sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Valverde to koń trojański. Dwa mistrzostwa żeby stołek zachować i poparcie głąba Bartomeu a przy okazji skuteczna destrukcja całego zespołu.
Niech ściągają przeciętniaków a za rok będziemy musieli planować miliard na transfery bo wszędzie będą znowu braki a inne zespoły tak durne nie są w handlu jak Barca.
6
@JimMorrisonFCB On w ogóle poza internetem chyba nic nie widział.
1
Na latające buty to on jeszcze ma z nami kontrakt?
3
Pomyślcie co by zrobiono z gościem, który 5 lat temu powiedziałby, że Roberto dzisiaj będzie wart 55mln :-)
3
No i został. I cały misterny plan też w pi...
0
Szykuje się to o czym była mowa od dawna, PSG chce nas w końcu skrzywdzić.Dadzą Neymara i zabiorą nam Coutinho.
0
Pewne rzeczy nie trzymają się kupy. Skoro Suarez gra wszystko to dlaczego nagle miałby przestać grac? Jeżeli do tej pory oddawał np 15% minut to w przyszłym sezonie odda ich może ze 25%. Jaki sens jest sprowadzać młody talent po to żeby siedział na ławie i łapał nerwa. O regresie rozwoju nie wspominając. Opcja z Llorente czy Stuanim ma sens o tyle, że żaden by nie marudził i wyjdzie tanio. A za dwa lata do widzenia, sprowadzamy jakiegoś młodego cracka a Suarez gra ogony.Z Suareza nie róbcie dziada bo jest raptem pół roku starszy od Messiego. Mnie denerwuje tylko to, że potrafi mieć duże wahania formy a w dołku nie ma go kim zastąpić. A jak się nie ma konkurencji to wiadomo jak to jest.W formie to dalej top napadziorów świata.
0
Super. Oby tylko w nagrodę nie zalała nas fala reklam i wyskakujących okienek.
0
Szkoda. Kapitalny zawodnik.
0
Wiadomo już kiedy Barca kupi w końcu Hazarda? ;)
1
Tak, to trzymajmy go, byleby w innym klubie mu nie szło.
Jak dla mnie może się odrodzić nawet w Szombierkach Bytom. Ważne, że u nas sobie nie radzi.
Z Gomesa też mam radość, że się chłop odnalazł w tej Anglii. Lepiej dla niego, dla piłki, dla nas.
3
A ja tak czekam kiedy to PSG w końcu nas skrzywdzi i ukradnie Coutinho.
11
Spoko tylko skoro rok młodszy kosztował 100mln to teraz powinien kosztować max 90mln.
Każdą wyższą kwotę za ewentualny transfer uznam za porażkę.
31
Po co ludzie tego Raiolę w ogóle zatrudniają skoro zamiast ułatwiać przechodzenie swoich klientów do innych klubów tylko to utrudnia.
Absurd, utrudnia transfer i chce jeszcze za to kasę.
19
Was chyba pogięło.
To nasi zagrali jak ostatnie łajzy. Nie zrobili nic. Zarówno w tej akcji jak i w całym meczu. I nie chodzi o to, że mieli parę akcji których nie wykorzystali tylko o to, że od powiedzmy 70 min to Liverpool gryzł trawę a nasi spacerowali. Nigdy im takiego frajerstwa nie wybaczę.
To nie Liverpool był wczoraj taki dobry (bo i tydzień temu zagrali dobrze) tylko Barca zagrała kompletne dno z mułem.
Po takim meczu powinien Valdemar sam opuścić klub. Po Romie był wstyd ale tego to ja nie potrafię już nazwać. Nie wyobrażam sobie jak po takiej hańbie można dalej trenować zespół.
0
Ciekawe ile kuponów dzisiaj padło przez Valencię :)
0
Ja też 3
0
No to jak jest to dla ciebie za trudne to olej komentowanie.
0
A dlaczego miałbym nie skakać jakby oklepał Liverpool?? Dziwny jesteś.
3
Coutinho super, jeszcze parę takich meczów i weźmiemy za niego ze 30 baniek więcej :)
1
Puig super, Alena ble, znawcy talentów, oceniacie piłkarzy po paru występach. Alena jest w porządku, dajcie mu tylko się ogarnąć. Na Roberto też każdy psy wieszał pare lat temu, za darmo go chcieliście oddawać a teraz proszę ile meczów w wyjściowej jedenastce.
Puig jest bardziej przebojowy i to go wyróżnia. Bardzo mi się podoba ale nie jeden talent już mieliśmy i co z tego wyszło każdy wie (czyt. Bojan, Cuenca, Tello, Muniesa, dos Santos itd już nie wspominając o tych co zniknęli szybciej niż się pojawili jak Guy Assulin czy Kiko Femenia)
1
Cisza na każdym froncie sugeruje brak zainteresowania.
1
Dlaczego Barca w ogóle nie interesuje się Hazardem?
Gra na pozycji która u nas jest najsłabsza, do wyjęcia za pół ceny, wiek do przełknięcia. Nie mówię rzucać się na oślep ale jakieś zainteresowanie chociaż.
1
Koledzy i koleżanki, zluzujcie przecież od razu widać, że Eto'o grzeje teren pod jakąś autobiografię czy coś. Kto oglądał jego mecze dobrze wie jak grał. Zaangażowany i zdeterminowany na 100%. Tylko reszta cech często zawodziła. To był typowa 9, dostać piłkę i jak najszybciej kopnąć swoją długą, czarną nogą. Oczywiście miał sporo umiejętności (bramka z Panathinaikosem to po prostu poezja) ale mnóstwo goli miał strzelonych z karola, na pałe i bez namysłu. A nie o to Guardioli chodziło, że zdobywać gole z przypadku.
Nie zapomnę końcówki jednego z sezonów jak Barca miała już mistrza i wszyscy postanowili grać na Eto'o, żeby zgarnął pichichi. W trzech ostatnich kolejkach oddał chyba ze 30-40 strzałów na bramkę, gola nie zdobył chyba żadnego. I to jest moje podsumowanie jego wkładu w grę drużyny czyli co miał wykończyć to wykańczał ale dać coś ekstra drużynie to już nie jego brocha. Chociaż muszę przyznać bardzo go lubiłem, charyzmatyczny gość ;) Oczywiście kiedy odchodził w ogóle mi to nie przeszkadzało.
0
No co racja to racja. Oby grał nam Leo w takim razie do kolejnej płyty Stachurskyiego ;)
0
Przecież ja uważam prawie tak samo :/
Na ten moment jest najlepszy, zgadza się.
Zdrowie ma średnie, człapie, czyli wygląda na to, że do 40-stki nie pogra, zgadza się.
Skoro zaraz będzie miał 32 lata a przed sobą wychodzi na to tylko kilka lat gry i ciężko powiedzieć ile na najwyższym poziomie to dlatego dawanie nowego super kontraktu nazywam absurdem. Po prostu nie chciałbym doczekać momentu kiedy Messi zalicza zjazd formy albo dopadają go kontuzje, zarabia ze 100mln a do końca kontraktu ma jeszcze ze 3 lata. O to mi chodziło pisząc o płaceniu za zasługi.
Wiem, że nie moje pieniądze i zaraz tysiąc ludzi mi tu napiszę co mnie to obchodzi bo już tak bywało ale pracuję w finansach i takie mam zboczenie.
3
Wszystko fajnie ale płacenie za zasługi to trochę absurd. Na ten moment Messi dalej jest najlepszy ale latka lecą niestety a mi się wydaje, że prędzej Ronaldo będzie sobie strzelał w Milanie mając 40 lat niż Messi kroił wszystkich mając lat 37. Ja wiem, że chłopak się oszczędza, spaceruje po boisku i nabija kilka metrów więcej od MATSa ale obawiam się, że wynika to z chęci grania 55 meczów w sezonie a nie chęci grania do 40-stki.
A przypominam, że w czerwcu kończy 32 lata.
Chyba, że jego testy wydolnościowe mówią co innego i gadam głupoty, ale o tym nie wiem.
1
Potwierdzam, Andaluzja bardzo w porządku tylko gorąco strasznie. Sewilla, Grenada z Alhambrą, Cordoba tam dużo jest do zwiedzania. Malagi nie zwiedzałem ale tam pewnie wylądujesz więc też możesz się przygotować. No i jak się spalisz w Sewilli to zawsze można skoczyć nad morze. Marbella to popularne miejsce wśród gwiazdeczek, może kogoś spotkasz ;) a po drodze masz Ronde, bardzo urokliwe miejsce.
22
Tak, Puchar Szejka Czekoladowego z FC McDonalds
0
Taki ból tyłka w Madrycie zawsze cieszy :D
Piłka idzie w światło bramki i odbija się od nogi/brzucha/jajec/głowy itd obrońcy = gol atakującego. No ale w sumie to byłoby coś jakby na zakończenie kariery Messi miał więcej goli wg Marki niż oficjalnie :)