sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Może się dogadali po cichu, że w lecie kupią Douglasa za kolejne 5,7mln :)
0
To powiedz nam wszystkim w takim razie jak go nazwać, skoro legenda to nadużycie.
10
Imię na cześć myszy, rodzice mieli fantazję :)
0
A ja nie mówiłem o Tobie tylko ogólnie :-)
0
Trochę wyzwisk w komentarzach na stronie fcbarca.com od najbardziej grzecznych ludzi świata i chyba nic więcej.
16
Zauważyliście, że w newsach o ewentualnych transferach z klubu nie padają już żadne kwoty? Mowa zwykle o wypożyczeniach, wolnych transferach albo zwykłym zainteresowaniu. Już nikt nie traktuje poważnie Barcy.
I to nie trolowanie tylko kawa na ławę. I mam gdzieś tępe komentarze populistycznych dzieci, czytających bez zrozumienia i negujących każdą uwagę w imię plusików przy komentarzu.
Co do samego Rafinhi to oczywiście, że powinien odejść i to jak najszybciej. Nie dlatego, że jest słaby, tylko dlatego że nie będzie w ogóle grał, podobnie jak Gomes i Arda. Denis z Aleną zresztą też pewnie. A przede wszystkim dlatego, żeby nie rozwalić szatni zbyt dużą konkurencją i niezadowoleniem zawodników.
Szacunek dla naszych zawodników za dyscyplinę bo sytuacja jeszcze przed Coutinho była już dziwna a Barto geniusz zamiast rozwiązać problem to jeszcze go pogłębił. I teraz kluby mogą sobie robić co chcą z nami.
7
Na razie Mbappe zjada Dembele na śniadanie. A Dembele gra jakby był warty 140zł a nie 140mln euro. Pierwsze minuty wyglądał jakby drugi raz w życiu piłkę widział.
0
140mln? hehe chyba jakieś 40. A za 10 lat się dowiemy, że jesteśmy na minusie 40mln :)
0
Tyle tutaj komentarzy, że to nie pieniądze użytkowników i po co to wtrącanie i komentowanie wysokości transferu. Przypominam, że Bartomeu również z własnej kieszeni nie płaci za transfery dlatego szastanie takimi kwotami przy takiej nieudolności zbywczej jest dla mnie strasznie słabe i niepotrzebne.
0
Kto pamięta czasy Gasparta ten zawsze będzie miał wentyl zaufania do gospodarności zarządu. Ja niestety takiego zaufania nie mam i dziesiąty pomocnik za 150mln owszem wzbudza we mnie obawy. Jakby Coutinho szedł na wymianę za np Rakiticia, Gomesa, Deulofeu i Ardę to pełen luz. Ale za niego leci gotówka, całe drewno dalej schnie w Barcelonie i marudzenie wielu fanów jest moim zdaniem jak najbardziej uzasadnione.
4
Hehe Barca przepłaciła za Pauline ponad dwukrotnie ale dziś jest warty prawie 3x więcej, chociaż mówimy o tej samej kwocie :D
Ktoś tu był na szkoleniu samorządowym :D
11
- Dzień dobry tu Bartomeu. Chciałbym wykupić Saula.
- Dobrze tylko może za rok jak podwoimy mu klauzulę.
- Ok.
0
Nie wiem czy zrozumiałeś moją analogię ale gdyby mój ukochany klub grał u mnie w mieście np o 18 to chodziłbym na każdy mecz. Gdyby grali o 8 rano to podejrzewam, że większość spotkań miałbym jednak w dupie i nie ma znaczenia czy kocham klub czy nie. Myślę, że sporo osób by tak zrobiło bo każdy ma swoje życie i przyzwyczajenia. A że później ktoś w innym kraju pisałby, że co to za kibice co chcą się wyspać, zjeść śniadanie itp i że to są jakieś śmieszne usprawiedliwienia no to cóż poradzić.
12
Kolego masz rację tylko zaakceptuj przy okazji różną mentalność innego narodu. Hiszpanie/Katalończycy mają swój rytm, sjesty, potrafią zamykać sklepy/urzędy w południe albo całymi rodzinami wybierać się na obiad o 22.00. Dla nich mecz o 13 może być tak samo durny jak u nas o 8 rano.
16
Barca wyrządziła straszną krzywdę Ronaldinho a teraz ten w odwecie został jej ambasadorem. Wszystko się zgadza.
0
Co ma staż do ilości rozegranych spotkań. Skoro bronił Bravo to jak miał Ter Stegen łapać czyste konta?
0
No Ameryki tym stwierdzeniem nie odkrył :)
0
... a teraz przeczytaj co napisałem.
0
Prześcieradło rafa324 lubi wylewać swoje żale i mądrości na nie swoim forum sądząc, że jeśli potrafi sklecić parę gramatycznych zdań to każdy zacznie go słuchać. Real był, jest i będzie gorszy od Barcy czy ci się to Rafałku podoba czy nie. I kolejny raz prowokujesz i drażnisz, nie wiem czemu nie masz jeszcze bana.
0
No tak się składa, że ja się tak wypowiadam :-) Real ślizgał się przez dwie edycje jak kiełbasa po mleku dlatego średnio uznaję ich zwycięstwa, Zidane dla mnie to ciapa nie trener, puchary Ramos mógłby pod autobus wrzucić a Ronaldo swoje ZP powinien oddać przynajmniej kilku osobom które bardziej na to zasłużyły.
Na każdym mocniejszym zespole można się przejechać dlatego równowaga musi być i tych drużyn łatwiejszych też trzeba łapać w losowaniach. Patrzcie chociażby Juve ostatnio, tak cisnęli, taka potęga a tu akurat w finale dołek. Nie wspominając kto się na tym prześlizgnął bo mimo wszystko cały czas mam nadzieję, że te wyniki i drabinki nie były ustawione.
1
To w 1/8 Real z Besiktasem a Barce jak obstawiacie?
0
Rudy chciał po prostu zebrać trochę braw w swoim prawdopodobnie ostatnim występie na Camp Nou :-)
0
To że nie skończyłeś jeszcze 13 lat nie oznacza, że coś wcześniej nie istniało. Barca zjada Real i cieszę się, że się ze mną zgadzasz. Prześcieradła takie jak ty zawsze zaślepione tabelkami i suchymi statystykami zawsze będą przytaczać beznadziejne argumenty i wdawać się w chorą polemikę. Dlatego nie szanuję specjalnie nikogo z was bo nie macie pojęcia o piłce i grze, liczy się dla was tylko sławne nazwisko i cyferki. Stawiam nawet jeden dobry sezon wyżej niż wszystkie lata tytułów Realu bo Real nigdy nie był na tak wysokim poziomie co Barca parę lat temu. Nawet się nie otarł o ten poziom. Co było wcześniej? Historię każdy prawdziwy kibic zna. Tutaj akurat dziwię się, że tak ujadasz skoro postawa Realu nigdy chwały nie przyniosła. Chyba, że kibicujesz pare lat a reszta to tylko tabeleczki i nie wiesz o co chodzi. Oczywiście, że Barca jest najlepsza. Tylko czekać dnia kiedy i w tabelkach Real zniknie.
0
A na jakiej stronie jesteś?
0
Po co się w ogóle odzywasz jeszcze? Ja ci tłumaczę, że wg mnie wygrana nie zawsze oznacza, że jest się lepszym a ty mi wmawiasz, że wystarczy nieważne jak wygrać i już jest się najlepszym. Ty myślisz o cyferkach ja o grze. W tabelkach Real może sobie dominować ale w grze najlepszy nie był i nie jest.
0
A czy ty potrafisz ogarnąć, że ktoś się może nie zgadzać z twoją teorią? Mam gdzieś cyferki, statystyki itd. To że ktoś wygrywa nie znaczy, że jest lepszy czego przykładem miała być Girona a czego ty kompletnie nie zrozumiałeś. Mogli się prześlizgać jeszcze i 10 razy w LM a i tak nie nazwałbym ich najlepszym klubem tylko dlatego, że trafił się nie raz ślepej kurze puchar. Ostatnie 3 puchary w LM to jakaś kpina, zasłużyli góra na ten ostatni. Dlatego przyjmij do wiadomości, że na niektórych tabelki nie działają, Real nie jest najlepszym klubem i nie cwaniakuj jak w postach do woja bo głosząc pieśni jaki to Real jest cudowny trzeba mieć tutaj solidne podparcie merytoryczne a nie tylko złośliwości i ignorancję.
1
I co się spinasz prześcieradło, to że wygrali najwięcej razy wcale nie oznacza, że są najlepsi. Już ci z głowy wyleciało jakim fartem się ślizgali w tej LM? Real przegrał pare kolejek temu z Gironą czyli wg Ciebie Girona jest lepszym klubem? Kłapiesz o logice a sam jej nie ogarniasz.
12
Niedługo w komentarzu: Busquets, Suarez, Busquets, Suarez, Suarez, Busquets do Busquetsa, ten do Suareza, ten do Suareza, strzał, piłka odbija się jeszcze od Busquetsa, Busquets dobija i gol.
16
Mam nadzieję, że Deulofeu strzeli dzisiaj 4 gole i zaliczy ze 2 asysty. Mam nadzieję, że zagra coś jeszcze w grudniu i strzeli pare farfocli, zrobi na farcie pare dryblingów. Może dzięki temu ktoś kupi tą łajze w styczniu i będzię i kasa i święty spokój.
35
Jego nawet numer na koszulce nie chce.