąd
16 lipca 2012, 22:20
1.Xavi 2.Casillas 3.Balotelli patrzę obiektywnie
16 lipca 2012, 16:34
Lepiej żeby odszedł będzie trudniej bez niego ale cóż trzeba będzie sobie jakoś radzić
15 lipca 2012, 20:35
do sądu
13 lipca 2012, 20:07
PSG się robi mocne
13 lipca 2012, 20:04
sprzeda ć go
12 lipca 2012, 17:40
Yohan Cabaye i mamy kadrę marzeń
12 lipca 2012, 17:37
ok moze byc
11 lipca 2012, 13:29
widzieliście jako strzał z wolnego w meczu z Hiszpanią PERFEKCJA
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
tak jedenastka jest dobra?
Oier-Ballu Sergi Gomez Planas Grimaldo-Sergi Roberto Espinosa Rafinha-Deulofeu Dongou Tello
0
przepraszam że z innej beczki ale czy ktoś z was jest w stanie wymienić jedenatkę barcy b ja nie moge zkompletować pomoze ktoś
0
Reina-Arbeloa Ramos Pique Monreal-Alonso Busqets-Fabregas Silva Iniesta-Llorente taki skład stawiam
0
niech powołają la roja z poza primera division trzeba sprawdzać nowych
0
adriano heh
0
Zapraszamy do nas
0
Caroll Suarez Borini Bellamy i jeszcze do tego Tello
wykluczone moim zdaniem Tello znalazł by uznanie w Milanie
0
trzeba włączyc dwa telewizory
0
0
chce takie
0
Puyol na lewą
0
Kadra na następny sezon
Bramka: Valdes(Pinto)[Oier]
Prawa obrona:Alves(Montoya)[Puyol]
Stoperzy:Pique Masche (Bartra Muniesa) [Fontas]
Lewa obrona:Alba(Adriano)[Abidal]
śdp:Busquets(JdS)[Roberto]
Lewa pomoc:Iniesta (Cesc) [Rafinha]
Prawa pomoc:Xavi(Thiago) [Cesc]
Lewy atak:Pedro(Tello) [Afellay]
Prawy atak: Alexis(Cuenca)[Deulofeu]
Szpica:Messi(Villa)[Dongou}
0
maxwell mój ulubieniec
0
3:2 Messi Higuain Lavezzi-Gomez Reus
0
dobre
0
Marchena
0
4:0 Messi Messi Messi Deulofeu
0
Znowu to samo przecież kazdy wie ze Messi jest THE Best
0
ON taki jest i nic tego nie zmieni
0
Co wy od niego chcecie Balotelli potrafi wszystko z piłką w finale ME założył Gerardowi siatę i kto tu jest dziewczynką
0
byłem w tym sezonie na dwóch meczach na camp nou
z L Hospitalet i z Milanem w grpowej
zarombista atmosfera szkoda że bilety drożeją:)
0
FaneQ jak masz pisać nie barsie to wypier stąd
0
1.Xavi
2.Casillas
3.Balotelli
patrzę obiektywnie
0
Lepiej żeby odszedł będzie trudniej bez niego ale cóż trzeba będzie sobie jakoś radzić
0
do sądu
0
PSG się robi mocne
0
sprzeda ć go
0
Yohan Cabaye i mamy kadrę marzeń
0
ok moze byc
0
widzieliście jako strzał z wolnego w meczu z Hiszpanią PERFEKCJA