12

Jest jeszcze jeden plus takiego transferu. TVP pokaże wszystkie mecze LM 22/23 Barcy w TV :)
Czyli sześć ;)

1

@Rust_Cohle Ale to by nic nie dało, nic to nie dałoby ;)

9

Rozjechaliśmy triumfatora LM 4-0 i to na luzaku, Barca rządzi :D

1

Kto wg Was wygra dzisiaj mecz i dlaczego Liverpool?

0

Gdyby kogoś tam trzymały nerwy przypominam, że Real dostał wpierdziel od Barcelony 4-0 :)

2

Przypominam, że w tamtym roku był Messi, który potrafił strzelić z niczego. Gdyby doszedł do takich sytuacji co wczoraj Dembele to miałby już dublet. Przypominam, że Barcy Koemana nie dało się już oglądać w pewnym momencie, zespół potrafił mieć po 2 strzały na mecz i pierwszy raz w życiu widziałem jak piłkarze nie mają pojęcia co mają robić.
Wczoraj Rayo miało dwie sytuacje, bramka idealnie zmieszczona. Barca masa strzałów, dużo pecha i niepodyktowany karny. Byłoby 2-0 i każdy by narzekał, że mogło być 4-0. Zespół da się w końcu oglądać. Owszem jest mnóstwo do poprawy ale nikt się chyba nie spodziewał ery post Messi bez cierpienia. Zwłaszcza po dodatkowym syfie ekonomicznym. Chcecie się spinać, wasza sprawa skoro nie macie nic innego w życiu do roboty. Ja tam czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie.

0

@Persyfl WIĘCEJ PODZIAŁÓW!
Zamiast się jednoczyć w tych trudnych czasach łykacie wszystko co wam ten durny rząd podrzuci. Poczytajcie komentarze, połowa za, połowa przeciw.

4

Czy Robert trafi do Barcelony? No bez jaj, bez nawigacji spokojnie można tam trafić, Robert nie jest jakiś upośledzony.

6

@Medium Wyluzuj chłopie, ja pije codziennie od 16 lat i jeszcze się nie uzależniłem.

0

Mino Raioli niech się pi......

0

Już jutro losowanie MŚ
Obstawiam grupę śmierci z Katarem, USA i Kanadą. I na luzie wychodzimy z grupy z czwartego miejsca :)

0

@Kondziubarca A teraz zagadka, kto ma więcej promili we krwi:
1) pijany Neymar
2) trzeźwy Peszko

1

To nam Madryt zbudował Bernabeu :D

2

Ter Standing jak się wyciągnął przy golu...

0

@wuwunio92 a tu RPP podnosi stopy o 100pkt, dolar na 4,4 i wychodzisz na kretyna ;)

2

Dobra Lorda Sithów już znamy, Kanclerz Palpaputin. Ale dwóch ich zawsze jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń. Kogo obstawiacie na ucznia? :)

9

Jakoś słabo idzie ta pomoc zbrojeniowa dla Ukrainy. Jest taki jeden handlarz broni w Lublinie, mógłby im wysłać trochę sprzętu. Pytanie czy Ukraińcy wiedzą jak się strzela z respiratora...

2

Wie ktoś jaka jest stolica Rosyjskiego Związku Piłki Nożnej? Ja to słaby z geografii, szukałem gdzieś koło ruskich ale nie znalazłem.

0

250 mecz a ma się wrażenie jakby dopiero co dołączył do zespołu :)

0

@Katalończyk 99 "wstyd że chce żyć?"
Myślisz, że Ukraińcom nie chce się żyć?

0

@Danny Gaucho Piszę z domu z komputera. Skąd usrało ci się coś o telefonie nie wiem ale twoje przeczucia widać są jak twoja wiedza. Najlepsze jak frajersko podnosisz to do miana pewnika. Nie psioczę na ludzi w poczekalni tylko na to jak człowiek daje się sterować sobą po czym wchodzi na jakieś forum i drze japę o wolności. Ty już jesteś zjebany więc tobie to bez różnicy co łykasz z internetu ale ludzie, którzy nie mają jeszcze sieki z mózgu widzą jak nieciekawe czasy idą.

0

@koksik2700 ciesz się w takim razie kamyczkami póki możesz :)

0

@koksik2700 Jak to Łona śpiewał "patrz szerzej". Dużo ludzi ma papkę z mózgu. Nasz sąsiad może mieć wojnę, w naszym kraju ludzie podsłuchują swoich, cała gospodarka staje na głowie bo jakieś głąby nie potrafią normalnej ustawy napisać, służba zdrowia nie istnieje, pieniądze marnowane na prawo i lewo a ty piszesz o jakichś kamyczkach. Po to zostały wymyślone te facebooki, tik sroki i inne badziewia, żeby ludzie mieli sieczkę w głowie i nie widzieli prawdziwych problemów. Ja rozumiem inicjatywy dające jakiś pożytek. Ale chwalenie się kamyczkami, serio? Może kto znajdzie największą kupę w lesie? Oznaczy ją i ilu ludzi ja znajdzie w ciągu tygodnia?

0

@Danny Gaucho Jesteś ignorantem kolego. Zaraz dojdziemy do kwantów takim drążeniem. Tylko potwierdzasz to o czym mówię, że człowiek nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Technologia jest przydatna ale trzeba umieć z niej korzystać. Dopóki to telefon służy człowiekowi jest ok ale coraz częściej to chyba człowiek służy smartfonowi.

1

@Danny Gaucho Nie trzeba szukać zabaw, można siedzieć i spokojnie czekać. Zaplanować w głowie obiad, pracę albo nie robić nic i się gapić w sufit, odpocząć. O tym właśnie piszę, człowiek nie wyobraża sobie życia bez telefonu, dlatego nazwałem to niewolnictwem.

0

@Azi Laboratorium, tam się nie siedzi godzinami.

4

@koksik2700 Świat zdechnie szybciej niż myślałem. Namawianie do robienia zdjęć kamyczkom...

8

Byłem dzisiaj w przychodni. Na poczekalni ze 20 osób, oprócz mnie tylko jakiś dziadek nie wisiał w smartfonie. Wszystkie głowy pospuszczane i tak przez 20 min jak tam byłem. Jedno dziecko wręcz z tabletem.
Nie ma dnia, żeby nie było na LaRambli dyskusji o szczepionkach, zamordyzmie, komunie PiSu, generalnie wszystkiego co ma związek z wolnością. Gdzie ta wasza wolność? U Zukerberga? Widok był po prostu przerażający. Czułem się jakbym siedział wśród zombie, teraz w domu zastanawiam się czy to ja nie byłem zombie.

1

@szkutnik91 Spotify spoko ale Palikota to bym się nie spodziewał.

3

Jednak jest światełko w tunelu. Pis robi już pod siebie skoro połowa wiadomości jest o Tusku, który nie jest nawet posłem RP :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?