sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry ten Alezajebal, zasłużone prowadzenie do przerwy, oby w drugiej połowie ta sama bramka była parę razy obita.
0
Pewnie masz całkowitą rację. A każdy wie jaki jest klimat meczu w południe.
6
Takie biadolenie jakby nigdy wcześniej w historii jakiegoś błędu nie było. I Barcelonie nie raz się upiekło i nie raz była ukarana niesłusznie. Krysia jak walił po ryju ludzi i kopał raptem kilka/kilkanaście kolejek temu to tematu w Madrycie nie było. Teraz nagle obrońcy ludzkości się znaleźli.
1. Lubiłem Atletico ale wczoraj mocno mnie zirytowali. Szczególnie za to, że w 2 połowie więcej leżeli niż biegali, total antifutbol.
2. Wczoraj wygraliśmy głównie dzięki Simeone. Tak spartolić taktykę po stracie Torresa trzeba po prostu umieć. Oglądałem i nie wierzyłem. Barca była bardzo nieskuteczna, czasami chaotyczna a mecz wygrała spokojnie. Dziękuję Simeone.
3. Szkoda nieskuteczności, kopanie piłki prosto w bramkarzy albo tuż obok w kolejnych meczach może się źle skończyć. Szczególnie Neymar powinien się bardziej ogarnąć bo już parę tygodni tak się z bramką często mija.
4. Luis Enrique, strasznie zaczyna mi się podobać. Dobre ustawienie, genialne zmiany, ostra riposta po meczu w sprawie wywalenia Torresa. Taki trener właśnie powinien być. Nawet jeżeli uważa, że Torres niekoniecznie musiał wylecieć to w obliczu tej madryckiej piany z ust koniecznym była stanowcza opozycja.
0
Felipe:
"Użyłem już ostrych słów po zajściu z Messim w Lidze, jednak uważam, że Barça jest chroniona."
"Ja zostałem słusznie ukrzyżowany, ale takie zagrania również są karalne."
No to uważa, że słusznie został ukarany czy nie? Hipokryta.
0
Czyżby prababka siostry matki ze strony ojca brata Pereza była Panamką? Czyli dobrze prawili, że Pereza macki są długie jak 3 wacki.
0
W sobotę też mieliśmy podobno jakąś wspaniałą serię bez porażki...
0
Irytuje mnie pisanie 7-0. To tak jakby mówić, że z Realem w tym sezonie wygraliśmy 5-2. To były dwa mecze. Pozdrawiam.
6
Wstyd. Szkoda, że się na ostatnie 20 minut po prostu nie położyli na murawie. Słabiutki Real powinien wygrać co najmniej 3-1. Gratulacje dla ambitnych.
0
Ja nie rozumiem takiego podejścia. Bravo broni tylko w lidze. To jest 38 meczów o ile obywa się bez kontuzji czy zawieszeń. Ter Stegen dzięki temu też trochę gra 20-30 meczów w sezonie łapie czyli niewiele mniej. Wygrał LM, nie wiem co jest bardziej prestiżowe od tego trofeum w klubowej piłce. Bravo tego nie zasmakował a jakoś się nie wydziera, że mu źle. Moim zdaniem ktoś powinien za ucho wytarmosić Niemca, miał szansę na początku sezonu i był bardzo słaby. Nikt mu nie zabraniał dobrze bronić, zmarnował szansę i niech się chłop cieszy, że inne rozgrywki miał dalej. Teraz jest nieźle, jak broni to pewnie ale moim zdaniem lepszy od Bravo nie jest prawie w niczym a gra nogami to nie wszystko. Sam sobie winien a za takie spekulacje powinien jeszcze karę dostać.
0
Jasne. Szkoda że o obsmarowanych koszulkach jakoś już jest cichutko. Nikomu jakiś Qatar nie przeszkadza a 10 lat temu wieszałbyś ludzi za tego typu reklamę. Co ma mes que do kasy która wszystkim rządzi, taka prawda że grube miliony poszłyby do piachu w imię chwilowego uniesienia. Jakby takie lewaki jak ty rządziły po katastrofie w Smoleńsku dzisiaj mielibyśmy milion placów i ulic imienia Kaczyńskich. Uczcić legendę można na tysiąc sposobów co zresztą się dzieje. Prawdziwym kibicowaniem jest podejście do tego z dojrzałością a Ty swoim komentarzem pokazałeś właśnie jakich kibiców ma Barca.
0
O tym samym pomyślałem, bankowo o to chodzi. Rola gospodarza czysto fikcyjna w tym przypadku ale w głowie jednak siedzi, że się na wyjazdach nic nie wygrywa.
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
U mnie za oknem zimno i pochmurno.
0
dzięki, nie wiedziałem, to faktycznie bez sensu był mój pomysł
0
Czyli co miałby 2 mecze zawieszenia za czerwoną i 5 żółtych, miałby 4 żółte, przy 6 by dopiero pauzował czy jak? Pytam bo szczerze nie wiem.
0
To w 90 minucie mógł drugą złapać. Nie wiem w czym problem.
2
Masz rację, średnia wieku na razie jest do przyjęcia tylko chodzi o to, żeby za 2-3 lata nie wymieniać 5 obrońców na raz. Raz koszty, dwa zero zgrania. Wrzucanie do składu co roku po młodym obrońcy niweluje oba przypadki w jakiś sposób.
0
Bez sensu, skoro był plan wolnego na Getafe to czemu nikt nie pomyślał aby wykartkował się w meczu z Eibarem?
0
A tu Wolfsburg w dwumeczu 4-3 i cały misterny plan Pereza w p.... :)
0
Byle nie Real. Trzy GD z rzędu to męczarnia dla psychiki.
0
To była ironia ale jak czytam ponownie swój komentarz to faktycznie każdy pewnie zrozumiał go tak jak ty. Zresztą Arsenal pokazał, że jednak ma charakter. Na szczęście pech przeszedł obok nas. Byle głupota, błąd sędziego, jakiś kiks i mogło być dzisiaj różnie. Pozdro.
0
Taki komentarz przed samym meczem na pewno nie doda motywacji Arsenalowi. Brawo Dani. Oby nie okazało się to strzałem w stopę.
1
Wydawało mi się, że gra nieźle. Parę meczów Realu obejrzałem to i fizycznie bardzo sprawny jak dla mnie, antycypacja wysoka, spokój w decyzjach. Tyle, że Marquinhosa nie oglądałem prawie wcale. Wnioskuję tylko, że skoro przegrywa walkę z tylko poprawnym Luizem to wcale taki orzełek z niego nie jest.
0
Pytanie czy Marquinhosowi chce się czekać kolejne 2-3 sezony.
0
Real potrafił znaleźć sobie Varane'a, tak ciężko poszukać jakiegoś młodego stopera za małe pieniądze i zainwestować w niego?
Albo to albo stoper z samego topu który wskoczy do pierwszego składu bez szemrania. Nie wiem po co takie pół środki, kolejny zawodnik który nie wiadomo czy ma grać czy nie.
55
Myślę, że Suarez godnie go zastąpi :)
0
Bardziej Maciek Żurawski :)
0
Czyli zagadka hipokryzji wyjaśniona :)
12
Obejrzałem klatka po klatce. No w pewnym sensie facet ma rację. To Rakitic kopnął jego, koleś celował w piłkę, krzywdy widać nie chciał zrobić bo zaraz po odbiciu piłki chował nogę. Tyle, że przepis jest jasny, wyprostowaną nogą nie idzie się w przeciwnika niezależnie od warunków, chłop nie potrafił odpuścić zwyczajnej piłki w środku pola i wyleciał z boiska. Także sytuacja jest bardzo ciekawa, Diego ma rację, Ivan ma rację i sędzia też miał racje :)
1
Ech polski narodzie... redaktor jest jeden to mógł się pomylić, ale żeby cała reszta ludzi jak ciemnogród tylko powtarzać potrafiła... 6/22 to 27,3% skuteczności a nie 36%.
0
Tak jest, muszą poczekać parę lat aż Barca przy okazji pobije rekord Realu z lat 50-tych. Wtedy może być koniec LM i jej tworów :)