0

Emocje sięgają zenitu, mówię wam Valverde zaraz przykucnie!

0

@Mesi12 Jarek co robimy?
- Słuchajcie, zadzwońcie do tego sędziego i powiedzcie, żebyśmy przegrali i musieli wyemitować przeprosiny w naszych wiadomościach.
- Jarek co ty gadasz?
- Wszyscy będą czekać na te przeprosiny. Wyemitujemy je po wyborach a do tego czasu podwoimy oglądalność i nabierzemy kolejne 7% społeczeństwa na kraj mlekiem i miodem płynący. Dzwońcie do Jacka, żeby to dobrze zmontował.
- Jarek ty to masz łeb.

7

Dajcie mu czas, jeszcze odpali.

1

@Azi i kto to mówi...

1

@Azi Człowieku weź idź odpocznij. Już kupa ludzi stara ci się wytłumaczyć, że błądzisz a ty dalej brniesz w durnoty. Komentowałem twój przykład a nie wypowiedź Valverde.

4

@Azi Nie obraź się ale też wszystkiego nie kumasz. Nie chodzi o roztrząsanie ale o wyciąganie wniosków. Przykład z autem średnio trafiony bo analogicznie to wygląda tak jakby w przerwie najbliższego meczu z Vilarreal trener miał się zastanawiać czy wpuścić np Fatiego bo z Granadą do przerwy przegrywał. Wiadomo, że ma gdzieś poprzedni mecz/dziurawą drogę bo musi analizować stan obecny ale nie można się odcinać od poprzednich meczów/porażek bo na ich podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski co zrobić, żeby dalej nie przydarzały się takie przykrości.
Czyli nie analizujesz czy kapcia złapałeś na dziurawej drodze ale podczas następnej podróży nie pchasz się tą samą drogą tylko eliminujesz potencjalne ryzyko kapcia i jedziesz inną drogą.

0

@ściah Rozumiem niechęć do zarządu bo od dawna uważam, że to tylko karierowicze szukający tylko jak nasi politycy sposobu zachowania stołka a nie rzetelnej pracy do której zostali wyznaczeni. Ale co ma zarząd bezpośrednio do gry zespołu to nie wiem. To trener ustawia zespół, wyznacza skład, przydziela zadania. Wreszcie to trener rozmawia z zawodnikami, motywuje ich, przywołuje do porządku. Moim zdaniem tego ostatniego brakuje. Jakby Pique czy Suarez pare razy wylądowali na ławce, Dembele w rezerwach itd a do tego zawodnicy wiedzieliby, że trzeba ganiać po boisku nawet jak jest 3-0 do przodu to moim zdaniem inaczej by to wyglądało. Największą emocją Valverde jest to, że sobie czasem kucnie. Masz rację to jest dobry trener ale bez charyzmy a jak nie idzie to niestety trzeba czasem wydrzeć się nawet na najlepszych. Dlatego uważam dokładnie odwrotnie, samo zwolnienie zarządu nie rozwiąże sytuacji tylko dymisja właśnie trenera.

1

@Gall Zawsze można rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron jak się ma trochę honoru.

3

Przed chwilą stwierdziłem, że wolałbym już chyba do końca sezonu tego pieniacza Mourinho niż NieMamPomysłuValverde i to chyba najsmutniejsze podsumowanie stanu w jakim jest nasz zespół.

2

Fajna ta nasza Barca, taka nie za mocna :)

0

Do ZP powinny być jasne zasady, punkty za gole, asysty, odbiory, parady, kluczowe podania itd, stosownie określone przez rzeszę ekspertów. Wtedy nie byłoby tematu czy ktoś zasłużył na ZP czy nie.

1

no to miesiąc spokoju a od października: Neymar wciąż nieszczęśliwy, Barca gotowa na transfer już w styczniu!

0

@Ratamahatta nie ma to jak powielać czyjeś komentarze

15

Ech, będzie syf. Bartuś rozpalił połowę fanów że sprowadzi Neya. Messiemu pewnie też to obiecał. Teraz jak nie ściągnie Neya to wyjdzie na frajera. Jego determinację widać po chamskim żonglowaniu naszymi piłkarzami w ofertach.
A szejk się cieszy bo z jednej strony zostawienie Neymara jest mu jak najbardziej teraz na rękę. W obliczu kontuzji zawsze się przyda a poza tym szejk wyjdzie na nieugiętego i twardego. Z drugiej strony jak pozbędzie się Neymara to ma aroganta z głowy a przy okazji kupe siana. Bo skoro szejkom nie zależy na sprzedaży to Bartuś na pewno przepłaci. Oby się faxy popsuły.

0

@prokofiew no to do jutra

1

Ansu Fati czyli jak wyciszyć złość po utracie Kubo i innych młodych ze szkółki...
Zwykły populistyczny bełkot i odwracanie kota ogonem. Ansu zagrał bardzo fajnie ale Bojan też był w jego wieku fajny. Zamiast na spokojnie dać mu się rozwijać to mu pompują balon bez sensu.

0

Dobra sprawa z tym wolnym dla Messiego. Spokojnie przygotowuje się do sezonu, odpoczywa a 14 września jak wejdzie z buta w mecze to jest szansa na utrzymanie formy i kondycji do końca sezonu.

20

Na Camp Nou padło wczoraj 39% wszystkich goli 2 kolejki LaLiga.

24

Neymar koniecznie chce opuścić Neymara tylko nie wie czy chce grać z Neymarem czy z Neymarem. Natomiast Neymar naciska na Neymara, żeby ten publicznie wyraził chęć gry z Neymarem. Neymar planuje kontrofensywę i Neymar jest temu przychylny bo nie lubi Neymara. Także dosłownie za kilka dni dowiemy się czy Neymar będzie grał w Neymarze czy w Neymarze.

Takie streszczenie ostatnich dwóch miesięcy i mniej więcej taki sam poziom konkretów.

2

77% przychodów na wynagrodzenia...
módlmy się

1

@michaleu nie ma się co czepiać, pomijając Messiego to kłamać nie kłamie

1

Trzeba przyznać świetny kurs jest na Betis, czas doładować konto u buka.

18

Sami chcieliście. Dembele w końcu odpalił...
konsole na 5 tygodni.

1

@scurra Bo tam trzeba pojechać i osobiście zrobić porządek z tymi matołami ;)

0

@BarcaInfo Tylko ciekawe co z pensją piłkarza skoro zostanie ważny kontrakt z PSG. Barca go nie pokryje a PSG raczej nie dopłaci.

1

@adekwatna ale jak to po sezonie?

1

Jak się gra trzeci sezon tak samo a na dodatek piłkarze są coraz wolniejsi we wszystkim to wiadomo, że z tego nic nie będzie. Odprawa taktyczna rywali trwa dzisiaj 5 minut.
Mamy dużo indywidualności i to nas czasem ratuje, jedna udana akcja i gol. Tyle, że strzałów też już oddajemy dużo mniej. Oby coś ten trenerzyna zmienił bo się skończy jeszcze na walce z Betisem o udział w LM.
Boki obrony słabiutko a Semedo chyba oddawał hołd Douglasowi.
Pique z workiem cementu kontra Inaki W. ciekawy patent. Nie miał większych błędów ale to chyba koledze obok powinien dziękować.
Lenglet moim zdaniem świetny mecz.
Alenia i Roberto to jakaś pomyłka wczoraj. Ten pierwszy coś szarpał ale Roberto to nie wiem czy na 2,5 zasłużył.
De Jong generalnie fajny mecz chociaż miałem wrażenie, że uciekał od piłki i bał się wziąć jakikolwiek ciężar gry na siebie. Niejednokrotnie będąc najbliżej kolegi z piłką chował się za rywalem.
Dembele nie wiem czemu leci hejt na niego. Zagrał jak zawsze. Przyzwyczajcie się w końcu, że w takich meczach lepszy nie będzie.
Suarez standard a Griezmann moim zdaniem bardzo dobry występ. Biegał, pracował, kombinował ale przede wszystkim widać, że ten chłop na boisku myśli. Nie ugrał wczoraj nic bo nie miał z kim. Ale będzie z niego pożytek. Chociaż w sumie to nie wiadomo co z nim Valdek wymyśli...

0

Czy w tej Barcelonie City nie ma żadnych kibiców? Gdzie Ci wszyscy socios?

1

Rakitić ma pewnie 43 stopnie gorączki dlatego zagra dziś tylko 40min. Nie znam innego wytłumaczenia.

4

Dobrze, że okienka transferowe mają w ogóle jakieś ramy. Człowiek by fiknął czytając o Neymarze przez pół roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?