sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zanim nogę wyleczy to złapie jeszcze ze dwie kontuzje, wróci na jesień a najlepsze jest to, że nikt go w lecie nie kupi no bo kontuzjowany przecież i żeby mu rok do końca kontraktu nie zostało to Barca przedłuży z nim kontrakt w lipcu :D
A znając upośledzenie Bartomeu to Dembuś na wózku jeszcze wytarguje ze dwie bańki więcej :)
11
Messi to ikona, ma swoje ambicje i jak zechce odejść to i tak dalej będzie kochany. Przynajmniej przez tych prawdziwych kibiców.
Paradoksalnie przez fakt możliwości odejścia za darmo Messi może odejść i nie chodzi o to, że ma taką klauzulę. Bo to parodia biznesu. Bartek chce być fajny a topi okręt. Okręt tonie, Messi być może myśli o odejściu. Jakoś Ronaldo można było sprzedać za 100mln. Nie wiem co to za wyraz szacunku dać odejść komuś kiedy chce. Podaj chłopowi rękę, nazwij trybune jego imieniem, zastrzeż koszulkę, postaw pomnik, nie wiem na milion sposób można kogoś uhonorować. Na cholere rezygnować z kilkudziesięciu milionów? Przez takie debilizmy klub się sypie. Ale tak to już jest. Vamos Barca!
3
Tak czułem, żeby się kiedyś nie śmiać z Woodgate'a...
1
@fortunate_son dokładnie, tak jak naciągnięta kość, dobre dobre :)
13
Hahaha wszyscy się śmiali, że Dembele ledwo wróci i pewnie znowu złapie kontuzję a tu Dembele zrobił wszystkich w jajo i cyk, nawet jeszcze nie wrócił a znów się połamał :D:D:D
1
Barcelona nie uczy się na błędach i dalej ściąga Rochembacki, Petity, Christanvale, prezes zachowuje się podobnie do tamtego tylko problem w tym, że na horyzoncie nie za bardzo widać żadnego Ronaldinho i może się skończyć tak, że za rok, dwa jak klękniemy to się przez parę lat nie podniesiemy.
0
@Veb1233 to widziałem właśnie i ciekawiło mnie czy gdzieś tysiąc pękł. Swoją drogą już 8 kolejnych osób dobiło zielonego.
0
Jaki jest rekord poleceń komentarza na La Ramblii?
18
Styczeń 2027r. - Rakitić poinformował, że nie przejdzie do Espanyolu ponieważ gra w czwartej lidze go nie interesuje.
Arda Turan zapowiedział, że to jego ostatni sezon w Barcelonie.
1
Oprócz sukcesu na Euro U-19 to CV raczej biedne. Jest jeden progres przynajmniej w transferach. Barca sprzedała a później kupiła a nie jak do tej pory najpierw kupiła a później oddała za bezcen.
2
Arda to był magik. Kiedy Messi szarpał się jak dziecko w dryblingach to on nawet butów do gry nie potrzebował.
0
@Borneo ilość strzelonych goli to nie skuteczność...
2
Perez może i trochę drewniany ale mi podobało się to jego parcie na bramkę. Skuteczności wielkiej nie miał, najczęściej kopał po obrońcach ale kilka bramek strzelił, dużo biegał, walczył i moim zdaniem takie coś jest chyba lepsze niż tylko podania, podania a z ostatniego meczu wychodzi, że te podania to i tak najczęściej do tyłu.
Dembele i tak zaraz się znowu połamie, mnie trochę dziwi taka decyzja ale co ja tam wiem, na żywo to ich trener tylko widzi.
7
Czytam drugi raz bo nie wierzę i aż mnie sztacheta z ręki wylata!
0
@Robson27 podziękował
1
@MarekKonrad o to to to, jeden mądry chociaż widzi więcej, wracaj na duży ekran
0
A gdzie to można z komentarzem obejrzeć?
0
@Janiama Każdy kto ma oczy trochę szerzej otwarte wie, że od 5 lat oprócz populistycznych zagrywek obywatel nie dostaje nic. Obywatel który nie jest członkiem partii bo tutaj akurat byle jełop ma jakąś posadkę. Co istotne ważne, żeby był jełopem bo takiego najłatwiej sterować.
500+? Oczywiście, że to ściema bo co z tego, że ludzie dostają taki zastrzyk skoro wszystko przez wprowadzenie takiej ilości pieniędzy na rynek jest droższe. Tylko się modlić, żeby człowiek na zero chociaż wyszedł. No ale skoro tępych ludzi w kraju nie brakuje to program idealny pod elektorat.
Najbardziej współczuję emerytom. Cieszą się z trzynastek jakby to się czymś różniło od tradycyjnej podwyżki emerytury tylko comiesięcznej. Tak jakby kalkulatora nie można był wziąć do ręki. Ich problem polega na tym, że więcej świadczeń nie mają a żarcie, leki i cała reszta przez te idiotycznie pompowane programy poszły w górę. I tak oto nasi kochani staruszkowie poszli zagłosować na ludzi, którzy ich zwyczajnie wykończą. Program w stylu "my wam tak naprawdę nic nie damy, podniesiemy ceny na wszystko, wy poumieracie z biedy a my zaoszczędzimy na waszych emeryturach" ubrali tak, że te wszystkie biedaki jeszcze poszli na nich głosować. Straszne i fascynujące zarazem.
3
Balonik z euforią pompuje się na dobre a ciekawe co będzie jak się w niedziele mecz skończy 0:0 :)
0
Lato to piękny czas, jest ciepło, zielono, dziewczyny chodzą w spódniczkach. Ale i tak nie wiem co za różnica czy miałby przyjść w lecie czy na wiosnę, każda pora roku chyba pozwala trenować.
No chyba, że autor chciał zadać pytanie: Czy Xavi powinien zostać trenerem Barcelony po zakończeniu obecnego sezonu?
W takim wypadku odpowiem, że nie powinien. W ogóle dopóki Pique, Busi, Alba itd nie pokończą karier to Xavi nie powinien ich trenować.
5
No nieźle, żeby za czerwoną kartkę od razu gościa z klubu wywalić...
To się Valverde następnym razem zastanowi, zanim zrobi wślizg.
1
@tomcias10 raz na wozie, raz na wozie :)
4
Niesmak z "mało eleganckim" wypchnięciem Ernesto przesłania fakt, że ten trener był do zwolnienia już dawno. Trener bardzo dobry ale w średniaku. Na pewno miał mnóstwo wiedzy i konkretów na odprawie taktycznej bo inaczej piłkarze by go tak nie bronili, szkoda tylko że to nie działało na boisku za bardzo.
Setien ma swój pomysł, którym zafascynowany może być Firpo ale co powie Messi? Ktoś tu kiedyś mądrze w sumie powiedział, że bez wywalenia świętych krów reformy się nie zrobi. Wszystko będzie dobrze dopóki będzie się gra układać ale obawiam się, że przy pierwszych poślizgach to znowu szatnia będzie podejmować decyzje a nie trener. Tu trzeba kogoś z jajami co wejdzie i jak trzeba opier...li Messiego za to czy tamto, czy 60-latek bez większej kariery, większych klubów i większych nazwisk będzie w stanie zwrócić uwagę choćby Busquetsowi? Oby tak było. Wybór i tak lepszy niż kumpel wszystkich Xavi.
0
Oby nie przytył za dużo na kanapie :D
2
Ściągnąć Turana na lewe skrzydło, kupić za grosze Joaquina na prawą stronę i mamy pomoc na lata. A nie jakieś tam de Jongi co tylko kartki łapią.
6
Ech u takiego ter Stegena jakieś schorzenie ścięgna w kolanie od razu znajdą a mi od roku żaden lekarz nie potrafi powiedzieć co mi jest z plecami. Od drzwi do drzwi i po 150 bez paragonu, trzeba było zostać piłkarzem.
0
Jak źle musi być z finansami Barcy, że w ogóle takie newsy się pojawiają...
0
@yoli Nie sprawdzałem statystyk. Zasugerowałem się tym co realizator pokazał a pod koniec 1 połowy podał strzały 10-2 dla Realu o ile pamiętam. No ale mniejsza o to. Na pewno było ich sporo.
6
Real oddał wczoraj ze 20 strzałów, kilka naprawdę groźnych. Gdyby jedna z tych bomb Valverde wczoraj siadła, nagłówki gazet byłyby piękne. Minimalny spalony Mendiego, kontrowersyjny brak karnego gdzie Lenglet w ogóle wyglądał wczoraj jakby głowę zostawił w domu. Real wczoraj był po prostu lepszy i miał pecha, że nie wygrał.
A tu artykuł o żelaznej obronie i niesamowitym Pique...
3
Czerwiec 2028r. - Messi ogłasza, że to jego ostatnie przedłużenie kontraktu o 3 lata.