2

Iniesta nigdy nie był maratończykiem, szczerze to i tak jestem zaskoczony jego formą w takim wieku. Będzie jeszcze gorzej tyle że sprzedaż dziwnie w jego przypadku brzmi bo znając Barce puści go za darmo "za zasługi". A jeśli przy okazji mamy nic nie zarobić, to jasne że nawet na ławce przez jeszcze 2-3 lata Andres jest warty swojej pensji.

0

Przy dzisiejszych kwotach za transfery 19mln wystarcza na czyjeś buty najwyżej a co będzie za rok czy dwa? Chyba, że kluby pójdą w końcu po rozum do głowy i zaczną myśleć nad kwotami.

22

A tam zbita szyba czy gromkie obraźliwe przyśpiewki. Pique przyłożył palec do ust w poprzednim meczu! Cham i prostak. Dobrze, że koszulki nie zdjął bo do więzienia by poszedł za publiczne obnażenie.

0

Nareszcie nasz talizman od pierwszej minuty.

5

Zidane po wczorajszym remisie stwierdził, że liga nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Zgadzam się z nim, Atletico cały czas jest jeszcze groźne.

0

Dobrze, że mu powiedziałeś bo nie wiedział ;)

0

Czasami mam wrażenie, że jestem jedynym człowiek który czai sarkazm. Ale spoko, dzięki za radę i wyjaśnienie :D

1

Fajnie to musiało wyglądać, siedzi sobie taki Janusz notariusz, przegląda facebooka a tu nagle wpada gość z 26mln do zdeponowania :)

0

Negujesz wszystkie posty w imię swojego widzimisię i to mnie nazywasz chojrakiem? Ręka nastrzelona z jednego metra i ty to nazywasz ewidentnym karnym? A Wakaso powinien mieć wg mnie ze 4 kartki. A to, że dla jednego kryterium kartki to urwana noga a dla innego zadrapanie paznokciem to już mnie mało interesuje. Jedynym ewidentnym błędem było nie odgwizdanie wyraźnego spalonego Paco. Reszta to zwykłe kontrowersje. Tyle, że ja akurat cieszę się z tego błędu bo na tyle niesłusznie gwizdanych spalonych fajnie, że w końcu coś poszło na stronę Barcy.

0

Hehe 74 mecze bezkarnego i jaki ból, co to będzie jak zaczniemy się zbliżać do 300 spotkań bez karnego :D

1

Ale mówisz o drugiej kartce dla Wakaso i rozjechaniu Alaves 5-1 grając większą część meczu w przewadze?

1

Konkretnie wyjaśnił dlaczego to jest słabe. A dlaczego ma nie być słabe? Bo ty tak uważasz?

15

Całe szczęście, że nie Leganes, ponoć są nie do przejścia ;)

1

Wielki zawodnik. Nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś odszedł z taką pompą, szacunek.

0

W pierwszej połowie Deulofeu świetny mecz. Jednak siedzenie na ławce wychodzi mu najlepiej ;)
Co do Gomesa to nie rozumiem zachwytu. Może miał parę odbiorów ale strat pewnie jeszcze więcej, słabe napędzanie akcji, słabe wejścia w defensywie.
Reszta kapitalna, szkoda tylko Vermaleana ale on łapie kontuzje nawet na siedząco więc trzeba się cieszyć, że długo pograł i kontuzja niegroźna.

0

A co to ma do rzeczy?

6

Skoro nie ma opcji wykupu to za cholere nie wiem po co było negocjować już teraz kwotę "ewentualnego" transferu. Jak Rafa zagra słabo to się wypną co zrozumiałe. Jak zagra średnio to i tak powiedzą, że nie dadzą więcej jak np 20mln. Jak zagra super to zamiast dać np 60mln dadzą 38mln. Przecież to jest chore. Ciekawe czy doczekamy normalnego transferu za czasów obecnej karykatury zarządu.

0

A ty Tłuczek wiesz w ogóle co oznacza słowo hipokryzja? :)
Jak się zmienia sytuacja to zmieniam zdanie, jak pomaluję białą ścianę na czerwono to nie tłumaczę wszystkim, że to biała ściana bo taka była godzinę temu. Tylko takie prostaki jak ty tego nie rozumieją, najlepiej nawsadzać sobie do łba, że trzeba powtarzać za tłumem i hejtować każdego kto mówi inaczej. Moim zdaniem Dembele kosztował stanowczo za dużo ogólnie, pół sezonu za nami a z niego żadnego pożytku jak do tej pory, to co wchodził to kopał po trybunach oprócz jednego przybłysku ostanio. Mam prawo mówić, że to niewypał i tak mówię, Weźmie się w garść, spasuje, zacznie coś pokazywać to zmienię zdanie. Na razie transfer porażka jak i cały zarząd. I żaden Tłuczek nie musi mi wmawiać, że jest inaczej.

0

Kolejny. Powiedz mi gdzie ja skreśliłem Dembele i nie daję mu żadnych szans? Wyrażam AKTUALNĄ opinię czy tak ciężko to pojąć? Debilne są takie dyskusje ale obiecałem sobie przestać w końcu machać ręką na tego typu odpowiedzi. Czasami mam wrażenie, że ludzie nawet do końca nie czytają postów na które odpowiadają...

0

Moje zdania, moje opinie, moja wolność słowa. Nie ma nic niestosownego w wyrażaniu aktualnych opinii.
A co do zamknięcia jadaczki to Twój wybór, nie chcesz nie komentuj, mi nic do tego.

0

Tak właśnie dlatego, że zagrał parę meczów przez 5 miesięcy obecności uważam, że na razie to niewypał. Czy ja mu czasu nie daje? Oczywiście, że daję mu czas, mam nadzieję, że będzie super piłkarzem dlatego napisałem "NA RAZIE". Ogarnijcie się mądrale.

0

A wg ciebie to pokazał póki co po prostu nieziemski futbol...

7

No szczęka mi opadła, takie interesy tylko z Barcą :-)

1

Bo tutaj więcej ludzi pozjadało rozumy niż można sobie wyobrazić. Spróbuj mieć inne zdanie niż większość poprawnej politycznie i sportowo rzeszy ludzi to zobaczysz ile będzie miał hejtu pod postem. Niestety coraz rzadziej można mieć na tej stronie własne zdanie.

5

Co wy z tymi screenami macie ostatnio, tak jakby człowiekowi zdanie się nie miało prawa nigdy zmienić. Na chwilę obecną transfer Dembele pozostawia wiele do życzenia i tyle w temacie. Nie dość, że kosmiczne pieniądze kosztował, to jeszcze nic nie pograł a jak już próbuje się wdrażać to gra głównie piach. Daj Boże, żeby wyrósł na top3 Złotej Piłki, pierwszy będę, który go pochwali jak w końcówce sezonu strzeli parę ważnych bramek ale na razie to niewypał i szklanka.

0

:) ale kolega nigdzie nie pisał o jego pojęciu o wysokości klauzuli tylko o optymistach. Zresztą nieważne, post umarł śmiercią naturalną :)

0

Jeżeli Turcy nie mają prawa skrócić wypożyczenia to w sumie niezły układ sobie wymyślili. Pozbyć się takiego balastu z taką pensją było masakrycznie ciężko. A tu jeszcze jest szansa, że może za rok ktoś go kupi za grosze ale zawsze.

1

dokładnie, Keirrson, Henrique itd, bardzo mądre transfery...

Laporta to taki sam kanciarz tylko, że robi to bardziej z głową.

0

Koledze chodziło o to, że Barca w życiu nie weźmie za Deulofeu takich pieniędzy. I pozdrawia naiwniaków co tak myśleli :)

0

Nie wiem czego tu nie kumać, Barca daje 5mln Deulofeu do łapy a ten dostaje kontrakt na 1-1,5mln. Hierarchii płacowej nie zaburza a na swoje wychodzi. A Barca ma 15mln i problem z głowy a nie wieczne wypożyczenia. Gorzej jeśli Napoli samo z niego zrezygnuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?