sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Może Griezman nie jest śmieszny ale zgadzam się z proporcjami ;) też mam nadzieję, że Suarez będzie kiedyś jego zmiennikiem :D
0
Dlatego Messi już od jakiegoś czasu więcej po boisku chodzi niż biega. Nie minuty są ważna tylko kilometry i sprinty. A te Messi dozuje sobie wybornie póki co.
0
Brawo za pobudkę. To nic, że od początków fejsa mówi się o inwigilacji, od paru lat to jest już po prostu wiadome. Google robi to samo. Kto nie chce się sprzedawać nie ma kont w tych miejscach albo się nie udziela i pilnuje. A ty wyłazisz nagle i propagujesz bunt. Jesteś sterowany dokładnie tak jak tego sobie życzy Facebook. Może Zuckerberg sprawdza tylko "lojalność" w przypadku takiego newsa. Może jesteś tylko zwykłym ankietowanym... Śmieszą mnie takie akcje, albo tupnij nogą, skasuj konto i pokaż swoją siłę albo lepiej nic nie rób. Taką bym radę posłał wszystkim.
0
Jest news to go czytam. Fcbarca.com to nie pudelek, który kłamie na prawo i lewo licząc tylko na wejścia. Nie wiem jaka w tym plotka, że Arthur zaklepany i będzie nadmiar graczy spoza UE. Ale dystans trzeba mieć faktycznie bo idzie zwariować od nowych pomysłów.
0
Z tego co wiem nowy nabytek Artur został zaklepany niedawno, po zakupie Miny i też bez paszportu. A mówiło się o nim od dawna. A liczenie, że z Coutinho może się uda może nie to trochę nie ten szczebel powagi biznesu. Dlatego się śmieję i używam ironii bo takie rzeczy przecież łatwo przewidzieć i poukładać. A teraz robią pajaca z obiecującego obrońcy, ledwo kupili i już wysyłają na wypożyczenie. Sprawa z Coutinho przeciągnie się dwa lata i co Miny też nie będzie dwa lata? Albo jest się profesjonalistą i dopina wszystkie szczegóły albo jest się łajzą i udaje poważnego. Bartomeu sam tam nie rządzi, ma sztab ludzi do pomocy. A efektów żadnych.
7
No kto by się spodziewał, że Mina nie ma paszportu UE. Ale wszystkich zaskoczył, dobrze zarząd mamy bystry to znajdą na pewno jakieś rozwiązanie. Parodia.
A De Ligt jak dobry i ma potencjał to kupić i wypożyczyć do Ajaxu na rok czy dwa. Przy tak galopujących cenach pewnie się nie straci na tym a możliwe, że sporo zyska.
0
"Też" w stosunku do wiedzy, znajomości a nie w stosunku do kogo. Poza tym nigdzie nie napisałem, że Juve przegra u siebie. Po prostu po tym jak się wyłożyli jak dzieci w ostatniej batalii i to po takim dumnym zwycięstwie nad Barcą stwierdzam, że na Real to oni nie mają wcale pomysłu. Albo Real jak zwykle fartem, ślizgiem trafił akurat na skacowane Juve.
3
Mecze po przerwach reprezentacyjnych zawsze były pod górkę. A my gramy z Sevillą i to na wyjeździe. Będzie ciężko.
0
Myślę, że Real też wie jak grać z Juve.
0
Tego nie trzeba dodawać, każdy to wie :)
0
Jeżeli w tym roku nie będzie ciepłych kulek i Real nie ma zaklepanej Sevilli to widzę to tak:
Real - City
Liverpool - Juve
Sevilla - Bayern
Roma - Barca
2
Ani jednego psychologa w Barcelonie, kto by pomyślał...
3
Myślę, że po miesiącu wiedział już, że nigdy nie będzie miał tak dobrze jak w Barcelonie. Tyle, że u niego na pierwszym miejscu jest kasa a cały ten news o ile ma coś prawdy w sobie jest robiony pod transfer do Realu. Ney ma farta nie z tej ziemi, że CR się powoli kończy a Real po prostu musi mieć kogoś z topu.
Piękna telenowela nam się szykuje w lecie, Real będzie walczył o Neya bo będzie potrzebował gwiazdy a wyrwanie takiej z "sercem Barcy" zaskarbi sobie miłość kibiców na dobrych parę lat. A Neymar popłacze, że Leo najlepszy, że Barca super tylko go nie chcą, wynegocjuje mega kontrakt i jak za dotknięciem różdżki skończą się sentymenty.
1
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zwłaszcza, że remontada nic nie dała. Piękne warunki stawiasz zdrajcy. Kara straszna, chodź Ney zdradziłeś ale damy ci to samo co miałeś.
0
Tak myślałem, że odpowiedzi nie uzyskam. Pewnie sam nie masz pojęcia.
0
Ciężko po prostu odpowiedzieć jak normalny człowiek? Zadałem zwykłe pytanie a nie dość, że dostałem jakąś buraczaną odpowiedź to nawet refleksji żadnej nie ma.
0
No i co z tego?
0
Co ma City do Suareza?
0
Kontekst się nie zmienia? 4-letnie dzieci widzą różnicę pomiędzy "Być może ustalono..." a "Ustalono...". I nie chwal się, że czytałeś artykuł przed skomentowaniem. Pomijając fakt, że niewiele zrozumiałeś to był raczej twój obowiązek.
0
Aż niewiarygodne, że można wkleić taki z dupy cytat wyrwany z kontekstu.
4
Miał szczęście, że się w ogóle jakiś Chińczyk z taką kasą zgłosił. Skoro w tym wieku tkwił w Las Palmas to ciężko byłoby mu już awansować gdzieś wyżej. Za 30 lat jak będzie bawił wnuki w jednej ze swoich willi będzie miał daleko w poważaniu, że pograł pare lat w Chinach. Każdy z was na jego miejscu zrobiłby to samo. A kto mówi inaczej albo nigdy nie pracował i żyje w sferze marzeń albo ma nie po kolei w głowie. Są też idealiści którzy faktycznie mogą tak myśleć ale ich jest mało i łatwo ich pomylić z trollami.
0
Skoro "Mundo Deportivo donosi..." to chyba oczywiste, że jest to "Według Mundo Deportivo...". Jeżeli nie rozumiesz różnicy pomiędzy konkretną informacją a zwrotem "być może" w zdaniu o wynagrodzeniu i dla ciebie wszystko to gdybanie no to nie mam więcej pytań.
ps. Nie obrażam innych użytkowników tego serwisu. Co najwyżej oceniam ich poziom.
1
Nie wyobrażam sobie. Tylko, że to nie podważa mojego założenia.
1
Komentarz usunięty
1
Czyli co, Górnik Łęczna składa za Turka ofertę w sierpniu na 100k euro, Barca sprzedaje bo lepszy rydz niż nic, Arda zarabia 10k euro miesięcznie bo nie ma nic do gadania i wszystko jest ok? Tak można wnioskować z tych danych czyli jedna wielka bzdura.
0
Ciekawostka. Załóżmy, że Barca kroczy cały czas bez porażki. Gdyby na 6 kolejek przed końcem rozgrywek trzeba było przegrać, żeby Real zrobił nam szpaler (zakładając że później wygra się z Deportivo oczywiście) to wolelibyście pierwszą porażkę w sezonie i szpaler czy szansę na sezon bez porażki i bez szpaleru?
12
Suarez - Oscar w kategorii Najlepszy aktor w szukaniu kartki
Sędzia - Oscar w kategorii Największy troll na boisku
To było naprawdę wesołe, jeden błagał wręcz o kartkę a drugi jak na złość nie chciał jej dać :D
Vamos!
1
Odpoczynek w jednym meczu nic nie da. Powinien dostać 2 tygodnie solidnych wakacji gdzieś na plaży, później 2 tygodnie treningów i być gotowym na rewanż z Chelsea. Lepiej nie mieć go miesiąc niż 3 miesiące. Nawet nie wiedziałem, że grał tyle non stop. Dziwne, że w ogóle jeszcze coś mu wychodzi.
0
Gdyby mi Bartomeu sprowadził zawodnika z pozycji 16 wybaczyłbym mu wszystkie nieudolności i niekompetencje. Dziwne ale prawdziwe.
2
Ja też w swojej Nokii 3310 nie mogę nic przybliżyć :(