0

Ech, nie trzeba się było śmiać z Woodgate'a :(

2

@marcin62 Skoro można swobodnie wyrażać swoją opinię to ja uważam, że jego muzyka jest wybitnie gówniana. Teksty, teledyski, wszystko wg mnie tylko pod publikę. Absolutnie nie rozumiem fenomenu. Ale dzieci szybko rosną, za parę lat Mata będzie historią.

3

Ale końcówka okienka! Ale na szczęście rzutem na taśmę Barca w ostatniej chwili zdążyła jeszcze zrobić z siebie idiotę.

25

@marcin000019 Możliwe 22 mln za gówniarza z rocznym kontraktem i sianem w głowie to mało?

8

Jakoś tak dziwnie nie czytać nic o Neymarze.

2

Najdroższa trybuna świata.

1

Ja mam dwa litry powietrza, które tak wciągał kiedy łkał. Jakoś tak zawiało akurat nad moje pole z Barcelony. Nie będę pazerny, 10.000 euro styknie. Przysięgam, nic nie wdychałem.

3

Znając Pedriego pewnie pyknie na urlopie ze dwa jakieś lokalne turnieje.

10

Pedri wymyślił nowy typ wakacji "Fast minute"

1

@Tomo_95 hehe tylko jak samo TVP zostanie to Konfederacji w ogóle w TV nie będzie. Ludzie nie będą wiedzieli, że taka partia w ogóle istnieje. A jak się dowiedzą to TVP już się postara o odpowiedni materiał, żeby przestała istnieć. Fajne to Twoje myślenie, takie krótkowzroczne.

0

Obejrzałem filmik. Pod stadionem 14 osób, na trybunach nikogo, w sklepie jedna senna pani. Szaleństwo z tym Messim w Paryżu :)

3

Ciekawe czy przyjaciółmi z Ramosem zostali już jak go objechał na Santiago czy wcześniej :)

0

Co tam na LaEiffli słychać ciekawego?

98

Po tym newsie łydka Aguero zagoiła się już w 50%.

0

@MarioVeB! " teraz się nie dogadał z nikim,"

Czemu kłamiesz? czytałeś ,oglądałes konferencje? Kontrakt był gotowy,ale Lapcio go okłamał tak jak i kibiców.

czyli się nie dogadał...

6

Skoro dwa lata praktycznie siedział na trybunach to wcale się nie zdziwię jak klepnie focha i dalej tam będzie siedział. Do sklepu tylko ciężej wtedy wyjść.

5

Dużo tu o kontraktach a żadnych szczegółów.
Po pierwsze czy to nie jest tak, że Messi miał podpisać kontrakt na 5 lat a grać 2 lata? Właśnie po to aby te 50 mln brutto rocznie dało przez 5 lat tyle ile chciał? Ktoś już w jakimś poście pisał, że Messi tak naprawdę nie miał mieć obniżki.
Po drugie szkoda, że Barca nie pchnęła go komuś 2 lata temu. Ze 200 baniek za transfer, ze 300 oszczędności na kontrakcie a przez te dwa lata i tak nic nie wygraliśmy a jak były kluczowe mecze to Messi i tak sobie spacerował. No i szopki całej by nie było. Nie wiem, jakoś dwa lata temu był dla mnie ideałem, takim by w pamięci na pewno by został. Rok temu chciał wiać, teraz się nie dogadał z nikim, okręt tonął a kapitan nie wiadomo gdzie był. Smutno mi, że odszedł ale jakoś nie płakałem.

1

Ale Neymar za rok to już na pewno do nas dołączy?

1

Ale Pjanić z Umtitim to bez przebrania na trybunach chyba nie posiedzą za długo w zdrowiu..

2

@Murazor Jakby chciał odejść to już dawno by to zrobił. Od 7 miesięcy nie musi się nikomu tłumaczyć. Nie jego wina, że jest syf w Barcelonie i nie stać jej na nikogo.

0

@Bobo25 Gdyby Moriba nie dostał żadnego powołania w zeszłym sezonie, nikt by o nim nie usłyszał i teraz stopy by całował za powołanie na presezon i nowy byle jaki kontrakt. Ale klub zaufał Moribie, wspierał go, wierzył w niego i teraz Moriba dziękuje za to wszystko.
Za takie podziękowanie wywaliłbym go do juvenilu i to na ławkę jeszcze.

1

Zleci kilka dekad zanim ktoś pobije rekord Ronniego w golach strzelonych na przepustce ;)

0

@konraden bingo geniuszu

4

No ale to do tej pory jaka ta Barcelona była?

6

Martin strzeli dziś hattricka i zaskoczy nawet sam siebie.

1

Mam nadzieję, że Messi i Brazylia wygrają ten finał :)

0

@Durzy Ok dzięki, w takim razie pomyślę nad Xboxem poważnie.

0

@Durzy a dlaczego Xbox zdecydowanie do wyścigów? Zatrzymałem się na PS3, Gran Turismo to było 90% mojego grania. Jestem stary, nie mam czasu na codzienne granie więc na PS5 oprócz Gran Turismo, może jakaś Fifa, NBA, GTA. Na pewno nic więcej nie ogarnę. Nie mam pojęcia co jest lepsze, czy Xbox czy Sony. Kieruję się bardziej sentymentem. Jakbyś mógł rozwinąć swoją podpowiedź to byłbym wdzięczny.

0

Zamiast dogrywek mogłyby być akcje 3 na 3. Minuta czasu na akcję. Wygrywa zespół który jako pierwszy strzeli 2-3 gole. Przy faulach, rożnych itp czas stop. Przynajmniej coś by się działo.

6

@Aqualitek Ronaldo pewnie na widok każdego cukru trafia szlag. Zadziałał impuls i tyle. Jakby wisiał za nim baner to pewnie nawet by go nie zauważył. Gość niesamowicie o siebie dba i gdyby nie to nie miałby nawet 1/5 hajsu co ma teraz. Kosztem czego? Owoców i warzyw? My opychający się chipsami i browarem nigdy tego nie zrozumiemy. Większość z nas nigdy też nie znajdzie też na tyle siły, żeby tak mocno o siebie zadbać. Dlatego żeby poczuć się lepiej robimy wjazd na autorytet, takie to polskie, takie to ludzkie. Fala hejtu za to, że typ odstawił colę, sami jesteście buraki.
Czy coca-cola straciła na czymś takim? Nieważne jak się mówi, ważne żeby się mówiło. I tyle w temacie, coca-cola zarobi na tej konferencji 100.000 razy lepiej niż jakby ta butelka tam do dzisiaj stała nieruszona. Ronaldo tylko przysługę im zrobił no ale wiadro pomyj trzeba wylać na chłopa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?