sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartomeu nie jest głupi, kupi chłopaka jak jest okazja, da 12mln pensji i wypożyczy na 5 lat, żeby się chłopak ograł.
2
Przestańcie jechać po Dembele. Za 4 lata odpali i wtedy będą same ochy achy.
1
@Midast Wszystko fajnie tylko tu przecież nikt nie mówi włącznie ze Sneijderem, że był na poziomie Messiego. Poszukałeś, poszperałeś ale post generalnie nie na temat.
Pychy i żalu też nie widzę. Wprost przeciwnie bo sam twierdzi, że nie ma problemu z tamtą ZP. Chyba nie przemyślałeś komentarza.
6
@ukaszz Raczej waha się od 720 do 13.485.732 w zależności od tego czy Pele wstał prawą czy lewą nogą ;)
2
Najciekawsze jest to, że gdyby grał ciągle u nas to w ogóle nie byłoby zainteresowania jego osobą a gdyby już coś się pojawiło to w kwotach poniżej 100mln.
A Barca jak zwykle upośledzona, najgorsze że piłkarze zaczynają się jeszcze wtrącać.
0
@norbo80 O stary ale tyłka Antonelli w avatarze to się nie spodziewałem :D
2
Jakby nie zerkać to ter Stegen ma więcej asyst od Alby :)
0
@Czarny19 O tym nie pomyślałem. Faktycznie ciekawe jakie są kryteria.
0
Czy ktoś jest w posiadaniu statystyk jaki % skuteczności i ilości strzałów z rzutów wolnych mieli Ronaldinho, Beckham, Juninho i Del Piero o którym swego czasu mawiano, że strzela co trzecie podejście?
0
@BarcaInfo Wyczyn Messiego jest kosmiczny ale warto też spojrzeć troszkę szerzej. Równie imponująca jest niemoc strzelecka wymienionych zespołów. Osiem lat to praktycznie połowa kariery. Gdzieś natknąłem się na statystyki mówiące, że Ronaldinho, Beckham mieli koło 65 goli, Juninho 76. Czyli przez 8 lat mogli spokojnie strzelić ponad 30 goli. Nawet taki Ronaldo ma prawie 60 bramek więc ciekawe jaką miał statystykę pare lat temu zanim się na dobre zaciął przy wolnych.
3
@afe5834 Gratulacje! Wychowuj jak swoje.
0
@joloskyy ??? Zdurnieć idzie na tej stronie. Właśnie doceniłem Rodrygo wyrażając szacunek za zdobycie 3 goli w LM w tym wieku a dostaję odpowiedź o niedocenieniu za to samo. Dla ciebie trzy fantastyczne uderzenia, dla mnie jedno. Subiektywna sprawa. Jakość gola nie ma większego wpływu na ocenę ogólną i docenienie kogoś. Jakby tak było to by np taki mistrz dobijania patelni van Nistelrooy nie był przez nikogo szanowany.
1
Jak tam oceniacie wczorajszy występ Realu?
1. 6-0 myślałem, że znowu zaczęli grać rzeźnie i długo w tabeli z nimi nie poprowadzimy
2. Rodrygo 3 bramy szacun w tym wieku
Obejrzałem niestety tylko skrót:
1. Wydaje się jakby 6 goli padło po 6 strzałach. Uderzenia Kroosa i Isco w drugiej połowie groźne ale więcej akcji to za bardzo nie było.
2. Trzeci gol Rodrygo palce lizać ale dwa pierwsze totalnie bez krycia jak na treningu. Co i tak nie zmienia oczywiście wyczynu, szacunek. I w głowie widać coś ma bo cieszynki stonowane, wie chłopak że mistrzostwa nie zdobył i za pare dni może znowu siedzieć na ławce. A pokora dzisiaj w cenie.
1
Teraz baty w Mediolanie, z Borussią 2:2 i żegnaj LM. Oczy krwawią.
2
Ciekawe kiedy będzie felieton "10 najgorszych trenerów w historii Barcy". Tutaj dopiero są zagadki.
2
@Bykunn Koledze chodziło o to, że po 10 meczach na ławce to i Messiemu ciężko się wgryźć w mecz a co dopiero jakiemuś młodzianowi. I po takim meczu skoro nic nie zdziałał to znowu ląduje na 10 meczów w trybunach. Błędne koło. Od pierwszej minuty może nie ma co wpuszczać ale od 75min to powinni wchodzić zawsze, zwłaszcza że Barca od dawna nie potrafi w końcówkach gonić wyniku tylko stoi i się gapi na siebie. Także takie zmiany raczej minusów nie powinny przynosić. A jakby jeden z drugim pograł pół sezonu choćby po te 15min to za rok inny człowiek.
0
@Trojanek23 W pełni się z tobą zgadzam. Tylko to nijak nie koliduje z moją wypowiedzią więc nie bardzo rozumiem dlaczego kierujesz to do mnie.
0
@ViscaBarca123 Oglądając go w meczach Barcy, tak i w tym filmiku cały czas mam wrażenie jakby Puig ważył 30kg. Może to jest hamulec przed pierwszym składem, wszyscy boją się, że na poziomie PD ludzie go zwyczajnie zgniotą i załatwią chłopaka.
1
@Gaucho Większość tego filmu to po prostu głupie straty. Dembele taki skrót może sobie zrobić z jednego spotkania. Messi też coraz więcej piłek traci.
Filmik na poprawę humoru faktycznie i tyle. CR to dalej robot, tyle że się rdza zaczyna.
3
@SeeleyBooth Każdy z tych pastuchów co wpadli na ten pomysł wracał do domu na obiadek i posprzątane mieszkanko. Podejrzewam oprócz osobistych przemyśleń to klapki na oczach i zero wyobraźni czy innym też by to przeszkadzało. No ale jakoś elektorat trzeba zdobywać. Zresztą skutecznie bo jak widać połowa narodu ciemna.
1
@LuisSalvano Idź już do domu a nie tydzień u pielęgniarki siedzisz. Ciało już Ci zaczyna gnić ;)
22
"Patrick Kluivert, Ronald Koeman i Frenkie de Jong spotkali się wczoraj na obiedzie w dzielnicy Barceloneta. Towarzyszyły im partnerki oraz dzieci Koemana."
Hehe Koeman zabrał wszystkie swoje partnerki na obiad z kumplami :) Brzmi jakby miał harem i kope dzieci :D
0
Jedziecie po Rakiticiu a on przecież w oczach trenera nic nie stracił. Dalej jest dla niego tak samo dobry i wartościowy. Tyle, że de Jong jest 2x lepszy.
3
A jak ktoś od małego trenował w jakimś klubie do 17 roku życia to nie jest traktowany jako wychowanek?
Jeżeli taki Vinicius czy Rodrigo pograją 3 lata w Realu to będą jego wychowankami?
1
Tylko Barca potrafi wykupić 120 mln klauzuli za 135mln.
0
@przemas1977 W sumie w punkt, myślałem bardzo podobnie, chociaż całkiem zapomniałem o Mendiecie :)
Motta zły nie był z tego co pamiętam tylko kontuzji łapał dużo i dlatego klub się go pozbył. Tak mi się kojarzy coś. Także zamiast niego Petit i reszta się wszystko zgadza.
1
@Greenalley Zazwyczaj w kontraktach są punkty, że za dłuższe nieobecności klub nie płaci. Piłkarze, żeby na lodzie nie zostać wykupują sobie ubezpieczenia od kontuzji. Z Umtitim pewnie tak właśnie jest.
1
Wymiana za Eriksena i wszyscy zadowoleni.
9
Niedługo Zidane będzie wolny... ;)
0
Pewnie było to już dzisiaj napisane 100 razy ale to Inter miał kapitalną pierwszą połowę i kiepską drugą.
Barca zagrała w miarę równy w miarę niezły mecz, dysproporcja rywala sprawia wrażenie przewagi Barcy. Mecz na remis a Inter od wczoraj na pewno zyskał sporo nowych fanów.