sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zagłosujecie na mnie i moją partię w wyborach? Jak zostanę premierem to obiecuję każdemu po 5k do ręki a wszyscy, którzy mają aktywne konto na LaRamblii drugie tyle plus darmowy wyjazd na wszystkie mecze LM Barcy. Serio.
17
Gavi to fighter. Zerwane więzadła? Rozmasuje i ogień. Urwany Achilles? Kilka zszywek i jeszcze mecz ukończy. Odpadnie mu głowa? Tydzień przerwy i do wesela się zagoi. Takich zawodników potrzebujemy a nie jakieś tam operacje, L4.
0
"Barça zaoszczędziła aż 212 771 159 euro" taki chyba jednak oksymoron, Dembele 100mln w plecy, Griezmann tak samo, Trincao, Lenglet, Dest kolejne 100mln, mówię o wartościach kupno-sprzedaż. Dobrze, że robi się lepiej. Fantastycznie, że w ogóle liczymy się w walce o mistrzostwo.
0
@Artysta9 A to Coutinho jest jeszcze nasz?
1
Ale czasów dożyłem. Żeby 10-tka Barcelony była wypychana na wypożyczenie za darmo a nawet wręcz z dopłatą.
1
Gra się tak na ile jest pozwolenia. Bordalas ugrał punkt z mistrzem kraju, on i kibice mają w tyłku czy ładnie to wyglądało. Przyjdzie dzień, że sędziowe będą gwizdać wszystko, na wykonanie karnego będzie 30 sekund, za dyskusje będą kartki, za faule ala Suarez będą żółte kartki również z Varu to wtedy wszystko się zmieni. Może na początku będą po 2 karne na mecz ale jak wszyscy załapią, że w piłce najlepiej jest grać a nie kombinować to się zrobi normalnie a takie Bordalasy w 3 lidze się nie odnajdą. Ohydny mecz ale podziwiam Getafe, że z łatwością ugrali ten 1 pkt. Bo mogli.
20
Za godzinę news: Jeśli Dembele nie odejdzie to zostanie!
0
@barcelonaLM Wydaje mi się, że trochę o to im chodzi. PSG rezygnuje, Dembele dostaje info, że będzie grzał ławę. Tyle, że w perspektywie grzania ławy za te kilka milionów euro leży na stole oferta na 100 baniek od Arabów... masa ludzi by się jednak skusiła a Barca wychodzi na plus.
1
Skończcie już z tym Dembele. Przecież nie ma dramatu, zamiast odejść rok temu za darmo to został (pomijam okoliczności), przyczynił się do mistrzostwa na pewno a teraz jeszcze parę groszy można zarobić na nim. W głowie miał siano i takich nigdy nie szkoda, agent niech się goni tym bardziej ale przez rok się jednak przydał.
0
Lewy powinien spędzić presezon na nauce intensywnych upadków bo jak dalej będzie się zapierał to już nigdy karnego nie dostanie.
Chyba, że Neymara wypożyczyć... 20 karnych piechotą nie chodzi.
0
@DonMatteo901 Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie na ulicach jakoś nie zauważyłem, żeby ludzie obrzucali się syfem, wyzywali się itp.
Jasne, że można rozmawiać o wszystkim, ale na jakimś poziomie. Skoro przy tematach politycznych nie da się zachować poziomu to może lepiej, żeby go w ogóle nie było?
3
@Danny Gaucho W końcu jakaś odpowiedź nie od dziecka. Nie mam postów o polityce bo szkoda mi życia na przekomarzanie się z jakimiś partyjnymi przydupasami. Jeżeli chodzi o samą LaRamblę to od oczywiście, że od dawna jest tutaj wszystko o wszystkim. Kibice innych klubów naturalnie mile widziani. Mnie irytuje tylko to, że niektórzy robią sobie prywatę z tego miejsca siejąc tylko nienawiść i syfiaste teorie o partiach politycznych. Miło byłoby gdyby redakcja pilnowała jakiegoś poziomu i tyle.
0
@tbas Chyba nie zrozumiałeś... Strona o klubie nie uwolni się w ten sposób od szamba politycznego.
10
Szanowna redakcjo, czy jest jakaś szansa na ciszę wyborczą na LaRamblii już od teraz?
Tutaj nie ma w ogóle merytoryki, jeden wielki ściek polityczny. Siedzi kilku gówniarzy z PO, kilku z Pisu, ktoś tam z Konfy i sieją ferment w 99% tylko obrażając drugą stronę.
Ja wiem, że 2k cules online kusi partie do zaszczepiania nienawiści wobec opozycji ale przypominam, że to strona o FC Barcelonie.
1
@Bartek_VEB czego oczekiwałem od szamba La Bamby :)
0
I po dwóch tygodniach wakacji. Streści mi ktoś kogo sprzedaliśmy/kupiliśmy? Oprócz jakiegoś Brazylijczyka z nagłówka?
0
Ktoś wie jaki był kurs na Mołdawię po pierwszej połowie?
0
Otwieram Tymbark a tam pod kapslem Messi w Arabii. Wczoraj pod Żubrem i Danone Fantazja tak samo.
0
@Kondziubarca cudowne mamy czasy, jakiemuś typowi nie podoba się zachowanie Lewandowskiej i marnuje ileś życia, żeby to wypocić kompletnie obcym ludziom, inny typ wkleja to dalej a trzydziestu innych frajerów marnuje życie na komentowanie tej nic nie znaczącej opinii :) na końcu ja marnuje czas, żeby przekazać info jak bardzo to jest dla mnie zabawne a w tym samym czasie Lewy i jego Ania mają na nas wszystkich totalnie wywalone i nawet nie wiedzą, że coś pierdzimy na ich temat :)
0
Będą jaja jak Fati powie, że nie odda numeru :D
3
Malcom w reprezentacji Rosji? Jak myślicie, komu strzeli więcej goli, Syberii czy Tajdze?
0
Ten Griezmann ma niezłe staty, może by go tak kupić?
0
@Saviola88 Są kwadratowe?
9
Correa GOAT, zszedł z boiska w 60 minucie i strzelił gola w 62min. Jeszcze długo nikt nie pobije jego rekordu ;)
0
Deja vu? U nas dokładnie to samo było, w listopadzie rozpoczęcie negocjacji, w ciągu najbliższych 2-3 tygodni podpisanie kontraktu czyli w czerwcu a w kolejnym listopadzie powtórka z rozrywki. Tak się wysysa kasiorkę :)
1
Problem Fatiego jest taki, że on ciągle gra z kontuzją, tyle że głowy. To rzadkość kiedy jest z kimś w kontakcie. Sprawia wrażenie jakby wchodził na boisko i pytał siebie czy dzisiaj zejdzie z boiska sam czy na noszach a nie ile bramek strzeli. Uwolni głowę to i odblokuje skill a tego ma dużo.
5
Kapitan Messi daje z siebie na boisku wszystko, czyli 30%.
Jak zjedzie do 4% będzie na poziomie Dembele.
0
Mówię Wam, Lewy będzie jeszcze w pierwszej 90-ce, róbcie screeny.
0
Świetny pomysł, taki mecz Polska - Niemcy i 30 reklam w pierwszej połowie, żeby każdy wiedział, że w media expert taniej masz, oooo taaak!
3
Wszystko fajnie tylko, że w Europie nie doszedłby do żadnej z tych sytuacji. Już na filmie widać jak wszyscy biegają z prędkością x0,75, na podwórku to sobie można strzelać. Wykończenie top, dynamika straszna. Ale i tak najlepsza 9 w historii Barcy.