sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
No fcbarca.com szacunek, wygrzebać zdjęcie Fernandesa z meczu i to prawie przy piłce to trzeba mieć talent.
13
Ale wy wszystko łykacie. Laporta NIE chciał Messiego od początku bo wiedział jaka to kotwica, wy też to wiecie przecież. Mówił inaczej, żeby wygrać wybory, zwykłe granie na emocjach. Dzisiaj Laporta też NIE chce Messiego, mówi inaczej bo tak się robi dobry pijar. Wie, że z tego nic nie będzie więc sobie gada co chce bo ani nie ryzykuje jego przyjściem ani nie naraża się fanboyom Messiego. Gdyby pod Barceloną było morze ropy to nie byłoby dzisiaj tematu, Messi dalej by sobie spacerował po Camp Nou, Suarez wchodził na końcówki, Mbappe śmigał po skrzydle a największy dylemat po MŚ byłby czy dać za Gvardiola 80 czy 100mln. Ale jest bieda, pępowinę trzeba było odciąć i próbować ratować co się da.
1
Całe szczęście, że Polacy podłożyli się w ostatnim meczu w grupie. Nie lubię Francji :)
0
Zszedł Depay i zaczął się mecz :)
0
Logika Mundo Deportivo:
Byle jaki klub - damy za Coutinho max 35mln
Aston Villa - wystarczy 19,9mln
0
A Maxi Lopez to gdzie?! :D
5
- Robercik gdzie lecimy na sylwestra?
- Anka to nie Niemcy, tu nie ma przerwy zimowej.
- Ale jak to, ja już kiecę kupiłam, fryzjer z New Jork do mnie leci!
- Dobra coś wymyślę.
- A na Sześciu Króli skoczymy to mamy?
- No to już będę się musiał w głowę chyba popukać.
1
@karci0 nie słuchaj ludzi tutaj, są dwie opcje:
albo rozwiązanie za porozumieniem stron albo za porozumieniem stron
0
Nieoficjalnie:
Gil Manzano podczas sprintu z czerwoną kartką doznał przeciążenia wszystkich mięśni. Będzie pauzował aż wydobrzeje. Microsoft twierdzi, że to najszybszy sędzia świata.
0
@Messiah10 Ośmiu Adamów i jakieś trzy przybłędy nie z naszego plemienia. Dramatu nie ma :)
4
Zaraz będzie ciemno!
0
@JarekS Laporta to polityk. Wszystkie jego działania dążą do reelekcji a nie budowania klubu. Tzn to drugie też naturalnie ale jako półśrodek. A z szanowaniem piłkarzy problem zrobił się dopiero w ostatnim czasie i jest to niestety efekt finansów klubu. Jak się ma nóż na gardle to i decyzje podejmuje się czasem niestosowne. Oczywiście Laporta takiemu Pique zawsze z chęcią coś przygada, jakby nie patrzeć to bezpośrednie zagrożenie dla jego stołka. Messi miał kontrakt teoretycznie jaki chciał, Iniesta odszedł kiedy chciał, Xavi też, Puyol, mnóstwo osób odeszło za darmo co w innym klubach nie koniecznie byłoby do pomyślenia.
4
Mi ten wpadł w ucho:
"Shakira jak ty zrobisz pierogi, to nie ma ch*ja we wsi".
8
Nie oszukujmy się, jeżeli chciał jeszcze kiedyś brawa na Camp Nou to była jedyna opcja. Ostatni czas był fatalny dla jego wizerunku. To była decyzja pomiędzy kasą z reszty kontraktu a prezydenturą. Wybrał to drugie aby mieć w ogóle szansę. Nie wiem czy z jego parciem na biznes i kombinowaniem byłbym dobrym prezydentem ale czy gorszym niż pozostali? Dzisiaj polityka to dno. Pierwsze zdanie Laporty: "Już od jakiegoś czasu rozważaliśmy wspólnie koniec kariery Gerarda Piqué." Czyli o Pique decyduje Pique ale jakby co to ja też. Reasumując zaczynasz czytać i myślisz, że koniec kariery Gerarda to zasługa Laporty, moim zdaniem nieładne zachowanie. Dla Gerarda brawa.
2
@LS No dobra ale ten chłopak to w końcu wyjechał czy nie? Trochę głupio jakby teraz został :/
1
@Ki4no To tylko poziom La Bamby i jej 90% użytkowników z kijem w tyłku. To miało być żałosne a nie śmieszne i super, że nie zauważyłeś.
0
Ten mecz to skandal! Benzema z Valverde wyszli na boisko brudni i strasznie śmierdzieli dlatego Roberto przy pierwszej bramce nawet nie myślał podbiec do Karima a Valverde na 20 metrze miał 10 metrów luzu. No nie dało się ich pokryć po prostu i nie ma znaczenia, że Roberto był wolniejszy w powrocie od kreta pod murawą a Eric nie skumał, że to nie trening.
8
Ibra to klasa zawodnik i to przez większość kariery. Eto'o przy nim to dzieciak, nigdy nie pakował goli seriami, strzały na pałę, kulawe rozegranie. Słuch o nim po Interze praktycznie zaginął. To była dobra wymiana, może byłaby bardzo dobra jakby dopłata była max +25mln. Ale Barca jak to Barca, zawsze dopłacała. Problem był taki, że obaj mieli trudne charaktery i Pep zamienił siekierkę na kijek. Jakby Ibra zakumplował się z Messim to grałby kilka lat, tyle że takie ciepłe kluski na dodatek dwa razy niższe to nie jego ekipa.
Może oczekiwania od Ibry były też za duże. Przyjęty był przecież z wielką pompą, gdzieś chyba mam jeszcze zdjęcie jak zajmował plakatem pół wieżowca w centrum.
10
Sissoko dostanie 25mln z transferu? No to jestem spokojny, na bank agent zrobi wszystko, żeby Dembuś przedłużył kontrakt.
3
Ale kabaret poleciał na tvp2... Aż mnie brzuch boli z ziewania, mogli wziąć neonówkę.
4
Co ten Xavi? Już skreślił Lewego i nawet ogonów nie daje mu grać? Chłop ledwo przyszedł a ma już 2x więcej bramek niż Mascherano.
0
18-31.08
- Miri weź obniż kontrakt
- no nie wiem nie wiem, nie mówię nie
31.08 23:10
- aj dobra niech stracę, zostaje po staremu
1
Chciałam zostać prostytutką ale tato mi zabronił i powiedział, że chce mnie na wyłączność.
0
Zobaczycie, jeszcze odpali ;)
11
Po co to się tak dawać dymać z tym Robertem, będą kisić transfer jeszcze miesiąc i ani Barca ani Robert na tym nie zyska. Niech zostanie, niech im tam w szatni smrodu narobi a 15 grudnia czy kiedy tam się okienko zaczyna, sami nam go będą wciskać za 10-20mln. Już jest bajzel bo nikt nie wie jak ma się zachować w Bayernie.
0
I cyk za dwa lata pierwsza połowa w C+, druga w Eleven, LM w Polsacie ale tylko do 70 minuty, reszta w Viaplay, Puchar Króla w czymś tam a dogrywki jeszcze na innym kanale.
0
Komentarz usunięty
2
@draxidox Gratuluję :) Jakbyś nie klikał codziennie to miałbyś za 1500zł :D
5
Jak najszybciej zwołać zlot największych profesorów, oratorów, geniuszy i najmądrzejszych ludzi świata? Wrzucić temat o religii, szczepionce albo polityce na la ramblii.
0
@Wembley1993 Większość userów tutaj to dzieci i impotenci ruchowi przyklejeni do kompa czy telefonu. Piszą, żeby istnieć a nie coś przekazać wartościowego. JarekS to rodzynek merytoryczny na tej stronie, zawsze napisze coś na temat i ciekawie. Tyle, że fcbarca.com od dawna zrobiła się trochę ściekiem i kółeczkami wzajemnego trzepania sobie herbików. Twój post jest normalny, polecasz gościa, który ma potężną wiedzę a zobacz jaka spina leci od razu. A zgnieć któregoś w dyskusji to zaraz lecą do moderatorów albo wyją kij wie o czym.