1

@El dominatore Dokładnie tak samo uważam. Uwielbiałem tego Pana i uwielbiam do dzisiaj w sumie. Od niego się wszystko zaczęło. Jak chciał to potrafił pykać gole z zamkniętymi oczami i to przy pełnej finezji. No właśnie- jak chciał. Byle spina i miał kocioł w głowie. Rozgarnięty to on za bardzo nie był. A to raczej nie cechy trenera z górnej półki.

0

Miałem sobie zażartować przed meczem Realu, że kurs na karnego dla Realu u buka był 1,15
dopiero odpaliłem kompa no i nie mam już z czego żartować :)

0

Przy takiej drabince nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tę edycję LM wygra Atletico.

0

Ależ talent stracił Juventus, ten Pjanic wszystko umi normalnie.

1

@Shapiro Sto lat! I wysokiej emerytury! Może to go skusi i wreszcie sobie pójdzie.

1

Ech pamiętam ten mecz jakby był wczoraj. Siedzieliśmy wtedy z moim wnukiem i jego rodziną za bramką gości. Co tam wtedy nie leciało na boisko, Figo płakał jak oglądał.

0

@emeu Ze streamami mam takie doświadczenie, że co mecz to jakaś walka była. A to się coś zacięło a to jakość VGA. Mi zależy na jakiejś apce itp gdzie mógłbym oglądać w dobrej jakości i mieć dostęp zawsze. Dlatego mogę i płacić za takie coś bo i tak wyjdzie taniej niż wszystkie pakiety na C+.

0

@LonelyVEB dzięki, no właśnie o to chodzi, że mogę też i płacić coś pod warunkiem, że będzie za co. W porównaniu do C+ które zdziera w tym momencie oddzielnie kilkadziesiąt złotych za canal+, kilkanaście za eleven i jeszcze dodatkową kase za LM na Polsacie to i tak taniej mnie pewnie wyjdzie każda inna forma.
To co podałeś to są normalne polskie kanały to co na C+, tyle że udostępniane z innej platformy tak?

0

Pomijając fakt epidemii i braku rozgrywek chciałem zapytać jakie macie sprawne alternatywy do oglądania meczów Barcy oprócz TV satelitarnej? Kończy mi się umowa w C+ i widzę dalej na cwaniaka lecą, trzeba kupić i canal+ i eleven i polsat sport żeby obejrzeć Barcę na każdym froncie a i to z PK jest loteria. Jeszcze chwila i kilka meczów w formie PPV zaczną puszczać. Można ogarnąć jakąś alternatywe na TV tak, żeby nie było loterii z jakością i dostępem?

1

Zerkając na zdjęcie to Akademię Głupich Kroków skończył chyba z wyróżnieniem :D

8

Olewam czy te gazety piszą prawdy czy półprawdy. Uważam natomiast, że Barca dryfując na pograniczu chorych finansów ma w tej chwili przesrane. I najgorsze w tym wszystkim jest to, że Mes que un club, poszanowanie dla ikon, jakieś durne puszczanie graczy za darmo, sprzedawanie za bezcen w imię zasług, chore kontrakty na czele z Messim, trzymanie ludzi w wyjściowej jedenastce tylko dlatego, że są zasłużeni dla klubu itd itp wychodzi teraz bokiem bo piłkarze mają te wszystkie wartości w tyłku. Rozpieszczenie widać od kilku lat, klub robił dużo dla piłkarzy, ciekawe ile piłkarze zrobią dla klubu.

0

Imprezowicz! Pijak! Leń!

0

Luis jak to Luis, jak ma jakiś cel to nie rozmyśla tylko zaciska zęby... ;)

0

Jakiś wirusolog powiedział, że najważniejsze w takich sytuacjach jest działanie. Nie ważne czy dobre czy złe. Wiadomo, że nie da się podjąć 100% dobrych decyzji. Ale ponoć nie podejmowanie żadnej decyzji w obawie przed negatywną opinią, skutkami czy konsekwencjami jest jeszcze gorsze.
Spójrzcie na Chiny, tam się nikt narodu nie pytał czy mu się coś nie podoba w zakazach. Taki system, że masz się dostosować i koniec. Oczywiście Chiny ze swoją technologią i pieniędzmi mieli 10 razy łatwiej niż Europa ale ogarnięcie takiego wirusa w 2 miesiące to naprawdę wyczyn, Europa będzie się tarzać w problemach kilka razy dłużej. Najbardziej ciekaw jestem Brytanii co się będzie działo patrząc na to, że do tej pory nie robili kompletnie nic. Moim zdaniem najmniej stracą ci co najwcześniej zaczęli coś działać, co by to nie było.

9

1. Zostało 11 kolejek do końca sezonu. Grając co trzy dni potrzeba 5 tygodni na dokończenie sezonu. Do tego jakiś okres przygotowawczy bo piłkarze z lotu nic nie zagrają tak jak po wakacjach. Czyli potrzeba 7-8 tygodni minimum na samą ligę.
2. Rewanże w LM 1/8 zostaną rozegrane raczej normalnie. Dalej propozycja jest stworzenia grup po 4 drużyny. Nie wiem czy to ma sens, trzy mecze w grupie plus jeden w finale pomiędzy zwycięzcami grup to raptem jeden mecz mniej niż przy tradycyjnej formule. No ale mniejsza o to, ważne żeby w ogóle się udało je zagrać. To kolejne 2 tygodnie rozgrywek.
3. W sumie potrzeba jakieś 2,5 miesiąca do gry a warto się zmieścić do 30 czerwca kiedy wszyscy są na kontraktach. Czyli nie wiem jak oni chcą to zrobić, musieliby zacząć w połowie kwietnia a prawda jest taka, że wirus dopiero się rozkręca i w połowie kwietnia to może być nawet kilka razy gorzej niż teraz.
4. To brzmi jak postulaty w stylu 1... 2... 3... 4 - gramy dopóki Real nie zostanie liderem ;)

0

Ciekawe jak teraz będą wyglądać eliminacje do MŚ

0

@kamilkrycha W takim razie Ibra to dopiero dziwka. Co chwile nowy facet a jeszcze wraca do starych poprawiać. A no i Coutinho szmata, przecież chodził z sąsiadem kiedyś, Kargulem, najgorszym dziadem na klatce.

0

Wypożyczenie? Hehe najlepiej na dwa lata od razu, żeby za darmo mógł sobie odejść. Nasi herosi finansów są zdolni do tego.
Ale oprócz PSG to nie wiem kto by go chciał za więcej niż 40-50mln. PSG jest przyzwyczajone do połamańców, klub z Francji, kto wie czy nie będą krzyczeć Dembele + 100mln za Neymara.

0

@Bagsik88 Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak bardzo płytki jest Twój argument.

3

"Niemal pewne jest, że Martínez będzie chciał latem zrobić wielki krok do przodu w swojej karierze".

Pytanie czy obecnie krok z Interu do Barcelony jest do przodu.

1

Skoczkowie skaczą w tych samych warunkach nawet jak liczona jest jedna seria. W piłce granie u siebie a na wyjeździe to dwie inne rzeczy. Skończenie sezonu po jednej rundzie jest niesprawiedliwe. Skończenie po 27 kolejkach jest bardzo niesprawiedliwe. Anulowanie sezonu jest smutne i też niesprawiedliwe bo co miałoby powiedzieć Getafe skoro kwalifikacje do LM brane byłyby z poprzedniego sezonu. Nie ma złotego środka. Nie ma u nas poruszenia bo prowadzimy w tabeli ale sami zgadnijcie co by było jakby to Real prowadził 1pkt.
Najlepiej byłoby zrobić przerwę ile trzeba i wznowić rozgrywki. Wtedy zależnie od tego kiedy by to nastąpiło, spuścić z ligi nie trzy zespoły a cztery czy pięć. W następnym sezonie terminarz byłby mniej napięty i liga mogłaby później wystartować. Ewentualnie zrezygnować całkowicie z Pucharu Króla w przyszłym sezonie. Zawsze to kilka okienek pustych w terminarzu.

1

Brawa za dyscyplinę, Setien powiedział piłkarzom, że nie muszą tego meczu wygrać a ci jednomyślnie wzięli to sobie do serca.
Barca padaka, Real niewiele lepszy tylko że Realowi zależało i dlatego wygrali. Niestety finał sezonu będzie taki sam. Zwłaszcza, że Real zdobył wczoraj 4pkt a nie trzy bo ma teraz lepszy bilans.

Także sezon raczej z głowy bo wczoraj w arcyważnym i prestiżowym meczu nie było moim zdaniem ani jednej osoby która się wyróżniła. Nawet chwalony przez Was Semedo zawalił bramkę Viniciusa bo z tego co wiem to Semedo jest prawym obrońcą a nie Braithwaite.

2

A niech Was wszystkich Ramos kopnie, niepotrzebnie po artykule rzuciłem okiem na komentarze. Jakby nie te Wasze yyyyy YYYy yy to pewnie specjalnie nie zwróciłbym uwagi na to w wywiadzie :p
Każdy z hejterów na bank zdrowy i szczupły a czepiacie się jąkania osoby, która mówiła przez 5% czasu. Jasne, że żaden youtuber nie przetrwałby z taką dykcją ale motyla noga ten film to nie jakiś tam typowy clickbait nakręcony byle ktoś obejrzał, byleby się hajs zgadzał i byle ktoś jeszcze kliknął suba. Kawał dobrej roboty, koleżance Julii życzę dalszych wywiadów bo po trzech, czterech gościach jakąnia się będzie 3x mniej. Poza tym wywiad spoko i wcale aż tak źle się nie słuchało.

0

Ale ten Ney gupi, odprowadził podatek od fikcyjnej umowy :D

2

@xofcbxo na PW poszło, nie będę szumu robił :)

2

@xofcbxo szkoda mi czasu na czytanie wszystkich komentarzy i nie miałem pojęcia, że kogoś tutaj zacytowałem. Po prostu spotkałem się jeszcze wczoraj z identycznym tekstem co wrzuciłeś na kompletnie innym portalu, dodatkowo okraszonym puentą wklejoną przeze mnie. Dlatego myślałem, że skumasz o co chodzi ale wygląda na to, że to ty jesteś autorem i to Ciebie kopiują :D

edit: faktycznie KamQiX coś takiego napisał, hehe czyli ktoś skleił Wasze posty i posłał w internet :) jesteście sławni, pozdrawiam

0

@xofcbxo (...) I co chwila ta myśl:
"Ech... Jak ja chciałbym być już dorosły. Ale będzie fajnie za kilka lat."

To Twój tekst czy cudzy? Bo jeśli zrobiłeś kopiuj wklej to trochę nieładnie wyszło ;)

8

Gość kłamie, sprawdziłem. Nie było takiego państwa na MŚ 86' jak reprezentacja Maradony. Na dodatek składająca się z jednej osoby.

0

No to czekam już tylko na newsa "Bartomeu i jego trzoda podaje się do dymisji". Tylko Kluivert mógłby zostać asystentem asystenta ds. asystentów. Z ważniejszymi posadkami chyba sobie nie radzi ale jednak miło by było go spotkać kiedyś na jakimś korytarzu zwiedzając po raz kolejny muzeum czy stadion :)

0

Jak myślicie, kogo Guardiola pociągnie za sobą do Barcy? Jesusa, Sterlinga czy może Aguero? ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?