sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dość tego! Rzucam klątwę na Real!
Czary mary hokus pokus,
niech od dzisiaj wszelkie bramki ze spalonych działają w drugą stronę, co Real ma zyskać niech straci, co miał stracić niech zyska
niech i karne z kapelusza odmiennie się pojawiają, ile nurkowań tyle karnych odgwizdanych przeciwnikowi
niech wszystkie nieuznane faule i brutalne wejścia będą niezauważane z tą samą intensywnością dla drużyn przeciwnych
niech wszystkie sporne sytuacje będą rozstrzygane sprawiedliwie
niech Real zacznie brać udział w losowaniach grup i par w LM i nie będzie już rozstawiany zawsze z najsłabszym zespołem
niech Pepe w końcu oberwie w ten ryj, jest to kluczowy brakujący elementy przy jego tarzaniu się po trawie
niech Cristiano wygra jakieś miss Madrytu czy coś, jakiś tytuł indywidualny mu się należy
Na moje oko jak dużo ludzi podepnie się pod tą wizję to w przyszłym sezonie pojedynki Realu z Espanyolem o utrzymanie powinny być pasjonujące.
7
Jeszcze nie widziałem tak przepchniętego do finału i grającego taki piach zwycięzcy LM. Strasznie mi żal kibiców Atletico, tyle walki a i tak nie wystarczyło na te drewna.
0
Jestem zwolennikiem reagowania zanim mleko się rozleje. To że teraz wpadł dublet nie oznacza, że za rok też tak będzie. Zwłaszcza, że łatwo nie było na żadnym froncie. Tiki taka też była genialna, nie wiem czy dożyję jeszcze czasów kiedy co mecz w 30 minucie było już 5-0 a jednak ktoś to rozpracował.
Tak sobie tylko gdybam, zarówno Masche jak i Busi potrafią kapitalnie posłać piłkę, to nie są robole tylko od odbierania piłek. Chociaż przyznam, że nie mam pomysłu jak ustawić zespół z 2 DM.
1
A może czas aby zaskoczyć świat który już pewnie i tą Barce rozpracował i postawić na 2 defensywnych pomocników? Wiem, że jedna osoba mniej w pomocy czy ataku to przepaść w naszym przypadku ale zawsze jest to jakaś alternatywa.
1
To powinno być odnotowane jako jakiś rekord w kategorii Czas spędzony przez dennego trenera w dobrym klubie.
Jak można mu było dawać szansę przez 2 lata to nigdy nie zrozumiem. W moim przekonaniu ten człowiek co najmniej od 1999r stanął w rozwoju i pomijając jakieś epizody zwane sukcesami jedzie na fali wcześniejszych sukcesów. Beznadziejny trener, byłem w szoku że MU w ogóle po niego sięgnęło. Pamiętam sezon 2002 i wiem co MU teraz cierpiało.
0
A Masip ile zagrał minut?
3
174 mecze to 3 wypełnione po brzegi sezony. Biorąc pod uwagę rotacje, wiek i to, że Messi i tak go przegoni myślę, że nie będzie obsesji prześcignięcia Xaviego. Oby 700 stuknęło, będzie super.
83
Dla mnie najpiękniejsze jest to, że w żadnej minucie meczu nie brakowało woli walki naszym graczom. Nawet gdyby w 90 minucie stracili gola byłbym z nich zadowolony. Mentalność zwycięzców, epicka wygrana, coś czego brakowało w kwietniu. Jeśli tak będą grać w przyszłym sezonie to jestem spokojny. Visca el Barca!
0
A tu na 4 miejscu Arsenal :-)
10
Zidane wygrał swoją ligę a Enrique wygrał swoje kilkadziesiąt lig. Ostatnia wygrana liga to trofeum 38 kolejki LaLiga, puchar dla najlepszego zespołu w 38 kolejce.
Jak się nie ma chleba to i kamienie smakują. Cieszą mnie te żałosne poszukiwania pozytywów w Realu :)
7
4-letnie dziecko ma sporą szansę na trafienie do pustej bramki ale Suarez to nie wiadomo, trzeba się zastanowić...
2
Przypomniał mi się Maxi Lopez w LM który chciał tak mocno strzelić gola, że oczywiście byle jak trafił w piłkę, wyszła z tego asysta do Eto i Barca wygrała bodaj 2-1. Maxi Lopez po tym meczu jeszcze przez 2 lata był "przyszłością" Barcy chociaż grał piach. Tak to jest z babolami. Ter Stegen też jeszcze kiedyś strzeli gola :)
0
Nie załapałeś, to nie Barcelonie ktoś płaci tylko chodzi o Granadę, która synonimem McLarena na pewno nie jest. Kasę dostaną jak wygrają, jeśli przegrają nie dostaną nic. Motywacja jest.
0
Szukałem właśnie miejsca żeby się podpiąć pod temat. Co to za pożegnanie Arbeloi? Kończy karierę, wywalają go z Realu czy co? Żegnają go jak podstawowego obrońcę, nie bardzo łapię o co chodzi.
0
Bo na Barce łatwo powiedzieć uefalona a na Real?
realona?
refifal?
urealfona?
Sam nie wiem, coś trzeba w końcu wymyślić bo to naciąganie i przepychanie Realu już nudne się robi.
0
Nie tylko LaLiga niestety, takiego przepychania do finału LM nie pamiętam od lat, co najlepsze w finale czeka jedyna drużyna z którą real też jest w stanie się przepchnąć dalej.
0
5mln? Jak dadzą 1mln to będzie spoko, obstawiam 500-700 tyś.
0
W chwale to odszedł Xavi, ostatnie 2 lata Ronniego w Barcelonie skutecznie rozmazały jego chwałę, on z Barcy po prostu odszedł. To oczywiście moje zdanie, nie przekreśla to natomiast jego magii we wcześniejszych latach. Na tyle niesamowitej, że do dzisiaj nie chce mi się zmienić profilu.
0
Przynajmniej jest regularny :)
4
Ale tandetna prowokacja, jakoś w Afganistanie istnieje federacja piłki nożnej, Kabul Premier League itd czyli w gałę gra tysiące osób i stadionów nikt tam nie wysadza.
Dany palec to trzeba za rękę złapać a wiadomo najlepsze efekty są zawsze na biedę i dzieci. Tylko dzieciaka szkoda, teraz proforma pewnie nawet piłki nie może dotknąć.
0
Gdyby puścili te koszulki do sprzedaży to parę milionów w tydzień by sprzedali. A po tygodniu koszulki ze sponsorem na rynek. Kto nie chciałby ostatnich "czystych" koszulek... dobry chwyt.
3
Bonano nie widziałeś :)
0
Kibice Realu w ostatnich latach też często mają takie miny :)
0
A bez Douglasa 16mln ;)
0
$real!!!!!!!!!!
0
Aaa no to luz, udzieliłeś się zaraz po koledze, który zarzucił ten link, myślałem że to po nim jedziesz. A że redaktorzy przecież nigdy siebie nie skrzywdzą to jakoś tak naturalnie przez myśl mi nie przeszło, że możesz o nich pisać. Cheers.
9
Tylko ja zrozumiałem że chodzi o Pichichi a nie jakieś LM czy LaLiga?
Moim zdaniem super ironia ;)
0
Ty tak na poważnie czy wkręcasz? Naprawdę nie rozumiesz? Powiedz mi czego bronisz bo nie czaje w ogóle twojej koncepcji. Chcesz powiedzieć, że jest wszystko spoko z tym, że Messi rok temu pobił rekord asyst zbierając ich 125 a w tym roku teraz znowu go pobił notując ich 121? Poważnie nie widzisz braku logiki?
0
Ile z tych karnych strzelał Messi?
0
Przeczytaj najpierw sam siebie. I teraz możesz się sam zbanować. Nie wiem czego tu nie rozumieć w poście Magicana.