sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@robert os Dokładnie, tysiące lekarzy i profesorów jest przekupiona mówiąc, że szczepionki są skuteczne. A ilość nowych zakażeń i zgonów to czysta manipulacja. Dobrze, że mam konto na fcbarca, człowiek by zdechł z niewiedzy.
0
A co z tymi karami za samo opuszczenie SL? Dużo się mówiło o karach za wystąpienie a teraz cisza.
0
@JarekS to ty jesteś ten El Jarek ze strony białych?
0
@Quavosk Kolego masz rację ale nie zapominaj że IQ tej witryny to 70. Tutaj największą popularnością cieszą się wyrafinowane hejty albo teksty na poziomie małpy w stylu "XXXD limit znaków". Nie oczekuj, że takie rakiety czy tristany ogarną, że 1 jest mniejsze od 600. Mniej więcej od czasu powstania la ramblii zrobił się wysyp pryszczów, którzy mają mnóstwo do powiedzenie ale nic swojego. Zresztą zobaczysz pod moim postem, podejrzewam standard, że te IQ to ja zaniżam itd. Merytoryki nie będzie żadnej.
3
A za miesiąc - Busquets nie zamierza rozmawiać, dopóki nie będzie wiadomo kto jest mistrzem Europy.
Za dwa miesiące - Busquets nie zamierza rozmawiać, dopóki nie będzie wiadomo, po ile w sklepach będzie masło klarowane.
Co ma trener do obniżki wynagrodzeń...
0
Czyli Neymar już w styczniu u nas a od września plotki transferowe za ile.
Pomijając epizodyczne 1000 newsów od czerwca do sierpnia.
0
@JarekS Rozpisałem się ale edytuje bo to bez sensu. Jeżeli zawodnik kosztował np 50mln to każda sprzedaż poniżej tej kwoty będzie stratą. Jakieś amortyzacje, czyste zyski, techniki księgowe itd to zwykły bełkot. Ale ludzie to kupują, chociażby dlatego Pisiory ciągle rządzą.
0
@JarekS Od kiedy piłkarz jest środkiem trwałym...
0
Iago Aspas, gol co trzeci strzał i do tego 11 asyst. I tak podobnie co sezon i to w Celcie. Konkret zawodnik.
0
@wroclawskifan Ani razu. Jakby wszyscy klikali to przecież nie pisałbym posta, żeby wszyscy klikali...
0
@Striker wyjaśnisz te realia?
1
Na reklamach można zarobić bardzo pokaźne kwoty. Youtuberzy wiedzą o tym najlepiej. Po co żebrać kasę od ludzi, która idzie nie wiadomo gdzie. Opisy są piękne ale kontroli nad tym żadnej. Można przecież zrobić akcję "kliknij w reklamę". Wystarczy, że każdy raz dziennie cyknąłby takie media expert, trzy sekundy roboty a na serwis zrzucałby się sklep a nie nasze kieszenie.
1
@Wossi61FCB Tak o konta mi chodziło, dzięki.
0
Ilu użytkowników może mieć fcbarca.com?
16
Po drodze Valencia na wyjeździe. Zaczekajcie z tym świętowaniem.
0
Co to jest skręcony staw skokowy dla wikinga, założy plasterek i w następnym meczu pyknie brameczke tą samą nogą.
1
Zejdzie z 40mln na 39. Ale jakby co to wyciągnął rękę.
1
Nie zesrajcie się z tymi mądrościami o chromosomach, sami doktoranci.
0
@RKS1979 dobra logika, jak będzie orzeł to wygrywam ale jak wypadnie reszka to ty przegrywasz :)
przeanalizuj swój komentarz ;)
1
@Zoker wow to już 7 lat, połowa la ramblii szykowała się wtedy do komunii
2
@Nano22 Dokładnie, odwrotnie do Tottiego czy Del Piero, którym chodziło tylko o pieniądze a klubu w ogóle nie kochali. I teraz nikt ich nie szanuje.
0
@ksawizimens Jakie to symptomatyczne, że podważa się jakość zespołu używając argumentu sprzed bodaj 11 lat :)
8
@mm_ Szkoda że te wszystkie murzynki, homoseksualiści, faszyści itp są przy okazji często heterofobami. Czuję się zaszczuty wiecznymi protestami, brakiem wolności słowa i pseudo poprawnością. Ale jakie to ma znaczenie, jestem tylko białym hetero. Za 20 lat na tapete wjedzie heterofobia, ciekawe tylko czy będzie jeszcze jak się bronić.
3
@slayer Z takim kontraktem i tak na nic poza wypożyczeniem nie ma co liczyć.
1
@MeMyselfAndI Dokładnie mądralo.
9
@Barcza223 $real wygrał 4 razy z czego raz tylko na to zasłużył. Cieszę się, że szczegół nie przesłania ogółu i mi się nagroda dekady jak najbardziej podoba.
1
@Alanooo Mało precyzji w zapytaniu ale specjalnie się zalogowałem, może akurat coś pomogę. Jeżeli nie zależy Ci na wieku to 1.8T z grupy VAG cały czas daje radę. Za te pieniądze znajdziesz A4b6 w dobrym stanie i jeszcze z dycha zostanie Ci na remonty. Jak chcesz rzadziej odwiedzać mechanika to jakiś japończyk. Najważniejszą rzeczą przy japońcach jest balacha, strasznie rdzewieją i ciężko znaleźć coś sensownego. Ale jak już znajdziesz to bajka. Taki Lexus IS 200/300 świetna sprawa jak nie ma rudej szmaty. Jak chcesz coś nowszego i myślisz o LPG to taka Alfa Gulietta 1.4, Opel Astra 1.4 turbo.
Odradzam przede wszystkim wszelkie TSI, auta z importu szczególnie z Niemiec, okazje cenowe i samochody które co rok zmieniają właściciela i miały już kilku. Jak doprecyzujesz to może coś więcej podpowiem, sam ostatnio szukałem to rynek trochę przejrzałem.
2
Jest Lenglet, mamy finał!
0
Tolerowałem Atletico ale teraz miarka się przebrała. Zagłodzili mi Suareza, przecież na zdjęciu wygląda jak jakaś szkapa :(
10
Jeszcze 6 brameczek w Paryżu i idealne okładki "ad10s Barca"