sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Większość czyta i nic poza tym czyli zero własnego zdania. Ty też klepiesz sztampy z tą różnicą, że przy okazji stawiasz wszystkich po kolei poniżej siebie z tobie tylko znanych powodów. Może większość chowa się pod biurka przy tobie, ja dla twej wiadomości trochę już za stary jestem, żeby nie móc wyrazić swojego zdania. Murillo to szarak, nic nie znacząca osoba grzejąca ławkę. Nie ma znaczenia, że zna ligę bo zna ją mnóstwo osób. To że gra parę lat w lidze też mu nic nie dało. Takim tokiem rozumowania było brać od razu Puyola bo ciężko znaleźć kogoś bardziej doświadczonego i znającego ligę. Dobrze wiesz, że chodzi mi o umiejętności a tych taki Murillo pewnie wcale nie ma więcej niż Todibo bo inaczej w takiej Valencii grałby cokolwiek. A skoro tak to po co ta zabawa z wypożyczeniem skoro można było stawiać od razu na swojego gracza. I nie troluj mi takimi rzeczami, nie obrażaj i szanuj trochę ludzi bo ja też mogę ci wygarniać sarkazmami i prowokować nie wiadomo po co. To że mam jakieś zdanie w odróżnieniu do większości ludzi na tej stronie, którzy potrafią tylko powtarzać czyjeś zdania nie oznacza, że trzeba mnie hejtować.
0
No przecież właśnie mówisz o pieniądzach... Nie wiem jakich argumentów używasz. To że nie mieszkam w Barcelonie, nie gram tam, nie sram w stadionowym kiblu oznacza, że mam się nie interesować klubem i wszystkim co z nim związane? Komentuje tylko dziwne zachowanie klubu. Ściągnięty zostaje gość który będzie grzał ławe a ponoć młody talent ma siedzieć na ławie w innym klubie bo każdy zły, że nie przedłużył kontraktu. Nie lepiej było spróbować go ściągnąć teraz zamiast Murillo? Ktoś ma tu w ogóle jakieś swoje zdanie czy tylko umiecie powtarzać za tłumem?
0
La Ligę zna z 1000 osób a jeżeli dla ciebie sprawdzony jest ktoś kto zagrał 3 mecze to wracamy do punktu wyjścia naszej wymiany zdań i podejścia do rozmowy w każdym temacie. Ty dalej uważasz, że masz zawsze rację, ja dalej uważam, że nie masz pojęcia o niczym.
1
Komentarz usunięty
0
A ty dołożyłeś? Co to za tekst w ogóle. Co mam chwalić niegospodarność?
0
De Ligt też jest młody i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Bardziej chodzi chyba o to kto lepszy a nie wiem w czym Murillo taki boski skoro w Valencii zagrał 3 mecze.
0
Valencia płaci jego pensję u nas?!
0
Denis ma jakąś klauzulę za rozegrane mecze? Czy skąd te 800tyś bo nawet nie wiem.
0
Po co był wypożyczany Murillo? Nie można było o nim pomyśleć po ewentualnym niepowodzeniu z Todibo? Za dużo pieniędzy ma Barca?
0
Fajnie, że młody, perspektywiczny i za darmoche. Mam tylko nadzieję, że nie dostał na dzień dobry choćby średniego kontraktu. Dziesięć meczów na wysokim poziomie i niespecjalne zainteresowanie nim Tuluzy przed sezonem to raczej słabo. Oby to była gafa Francuzów i super węch Abidala. Powodzonka.
0
Wyluzuj, nigdzie nie pisałem, że bez dopłat itp. Chodzi mi o samą transakcję wiązaną i linię wymiany. Myślałem, że to oczywiste.
45
Munir go kasuje jak chce, 5x lepszy od Paco.
Sami zobaczcie, Munir strzela jak na zawołanie a Paco kończy się kontrakt i nawet nikt nie płacze, że odejdzie za darmo. A nie, coś mieszam chyba...
0
Gadajcie o Neymarze ile chcecie ale inna opcja niż wymiana Ney-Dembele nie wchodzi w grę a jakoś zainteresowania PSG nie widać. Obydwaj grać nie mogą, żaden na ławke nie pójdzie. A jakby najpierw przyszedł Ney to Dembuś poszedłby gdzieś za grosze bo cały świat już wie jak dymać Barce w takich sytuacjach.
4
Nie wiem czy chciałbym mieć takiego manipulatora jak Rabiot w zespole. Nawet za darmo. Taki pstryczek w nos PSG byłby piękny ale nie zmienia to faktu, że zachowuje się wobec klubu, który go wychował jak ostatnia p....
1
Człowiek kontuzja.
0
A potrafisz rozwinąć myśl czy tak tylko hejtujesz wszystko po kolei?
2
pewnie że 17:14 ;)
pisałem szybko jak Bale objeżdżający Bartre
2
Doping to kwestia umowna, zwyczaj który można sobie wypracować. Stop dla debili i bandytów to jasna sprawa. Ale klub nie oszukujmy się też niewiele robi. Wystarczy podrukować trochę przyśpiewek, zaangażować trochę spikera o ile to możliwe. Są telebimy na których można wyświetlać tekst, można umówić się na jakiś konkretny moment w meczu tak jak o 17:17 drze się cały stadion. Rok pracy nad wspólnym dopingiem i mogłoby to jakoś wyglądać.
100tyś gardeł i 200tyś dłoni (o ile ktoś ma dwie), taki niewykorzystany potencjał...
26
Najważniejsze, że nie trafimy na CSKA ;)
0
A od czego są kontrakty? Zawrzeć punkt, że za każde nieuzasadnione nie stawienie się na rozpoczęcie treningu 300tyś kary i mecz na trybunach i zaraz by się każdy ogarnął.
16
Lipiec 18' melanż u Peszki
Rakieta do Ernesto:
- że niby ja wszystkiego nie zagram? Potrzymaj mi piwo...
1
Aż strach pomyśleć co pokaże w 2067r. :)
35
Ja rozumiem darmowy transfer ale 13mln pensji... ?
To już tylko krok od zamieszek w szatni.
1
Wszystko fajnie tylko, że większość tych naszych "perełek" odchodzi nie dlatego, że im w klubie źle, organizacja jest słaba czy nie wierzą w awans ale dla kasy. Jak mają dostać 5 czy 10x więcej w innym klubie z podobnym poziomem szkolenia to uciekają.
Zwłaszcza, że u nas dawanie szans młodym to jakaś patologia. Przykład ostatni mecz.
2
Zrobimy tak. Dogadamy się z PSG, że kupią Dembusia za 150mln a my Neya za 300mln. Oni zrobią przelew a my nie :D
3
Nie lubię pouczać ale to się robi natrętne już.
Ludzie kochani w orbicie zainteresowań Barcy jest Matthijs de Ligt a nie Matthijs de światło Light ;)
Jeszcze parę powtórzeń i zostanie de Ligt Light nowym ter Sztejgenem, Alveszem czy Maszczerano :)
0
Ciekawa opcja. Zwłaszcza że Valverde cały czas myśli, że Busquets ma brata bliźniaka.
10
A za miesiąc Dembele strzela hattricka w tym gola z połowy boiska i czytamy:
"Wiedziałem że odpali"
"Nareszcie. Najlepszy skrzydłowy świata."
"Klopp niech się cmoknie w pompke."
"Nie oddawać go za żadne skarby."
"300mln i Liverpool może siadać do stołu."
"No i gdzie są ci wszyscy hejterzy Dembusia?"
itd
Mnie tylko ciekawi czy tu są jakieś obozy które uaktywniają się okresowo zależnie od sytuacji na boisku czy to cały czas ci sami ludzie, którzy sami nie wiedzą o czym piszą.
0
Post o Lampardzie a ludzie o Raulu... :)
Na mnie również zrobił największe wrażenie na tej liście. Po kilkanaście bramek na sezon to napastnicy często nie strzelają. Co prawda wikipedia podaje dużo niższą liczbę ale i tak szacun.
0
Przestańcie pisać o rekordach dopóki nie padną bo jakoś tak często bywa, że jak wspominacie o czymś imponującym to się to w następnym meczu kończy ;)