sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja już nie koemam dokąd zmierza ta Barcelona.
Piłkarze chyba też już nic nie koemają.
0
Drugi jest jakiś Lucas Digne. Może by go kupić jako zmiennika, 50mln powinno wystarczyć. A jak się nie sprawdzi to się opchnie gdzieś za 15mln.
0
Cios za cios, oko za oko, co za mecz, co za emocje! Z ogórkiem...
0
Klub spełnieniem marzeń pewnie nie jest ale miejscówka trafiła mu się super :)
1
@darr0o Myślę, że Ter Steven, de Light, The Jong, Pedro i Fatee to pewniaki
4
Ramos taki pożądany, że w żadnej jedenastce go nie chcieli :)
0
@Barca1992 Mówi. A empatia mówi to coś?
0
@Bobrowik Żeby jeden coś zrozumiał to zawsze coś. Mam chwile to piszę. A wysyp pustaków na tej stronie to już ze dwa trzy lata dobre trwa także cudów się nie spodziewałem.
1
@Zoker Właśnie o takim egoiźmie pisałem.
3
Wybaczcie wybuch ale jak czytam niektóre komentarze na tej stronie, szczególnie te gorące to się nóż w kieszeni otwiera.
Widzę antyszczepionkowców, piewców praw, wolności i otwartych umysłów to tutaj na pęczki. Do wszystkich powyżej - jesteście zafajdanymi egoistami. Żadni z Was patrioci, bracia, dobrzy ludzie. Myślicie tylko o własnych zadach bo takie wasze prawo. Gdyby w Polsce nikt nie jęczał tylko trzymał ten durny dystans wszędzie - chorych byłoby mniej. Gdyby każdy założył tą maseczke na ryja, nie patrząc na to ile ona daje - chorych byłoby mniej. Gdyby każdy się zaszczepił czyli zrobił coś co robi od dziecka i nie wierzył w płaską ziemię i teorie spiskowe ani tego co gorsze nie rozsiewał bez żadnego podparcia merytorycznego - chorych byłoby mniej. Mniej ludzi straciłoby dziadków, babcie, rodzeństwo, rodziców. Mniej byłoby powikłań i debilnych decyzji w rządzie. Wszystko przez to, że polski naród jest coraz bardziej egoistyczny, cyniczny i roszczeniowy. Ludzie wykażcie cokolwiek empatii. W tym kraju prawie nic nie działa jak powinno. Opamiętajcie się bo następne pokolenie nie będzie miało czego zbierać.
To jeszcze nic. Najgorsze jest to, że gdyby wirus nie atakował głównie osób starszych czyli po prostu z osłabionym układem odpornościowym a byłby jakimś specjalnym wirusem, który zabijałby głównie młode osoby to pierwsi darlibyście japy o maseczkach, dystansie itd a szczepić to się każdy musi bez dyskusji no bo przecież tu chodzi o wasze zdrowie.
Dodam, że daleko mi do grupy zwiększonego ryzyka. Nikogo nie straciłem przez Covida tfu tfu tfu. I jakoś nie przeszkadza mi to spojrzeć na innego człowieka szerzej. Covid to pikuś, często ludzie przechodzą go bezobjawowo, śmiertelność względnie niska. Ale jak przyjdzie kiedyś do nas naprawdę coś groźnego, coś czego nie da się wyleczyć, co atakuje łatwo wszystkich to zanim połowa z was się ogarnie, przestanie robić na złość i szukać spisków przy okazji to już się wtedy wszyscy pięknie zesramy.
1
"Mingueza i Araujo mają przed sobą wspaniałą przyszłość. Już za 4 lata któryś z nich będzie mógł mnie zastąpić".
Tylko te drugie zdanie takie nieme trochę ;)
1
@Fawrf sory jeszcze nie przeszedłem internetu i nie wiem o co chodzi z tym Robertem :) jakiś youtuber czy co?
75
Oficjalnie! Neymar umówił się z Messim, że kto przegra w 1/8 przechodzi do drużyny rywala.
Źródło: moja żona żartownisia
2
Dobrze, że Andora z San Marino siadły to ze 2pkt pewnie wpadną.
0
@Janiama Iniesta. Xavi zdecydowanie niedocenieni. Mi brakuje jeszcze Bergkampa. Może był 21 :)
0
Martin gra tak samo jak w zeszłym sezonie, teraz nie ma po prostu już takiego pecha przy wykańczaniu akcji. Szkoda, że musiał nastrzelać kilka bramek, żeby 90% ludzi tutaj dopiero otworzyło oczy.
2
Tyle osób komentuje życie i bezpieczeństwo w samym Paryżu. Zdradzę Wam pewną tajemnicę - nie Paryż a cała Francja jest coraz bardziej brudna i niebezpieczna. O zdanie nie pytajcie Touroperatorów czy znajomych wracających z wakacji. Zapytajcie choćby kierowców TIRów, którzy po Francji cisną byle szybciej a spanie poza wielkimi parkingami paradoksalnie często ma niewiele wspólnego ze snem.
0
Pjanić to taki Arthur tylko, że starszy także inwestycja na miarę Bartomeu.
0
@arasz1819 a tam ciul, jadę dalej na ręcznym
1
Uważam, że 11% głosów na Fonta pod tak wybitnie stronniczym na korzyść Laporty artykułem to wynik rewelacyjny i ewidentnie pokazujący, że Laporta to żaden faworyt.
Moim zdaniem prezydent powinien być przede wszystkim transparentny. Ma rządzić klubem na jego korzyść i chwałę. Przy ego Laporty mam duże wątpliwości czy rządy byłyby na korzyść klubu czy jego samego.
Transfery Keirrisona czy Henrique śmierdzą do dzisiaj. Może Laporta ma doświadczenie, znajomości, ambicje ale ja mu zwyczajnie nie ufam.
Argument znajomości z agentami jest akurat słaby. No bo jak przyjaciel Raiola zażyczy sobie prowizję z kosmosu to co, koledze odmówi? Cudze pieniądze wydaje się łatwo.
Uczenie się zarządzania latami to też bzdura. Owszem Laporta z lotu pewnie by się wdrożył ale każdy inny nowicjusz ogarnie się w kilka kilkanaście tygodni. To nie jakaś fizyka kwantowa przecież.
Temat rzeka, nie znam reszty kandydatów, nie ja wybieram. Wierzę tylko, że trafi się w końcu na tym stanowisku jakiś prawdziwy cule, który nie będzie w nic zamieszany a każdy kibic nie będzie się zastanawiał co się w tym klubie wyprawia.
4
@R_da_Souza_Faria to nawet nie trzeba szukać aż tak daleko, wystarczy spojrzeć na Lewego i Polskę. Lewy nawet jak nastuka jeszcze 5 złotych butów (bo przecież złotej piłki mu nie dadzą) to i tak nigdy w w/w rankingu miejsca nie znajdzie bo z Polską to on nigdy nic nie zdobędzie przecież.
2
Ankieta pod takim artykułem to miód na serce demokracji :D
2
Jak Matheus strzeli jakąś brameczkę to pewnie jego wszystkie 7 koszulek rozejdą się jak ciepłe bułeczki. Zawsze to 700 euro do przodu na graczu znanym z tego, że jest nieznany.
3
Jutro powiedzą, że City chce tylko lewą nogę Messiego na 3 lata a reszte ciała w ratach przez kolejne 17 lat.
2
Skoro Fernandes nie wyszedł od początku z Juve to myślałem, że Koeman trzyma go na Alaves, żeby na lekko przywitał się jakimś dubletem a tu proszę, nawet w składzie nie jest. Szok.
4
Trochę nie kumam takich newsów. Kiedyś za Guardioli szedł taran i jak po 30min było 5-0 to nikt nie dyskutował o sędziowaniu. Dzisiaj z problemem oddajemy 5 strzałów i zdziwienie, że się meczów nie wygrywa. Jest progres ale dalej gramy kupę. Jeszcze nie jeden mecz przegramy w tym sezonie. Real od zawsze miał zawodników którzy potrafili się spiąć w ważnym meczu. To im wystarczyło i tyle w temacie.
1
@Toretto Ludzie!!! Nie wiem jak bardziej zwrócić uwagę abyście po 30 wpisach zobaczyli mój post ale opamiętajcie się. PiS jest ugadany z kościółkiem dlatego robi takie ustawy a nie dlatego, że tak uważają. Jakoś się za elektorat trzeba teraz odpłacać. A w tych manifestacjach 50%, 70% nie wiem może i więcej to ustawieni ludzie, którzy chodzą na wszystko co im opozycja powie. Bo o to chodzi, narobić szumu i syfu. Czy wy naprawdę wierzycie, że w jeden dzień tysiące kobiet w różnych miastach nagle chciałoby się tak skrzyknąć i wyjść protestować? Jasne, że ustawa jest bardzo krzywdząca i zbulwersowała pewnie większość kobiet w kraju. Ale myślicie, że jeszcze w dobie pandemii ludziom się chce tak zostawiać rodziny, zdrowie, ryzykować, rzucać wszystko itd żeby lecieć na jakiś marsz? Jasne. Tak samo im się chce jak tym co się za 100zł przywiązywali do drzewa w Puszczy Białowieskiej co ją chcieli wycinać. Nie wątpię, że kilka osób faktycznie chciało wykrzyczeć swój sprzeciw. Ale większość wyszła po to by narobić syfu i żeby powstała taka dyskusja jak ta teraz. Najgorsze jest to, że to działa, wszyscy jak jeden mąż rozpisali się o aborcjach, kobietach skutkach itd a nikt nie pomyślał, że taki scenariusz był rozpisany już parę dni temu przez jakiś sztab opozycyjny. Łykacie wszystko jak dzieci a później mamy takich debili w rządzie. Proszę Was używajcie swoich rozumów. Nigdy w kraju nie będzie lepiej dopóki będziemy słuchać tych samych ludzi i łykać te same sztuczki. Nie chodzi o to, żeby manifestować swoje sprzeciwy przeciwko władzy tylko, żeby wybrać taką władzę przy której nie trzeba będzie nic manifestować. Szkoda, że niewiele osób to przeczyta.
1
@wojtekjoe Po pierwsze co ty masz 12 lat, że rok czasu to dla ciebie mega długo? Po drugie chwilkę sam rusz główką a nie powtarzasz tylko teksty z przerwy w szkole. Ludzie mieszkają ze sobą, jedno ma wirusa drugie nie ma. Faktycznie cholernie łatwo wirus się roznosi. Skoro w jednym mieszkaniu można uniknąć zarażenia to zachowując dystans poza domem również można ograniczyć zarażenia bardzo wyraźnie. Ale że Polacy to bardzo zdyscyplinowany naród a już szczególnie młodzież, która wieczorami pod sklepem jak pingwiny włazi sobie na dupy i ma daleko ostrzeżenia, to trzeba myśleć o innych formach ochrony jaką są np maseczki. Dużo nie dają ale zawsze coś.
Trzeba nosić maseczki - źle. Ale jakby Policja zaczęła wlepiać mandaty za brak dystansu to dopiero każdy by darł jape.
3
Logiczne, jeszcze PSG dałoby jakiś piniondz za Luisa i jakby wtedy Bartomeu wyglądał?
Ale Barca nie w ciemie bita, chociaż Rafa poszedł za darmo.
A może to wszystko jest jednak nielogiczne?
20
No z Suarezem to debilne posunięcie. Wychodzi na to, że gdyby został to za dodatkowe 7,5mln mielibyśmy klasową 9, którą Koeman na pewno troche by ogarnął na treningach.
Chyba, że jest coś o czym nie wiemy np ze sztabu medycznego...